Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. ja w ogloszeniach tez moge pomoc:) tylko z pisaniem tekstow u mnie nie zawsze dobrze ;)
  2. eee tak brzmi normalnie;) a prawda jest taka, że ludzie czytają pierwsze dwa zdania i oglądają zdjęcia. Spodoba im się to dzwonią/piszą, nie-wychodzą...niestety taka prawda:(
  3. czyli trzeba chyba zalozyc osobny watek, kazdego psa opisac, gdzie sie znajduje, co obecnie potrzebuje itp
  4. witajcie:) doczytałam się już na co skarpeta miałaby przeznaczać swoje fundusze... a skąd oprócz bazarków byłyby one? bo tego nie doczytałam...
  5. ludzi nie powinien zrazac zapis o wizycie przedadopcyjnej:) trzymamy kciuki za domek A jak nie uda sie teraz to z nastepnych ogloszen:)
  6. Lobario a pisałaś może do której dziewczyny z Zabrza w sprawie wizyty bo chyba Ty masz najlepszy kontakt z Klaudus i przekazesz wszystko jak ma byc:)
  7. wydarzenie na fb żyje, ale tak strasznie spokojnie Właśnie dostałam wczoraj prośbę o zdjęcie Binga, jakis teskt to dziewczyna zrobi plakat:) mam nadzieje ze to z Pania Doktor uda mi się powiększyć, bo tu małe jest i wysyłam:) a wieczorem zabieram się za ogłoszenia
  8. Ja zycze Czarusiowi naszemu jak najlepiej:-) powodzenia w wizycie:-) choc uslyszec Klaudus o domku ktory Ci przypadl do gustu byloby milo;-)
  9. Dzieki za fotki. Jutro jak tylko podlacze sie do stalego lacza robie Bingowi ogloszenia. On nie moze tam zostac!!
  10. wiedziałam że taki wspaniały Kacperek szybko znajdzie domek:)
  11. dzięki:) ale po niedzieli jakbyś chciała towarzystwa u Bingusia to pisz:)
  12. Dredzik jest śliczny, domek ten najwspanialszy niedługo się znajdzie:)
  13. jutro jeszcze w gorach jestem...a po niedzieli kiedy wizyta?
  14. Bora na razie daje do ogloszen zdjecia z 1 postu, dobrze by bylo jakbys miala jakies nowsze...kiedy następna wizyta u weta, może pojadę z Tobą i obfocę Bingusia, jak ma ładniejszą sierść to i większe szanse na adopcje:) a i cioteczki tutaj z nowych fot będą zadowolone;)
  15. Niestety Nowy Tomyśl to ponad pół Polski od nas:( jak tylko znajdę chwilę czasu na urlopie który właśnie trwa zabieram się za ogłoszenia!! może tak się uda...lecę klecić tekst:razz:
  16. bo brązowe oczy są piękne:) ta panna po lewej też takie ma ;)
  17. ostatnio czytalam wypowiedz samej Emiś że niestety domowego miejsca nie ma;( Kropeczka możesz zapytać o warunki tzn o kwote i co w jej cenie u kikou??
  18. jak zaznaczysz to wybierz kopiuj, a nie np kopiuj obrazek lub adres obrazka Umowy na DT niestety nie mam Szafra
  19. to właśnie hotelik u Emiś jest:) ale też tylko kojce wolne ma:( a ten u kikou jest domowy dt?
  20. a w jakiej części Polski Kikou i LILUtosia są??
  21. Ziutka dobra kobieto dziękuję bardzo za ogłoszenia:*
  22. czyli potrzebuje spacerów jak normalny pies:) jak chcecie zamawiać ogłoszenia to róbcie tak, ja najwyżej np za 2 tygodnie ok zrobię nowe:) może taką częstotliwością zyskamy dla niego dom:)
  23. dobrze, że o tym piszesz, wiemy teraz, że jemu potrzebny domowy dt!!
  24. jakby byly deklaracje to ja bym go dala do Emiś w Sarnowie, w miare niedaleko od raz...z tego co wiem to miejsce ma ale w kojcu...
  25. zmieniłam go troszkę i podesłałam do ogłoszeń:) chodziło mi tylko o zmianę że imię ma już Smutek-Czaruś:)
×
×
  • Create New...