Witaj Paulino.
Cieszymy się razem z Tobą.Masz śliczną suńkę.Jest pięknie umaszczona i ma zbójecki pycholek.:lol:
Już teraz widać ,że wyrośnie z niej niezła pannica.
pozdr.
[quote name='madzia18sosnowiec']i jeszcze śpioch :cool3:
[img]http://img95.imageshack.us/img95/1439/tndscn32293zl.jpg[/img]
a teraz uciekam powoli posprzatac i wyszczotkowac ładnie potwora na spacerek :loveu:[/QUOTE]
Oczywiście przed wyjsciem trzeba sie zrobić na bóstwo:lol:
[quote name='asiunia']Hej!!
Ja zglaszam reklamacje:placz::placz::placz::placz::placz:Widzialam dzisiaj te fotki na amstaffowym forum-nie bawie sie tak:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]
Asiunia no jak możesz zdradzać nasz sekret.Nie wiedziałam.że Ty też tam bywasz.
Ale Hugona zawsze tak od Ciebie ściskamy
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4059/tnkajoj6164cj.jpg[/IMG]
Witajcie.
Hugo czeka na lato
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4122/tnkajoj4419zk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2/tnkajoj4425gd.jpg[/IMG]
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4113/tnkajoj4462gh.jpg[/IMG]
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1852/np0304050090mi.jpg[/IMG]
co to za koleś jej wystaje za uszkiem???
No chyba,ze cóś mnie się na oczy rzuciło?:crazyeye: