[quote name='Voute']O matko, ja to w ogóle zazdroszczę lasu, bo u nas ścieżki w lesie to mają po 200 m i koniec, a chętnie bym się kiedyś wybrała na dłuuugi spacer po samym lesie ;) Też uważam, że fajnie można czas spędzić, dużo jest rzeczy do roboty.
Daj jakieś zdjęcia, bo mało Bejki :p[/QUOTE]
Mnie się tam nudzi.Owszem , fajnie jest pójść sobie na długaśny 2 godzinny spacer , ale później , nie ma co już tam robić.
W weekend jedziemy nad jezioro , to tam porobię zdjęć i wrzucę na dogo ;)