Ja tam Bejce likwiduje wszystko , chryzamtemkę , firankę , włosy z łap :diabloti::diabloti::evil_lol::diabloti::diabloti:
Psina nie wystawa , więc po co ma się męczyć :shake: po za tym fryz jest bardzo praktyczny , a do tego bardzo , bardzo ładny :cool3:
A Ty Justynko sama trymujesz Dotusię ?