Bora na razie daje do ogloszen zdjecia z 1 postu, dobrze by bylo jakbys miala jakies nowsze...kiedy następna wizyta u weta, może pojadę z Tobą i obfocę Bingusia, jak ma ładniejszą sierść to i większe szanse na adopcje:)
a i cioteczki tutaj z nowych fot będą zadowolone;)