-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='toyota']Dzisiaj jest dopiero wizyta PA. Frędzelek jest zarezerwowany w schronisku.[/QUOTE] Super, trzymamy kciuki.
-
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']dziewczyny jakie imie proponujecie? :) mysle, ze po kwarantannie wyjdzie ze schronu!!! :loveu:[/QUOTE] Moze Maja, Rose, Mimi, Shila:-) -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ależ biedne cudeńko!!! Ona w schronie urodziła te martwe szczeniaki? W jakim wieku jest? -
W jakim wieku jest Korek? Czy to już starszy piesek? Ile waży?
-
Śliczna jest i młodziutka chyba? Ile ona może ważyć?
-
Piesek jest piękny, jedyną jego "wadą" jest to że ma ok.14 lat. Kto może dać ciepły kąt temu pieknemu pieskowi na jego ostatnie lata życia???
-
[quote name='funia']Pojawił sie watek własciciela psa ,który to niby po info w teleexpresie rozpoznał swojego zaginionego psa... Na dniach dowiem się jak to sie ma do faktów .Podobno po emisji w Tv ruszyła lawina telefonów ....[/QUOTE] Ciekawe czy ten "właściciel" szukał w jakikolwiek sposób swojego zaginionego psa czy przestraszył się po emisji reportażu że ktoś z sąsiadów może rozpoznać że wcześniej miał psa a teraz go nie ma i może mieć kłopoty z powodu jego porzucenia.
-
Co u Frędzelka? Czy wizytę PA udało sie przprowadzić?
-
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Hahahaha, dobre, ale się uśmiałam na powyższe zdjęcie. Jak w przedszkolu, godzina spania nastała i wszyscy leżakują:-). -
Biedna sunia. Czy wet moze uśpić sunię z takiego powodu? I to zdrową i młodą? Gdybym mieszkała bliżej zabrałabym ją awaryjnie na DT ale Żywiec jest tak daleko od Gorzowa:-(.
-
Podnoszę dziewczynkę. Czy ona jest duża? Ile moze ważyć?
-
Ile sunia waży? Czy ona jest duża?
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
Sara2011 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Prześliczny białasek:-) -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
Sara2011 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Borys jest w drodze do swojego domku:multi::multi::multi:[/QUOTE] Cudownie:-). To już chyba rok mija jak został zabrany do DT. Długo czekał ale się w końcu doczekał:-). -
Ale ślicznota z Frędzelka. Az dziwnie ze on nadal w schronie. Czy on duży jest? Ile waży kg?
-
[quote name='Poker']bozenazwisniewa czytałaś mój post ??? bo mnie zaraz coś trafi. Uspokój się , bo emocje niczemu dobremu nie służą. I nie gadaj o uśpieniu , bo :mad: Przecież lepiej sunię posłać samochodem za 60 zł w ten piątek.Pociag i tak wyniesie drożej nie mówiąc o większym stresie dla suni i niewygodzie dla wiozącej. Daj mi którąś kudłatą sunię. Nie sterylizuj jej.[/QUOTE] Poker, ja myslę że Wy w jednym czasie pisałyście posty z bozenawisniewa:-). I bozenawisniewa nie czytała Twojego posta.
-
Dziewczyny, sprawdźcie i popytajcie na Carpoolingu: [URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Lublin/Wrocław.html?city_from=6991&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]& Do mnie ostatnio z Lublina do Poznania przyjechała sunia za 70zł. To wprawdzie dotyczy przewozu osób ale może ktoś się zgodzi przewieźć psiaka. Powyżej link na przewóz z Lublina do Wrocławia (do Lublina ktoś musiałby dowieźć). Ale można poszukać coś z W-wy do Wrocławia (pewnie z Siedlec będzie trudno znaleźć coś bezpośrednio do Wrocka) [URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wroc%C5%82aw.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]&
-
Serdecznie zapraszam na zakupy i podrzucanie bazarku dla Szczebrzeszyniaków:-)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232664-Torebki-i-ciuszki-dla-bezdomnych-szczebrzeszyniaków-do-30-września?p=19711171#post19711171"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/232664-Torebki-i-ciuszki-dla-bezdomnych-szczebrzeszyniaków-do-30-września?p=19711171#post19711171[/URL]
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
Sara2011 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kurczę a u Borysa finasowa klapa. Co teraz będzie? Czy ten domek, który był nim zainteresowany się nie odzywa? -
Ja w najbliższą niedzielę będę jechała z Gorzowa Wlkp. w okolice Siedlec. Może można by było pokombinować coś z transportem łączonym , chociaz czasu nie za wiele.
-
A gdzie jest teraz piesek? I gdzie znajduje sie potencjalny domek?
-
SIEDEM 4 tyg. SZCZENIAKÓW - porzucone w LESIE - mają swoje domy :)
Sara2011 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwa:-). Dopiero co przyszły na świat, otworzyły oczka i już zobaczyły ten okrutny świat...