Jako wolontariusz łowickiego schroniska jestem przeciwna obraźliwym postom i intrygom umieszczanym na wątkach psiaków, którym szukamy domów.
Należy pamiętać, iż niemal wszystkie adopcje ze schroniska odbywają się po wnikliwym zapoznaniu wątków naszych psów na forum przez zainteresowanych przyszłych opiekunów. Informację tę posiadam od osób, które już zabrały psa ze schroniska do domu.
Czarodzieju, Uczniu..., Macieju- w jednej osobie: informuję Cię, że nie życzę sobie tego typu uwag, jakie zamieściłeś dziś na wątku Zosi pod moim adresem, a które następnie zostały przez Ciebie edytowane (miałam okazję przeczytać tekst przed edycją). Nie zamierzam podejmować z Tobą dyskusji.