Jump to content
Dogomania

Bejkowa

Members
  • Posts

    486
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bejkowa

  1. Jest lecznica 24 h , ale tamtejsi weci nadają się tylko dla krów i świń.Są beznadziejni , nie umieją odróżnić westa od maltańczyka , raz poszłam ze swoim psem tam , bo coś mi się w uszy drapała , dał mi jakiś lek , nie patrzył nawet w uszy ! Później okazało się że to było zapalenie , jak poszłam do naszej pani wet ;// Jeśli została główka mogłoby się coś małej stać ?
  2. Wczoraj cały dzień spędziłyśmy w lesie na działce . W lesie widziałam , i wyjęłam jej dwa kleszcze , a dziś oglądam ją i wyjęłam 3 kleszcze , z tym że 2 zostały główki . Nie wiem co robić , boję się coś jej się stanie , wet zamknięty jest dziś . Nie mam na razie żadnych środków do ochrony ! Co mam zrobić
  3. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i48.tinypic.com/o0dj50.jpg[/IMG] Kochany świstaczek mój piękny :diabloti:
  4. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Wiem , jakieś takie za wielkie jest to zdjęcie:roll:
  5. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [IMG]http://i46.tinypic.com/2lcbc42.jpg[/IMG] Wika , moja siostra ostatnio przesiaduje na moim kompie , a gadu gadu nie wyłącza :mad:
  6. Jakieś zdjęcia Łezki by się przydały ;) Co u niej nowego ?
  7. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Mam coś dla was :p Nową focisz Bejq . Wieczorem dodam więcej, bo dziś idziemy poszaleć w lesie :evil_lol::cool3: [IMG]http://i44.tinypic.com/2r7vurr.jpg[/IMG]
  8. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='Evelynkaa']Mnie również ta fota urzekła. Trymming bardzo fajny, fajne warstwy ma wyrobione dziewczynka i widać że fajny włos :)[/QUOTE] Dziękuję Evelynko :) Nie wiem czy wiesz , ale Twoja ocena co do mojego trymmingu jest dla mnie bardzo ważna , i cieszę się że podoba Ci się włos Bejq
  9. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='HexaWHWT']Dlaczego?! :smhair2: Przecież byłaś taka nakręcona! myślałam, że coś z tego będzie...jakiś kolejny Westikowy sportowiec. Ehhh :sadCyber:[/QUOTE] No właśnie , BYŁAM.Ale już nie jestem.Myślałam nad agility , jeszcze tylko troszkę , i już by coś z tego było , niestety , ale ja mam rodziców którzy czegoś na obiecują , później nie spełniają obietnic. :sad:
  10. Dziękuję za rady.Fajnie , bo przez najbliższe dwa tygodnie nie będę chodzić do szkoły , więc będę miała dla Bejq więcej czasu.
  11. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [url]http://hira-staffik.blogspot.com/[/url] - ten działa :> A co do agility , to odpuszczamy sobie , odpuszczamy sobie wszelkie sporty
  12. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Hira to Staffordshire Bull Terrier :loveu: Ma swojego bloga [url]http://staffordshire-bulterier-hira.blogspot.com/[/url]
  13. Bejkowa

    Galeria Bejki

    :D Bo reszta jest baaardzo podobnych Asiu :) Jutro obiecuję że dodam coś Bejkowego
  14. Cześć wszystkim. Mam problem z moją 2,5 letnią suką whwt , a mianowicie bardzo warczy na ludzi , którzy próbują ją pogłaskać.Jeżeli mój brat położy się obok niej zaczyna warczeć ( nie atakuje ) :-( bardzo mnie to denerwuje.Niestety nie możliwe jest to , żeby brat przestał się obok niej kłaść , bo pomimo moich próśb żeby zostawił psa w spokoju , olewa mnie , i robi jeszcze więcej żeby ją wkurzyć :shake: Najlepsze jest to że chłop dorosły już jest , ma 19 lat. Nienawidzi gdy głaszczą ją dzieci , i młodzież , zaraz warczy , czasem kłapie zębami , a dziś po prostu rzuciła się na 5 latka !!! Dzięki bogu że byłam w pobliżu. Gdy przychodzą do mnie znajomi , to samo , jak próbują ją pogłaskać , to samo , warczy :nerwy: Już sama nie wiem co mam robić . proszę was [B]POMÓŻCIE ![/B]
  15. Bejkowa

    Galeria Bejki

    I jeszcze jedno :evil_lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/33dclxc.jpg[/IMG]
  16. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Przepraszam że dawno nic nie dodawałam :) Mam dla was zdjęcie moje i... Hiry.A focie Bejki dodam w weekend :) [IMG]http://i42.tinypic.com/ay6phe.jpg[/IMG]
  17. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='ania90']witamy sie u Was po raz pierwszy:)[/QUOTE] Witamy , witamy :multi: Dzięki za przybycie do zacnej galerii panny Bejq :p Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy ponownie :evil_lol:
  18. Bejkowa

    Galeria Bejki

    [quote name='Asiaczek']Oj, na trymowaniu się nie znam, nic nie podpowiem... pzdr.[/QUOTE] Rozumiem.A jeśli chodzi o ogólne wrażenie , to jak ? :evil_lol: [quote name='Silky123']Mi się tam podoba i według mnie jest ok. :D Mamy taki sam trymer. :razz:[/QUOTE] Dz-dzięki ! :D Marsik 326 ? I co o nim sądzisz ? Lubisz ten trymerek ?
  19. [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2375/dsc07186z.jpg[/IMG] Śliczne :loveu: Świetnie uchwycone :loveu:
  20. Bejkowa

    Galeria Bejki

    Po trymowaniu grzbietu.Proszę o komentarze.Coś jest źle , coś poprawić.Bardzo taka krytyka by mi się przydała. [IMG]http://i41.tinypic.com/2ut52ps.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9zonlg.jpg[/IMG]
  21. Ja jak uczyłam się trymować , to oglądałam różne filmiki , jak chcecie , to mogę wam linki podesłać :)
  22. Rozumiem , też mam sukę w typie whwt :p [url]http://imageshack.us/photo/my-images/85/52535621.jpg/[/url] - czy mi się wydaje czy on jest golony :shake:
  23. Śliczna Miczka :loveu:
  24. Też mi się wydaje że został zgolony.Dlatego ja radzę , na trymowanie z Westikiem jeździć do hodowców tych psów :-) A ile zapłaciłaś ? Co do sztuczki , fajnie wam to wyszło :D Długo go uczyłaś ?
  25. Tak , Dominiki Ice też jest z Czech :p
×
×
  • Create New...