Jump to content
Dogomania

blackgerl

Members
  • Posts

    2135
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blackgerl

  1. hihihi.... szkoda ze matiemu nie wyszło :(
  2. bardzo przykre, ta pani sama potrzebuje uświadomienia w takim razie, skoro nie umie rpzekazać dzieciom podstawowych zasad. a Mati do dt to ten sam hotelik czy u kogoś w mieszkaniu? lepiej dla psinki, bo co ma sie stresować. jako przykłąd podam sytuacje u moich sąsiadów, gdzie jest dwoje małych dzieci ok 7 i 10 lat. ludzie wogoel nie znają sie na psach, jak z nimi rozmawialam nie mają zielonego pojecia o wychowaniu i o poruzumiewaniu sie z psami. no ale coś nie kazdy sie tym az tak pasjonuje zeby czytac ksiażki i szkolić psa. mają teraz 7 miesieczną sukę goldena. boze jak ona jest zabawna i urocza! ustać spokojnie prosto nie moze, cąły czas sie kreci, ale jest nei wychowana,wogole sie nei slucha. no i sąsiad mi powiedział ze niedawno ugryzła mniejszego chlopca w twarz! brzmi groźnie. ale oni spokojnie przeanalizowali sytuacje. pies spał w korytarzu gdzie było zgaszone światło, mały wszedł, swiatłą nie zapali i prawdopodobnie wpadł na spiącego psa i ten sie przestraszył i go "ugryzł" . chlopiec miał siniaka na poliku i zuchwi i lekkie zadrapania. poszli do weta, wszystko jest ok z psiną. i tak naprawde to podejrzewam ze jak pies chciałby ugryśc takeigo malego człowieka to wyrwał by mu połowe mieśni z polika i możliwe ze złamał zuchwe, a pies jako ostrzezenie , bo sie przestraszył, otworzył pysk, a jak poczuł i zorientował sie w sytuacji to puscił od razu. sasiedzie powiedzieli ze przecież psa nie uśpią. nikt go sie nie boi i dzieci dalej sie z nim bawią i pies mieszka dalej w domu. wiec jak, można po ludzku podejśc do sytuacji? można!i wcale nie trzeba być wielkim znawcą psów i behawiorystą. mimo ze przecież powyższa sytuacja mogła by w oczach niektorych ludzi być nie do zaakceptowania i od razu by uspili psa z miejsca! trzeba tą pania wpisac na jakąś czarną liste, powinna taka być! tylko jak to zrobić...: ( coś w stylu jak jest spis ludzi zadłużonych ;)
  3. kur......! jak to sie stało? mati nie zasluguje na taki los ;,,,( wrocił cały?
  4. boże jek cudownie:D :D :D i piękne imie dostała i nowych kolegów czworonożnych, super!!!! ale tfu, tfu.... zeby nie zapeszyć i juz nei bede sei nad nią rozczulać, ale buziaka prześlę !! :*
  5. super pyszczuniek, jaki zadowolony:) oby mu dobrze było w nowym domku:D
  6. :( szkoda, jednak jedna przykra wiad w dniu dzisiejszym, czyli nadal nie wiadomo co z barkiem, skoro obrzek nie zszedł :( trzymam kciuki za dobrze dobraną terapię i diagnoze u kropeczka -bareczka ;)
  7. a czemu u kini w ogloszeniu jest napisane ze w typie dalmatynczyka? co ona ma nie z dalmatynczyka ; ( ? piękne foty pięknego i zadowolonego pieska:D
  8. juhu! strasznie sie cieszę:D zycze dobrego nowego roku i nowego życia roxy :) oraz całemu sos dalmatynczykom ;)
  9. cudnie ma na imie;) taki przystojniak, juz podbił moje serce:loveu:
  10. Juhu, cudownie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: reszta kropeczek też juz na miejscu?
  11. dziś wielki dzień kropeczek, jada do domku? :)
  12. ale smutna wiadomośc:( niestety pies mocno skrzywdzony bardzo widac bał się podobnego faceta, możliwe ze zapach, mozliwe ze podobny wyglad, albo głos, niestety wystarczy...:/ oj, szkoda,szkoda..... dobrze ze ci panstwo wezmą innego podrostka, ze sie nei zrazili. a reksio potrzebuje chyba pomocy w zwalczeniu tego leku? moze np.podawac mu leki przeciwlekowe, tak zalecił moj wet mojemu pieskowi,ktory strasznei plakał i chudł jak mnie nie było w domu. po 2 miesiacach brania, piesek przytył i nie je już jak koń:) nie ma zadnych skutków ubocznych. wet mowi ze ma bardzo dobre wyniki w leczeniu tymi tabletkami, tylko ze on podajnie mniejsze dawki niz zalecane. i mowi ze najczęściej mozna po uzyskaniu efektu terapełtycznego po 2 lub 4 miesiacach, odstawic z powodzeniem lek i psu nie wracają ataki paniki. koszt tab. na miesiac ok 8 zł :)
  13. [quote name='Vilena']Boluś do DS wyjeżdża 28 grudnia, razem z Roxy i Frodo :)[/QUOTE] czyli jest czadowo:) nowy rok, nowe zycie kropki przywitają w nowych domkach, tysiac cąłusów dla sos d. ! i moc zyczeń swiatecznych dal załogi! :D
  14. podnosze słodkiego chudzielca...:(
  15. sliczości w kropeczki.... ma jedno oczko niebieskie, miała badany słuch? podobno psy z białą sierścią i oczami nieieskimi lub bez koloru mają duze prawdopodobienstwo głuchoty. niestety z racji ubarwienia dalmatynczyki są predysponowane:( moj kochany dino- dalmatynczyk, pod koniec zycia tez już nie słyszął:,( niestety, nie mam teraz czasu na zrobienie bazarku, ale jak ktoś był by w stanie go zrobić dla kropek, to mogła bym podzucić parę fantów. co prawda juz sporą część przekazałam, ale jeszcze coś sie wyskrobie;)
  16. i jak tam u Bolusia? jest już w ds? nadal taki uśmeichniety?:)
  17. nie ma cudniejszego obrazka jak dalmatyczyk na śneigu:D tylko takim porządnym a nie to co w tym roku:(
  18. juhu, to jest super wiad! trzymam kciuki i czekam na info jak było:)
  19. pomyśle, nigdy nie robiłam takiej petycji, zawsze tylko podpisywałam.... bo ona miala by dot. tej osoby ktora doprowadzila do takeigo stau psa, musialabym znac ta osobe, jakies info i jaka kare poniosla, czy poniosla i jak sie tocza sprawy kary. jakbys miala takie info to podeslij na pw. ja jak bede miala pozniej czas to poszukam co w necie pisza i czy nadaje sie to napisania petycji...
  20. moze by jakąs petycję napisać? teraz jest ten portal petycje.pl ta sprawa jest tak wyrazna i dobitna ze przekona nawet sceptyka...
  21. gratuluję wszystkim doprowadzenia psa do pięknego stanu, uratowaliście mu zycie:D a czy ludzie u ktorych był na tym łańcuchu ponieśli karę za to przestępstwo?
  22. [quote name='Vilena']Jeszcze 2 tygodnie i dziewczyna będzie we własnym domku :)[/QUOTE] juhu:D:D:D
  23. kurcze, szkoda, psiaqk strasznie sympatycznie wyszedł na zdjeciach, podejrzewam ze jest na zywo tez taki;)
×
×
  • Create New...