Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='toyota']Dzisiaj jest dopiero wizyta PA. Frędzelek jest zarezerwowany w schronisku.[/QUOTE] Super, trzymamy kciuki.
  2. [quote name='kolejna kobietka']dziewczyny jakie imie proponujecie? :) mysle, ze po kwarantannie wyjdzie ze schronu!!! :loveu:[/QUOTE] Moze Maja, Rose, Mimi, Shila:-)
  3. Ależ biedne cudeńko!!! Ona w schronie urodziła te martwe szczeniaki? W jakim wieku jest?
  4. W jakim wieku jest Korek? Czy to już starszy piesek? Ile waży?
  5. Super wieści. Nareszcie chłopak pobiega sobie dalej niż w promieniu 1m. Dzięki xxxx52 za determinację w uwolnieniu chłopaka a Poli za opiekę nad Cywilem:-).
  6. Śliczna jest i młodziutka chyba? Ile ona może ważyć?
  7. Piesek jest piękny, jedyną jego "wadą" jest to że ma ok.14 lat. Kto może dać ciepły kąt temu pieknemu pieskowi na jego ostatnie lata życia???
  8. [quote name='funia']Pojawił sie watek własciciela psa ,który to niby po info w teleexpresie rozpoznał swojego zaginionego psa... Na dniach dowiem się jak to sie ma do faktów .Podobno po emisji w Tv ruszyła lawina telefonów ....[/QUOTE] Ciekawe czy ten "właściciel" szukał w jakikolwiek sposób swojego zaginionego psa czy przestraszył się po emisji reportażu że ktoś z sąsiadów może rozpoznać że wcześniej miał psa a teraz go nie ma i może mieć kłopoty z powodu jego porzucenia.
  9. Co u Frędzelka? Czy wizytę PA udało sie przprowadzić?
  10. Widziałam ten reportaż, masakra. Ze też nikogo z mieszkańców nie ruszyło serce i nie wzięło biedaka na swoje podwórko chociaż. Mam nadzieję ze po tym reportażu znajdzie się chętny na przygarnięcie EURO.
  11. Hahahaha, dobre, ale się uśmiałam na powyższe zdjęcie. Jak w przedszkolu, godzina spania nastała i wszyscy leżakują:-).
  12. Biedna sunia. Czy wet moze uśpić sunię z takiego powodu? I to zdrową i młodą? Gdybym mieszkała bliżej zabrałabym ją awaryjnie na DT ale Żywiec jest tak daleko od Gorzowa:-(.
  13. Podnoszę dziewczynkę. Czy ona jest duża? Ile moze ważyć?
  14. Ile sunia waży? Czy ona jest duża?
  15. [quote name='Fundacja Medor']http://fundacjaazyl.eu/kudlatka.html Ależ cudna sunia, zakochałam się w niej.
  16. [quote name='diana79']Borys jest w drodze do swojego domku:multi::multi::multi:[/QUOTE] Cudownie:-). To już chyba rok mija jak został zabrany do DT. Długo czekał ale się w końcu doczekał:-).
  17. Ale ślicznota z Frędzelka. Az dziwnie ze on nadal w schronie. Czy on duży jest? Ile waży kg?
  18. [quote name='Poker']bozenazwisniewa czytałaś mój post ??? bo mnie zaraz coś trafi. Uspokój się , bo emocje niczemu dobremu nie służą. I nie gadaj o uśpieniu , bo :mad: Przecież lepiej sunię posłać samochodem za 60 zł w ten piątek.Pociag i tak wyniesie drożej nie mówiąc o większym stresie dla suni i niewygodzie dla wiozącej. Daj mi którąś kudłatą sunię. Nie sterylizuj jej.[/QUOTE] Poker, ja myslę że Wy w jednym czasie pisałyście posty z bozenawisniewa:-). I bozenawisniewa nie czytała Twojego posta.
  19. Dziewczyny, sprawdźcie i popytajcie na Carpoolingu: [URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Lublin/Wrocław.html?city_from=6991&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]& Do mnie ostatnio z Lublina do Poznania przyjechała sunia za 70zł. To wprawdzie dotyczy przewozu osób ale może ktoś się zgodzi przewieźć psiaka. Powyżej link na przewóz z Lublina do Wrocławia (do Lublina ktoś musiałby dowieźć). Ale można poszukać coś z W-wy do Wrocławia (pewnie z Siedlec będzie trudno znaleźć coś bezpośrednio do Wrocka) [URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wroc%C5%82aw.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]&
  20. Serdecznie zapraszam na zakupy i podrzucanie bazarku dla Szczebrzeszyniaków:-)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232664-Torebki-i-ciuszki-dla-bezdomnych-szczebrzeszyniaków-do-30-września?p=19711171#post19711171"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/232664-Torebki-i-ciuszki-dla-bezdomnych-szczebrzeszyniaków-do-30-września?p=19711171#post19711171[/URL]
  21. Kurczę a u Borysa finasowa klapa. Co teraz będzie? Czy ten domek, który był nim zainteresowany się nie odzywa?
  22. Ja w najbliższą niedzielę będę jechała z Gorzowa Wlkp. w okolice Siedlec. Może można by było pokombinować coś z transportem łączonym , chociaz czasu nie za wiele.
  23. A gdzie jest teraz piesek? I gdzie znajduje sie potencjalny domek?
  24. Biedne maleństwa:-). Dopiero co przyszły na świat, otworzyły oczka i już zobaczyły ten okrutny świat...
×
×
  • Create New...