Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='kugel']Baaardzo czekam! Pisaj Elu bo od kciukania już palce mi cierpną[/QUOTE] Twoja prośba jest dla mnie rozkazem :) Adopcja Ikarka ciut przesuwa się w czasie - o parę dni, może tydzień. Pani ma dużo spraw w urzędach, a nie chce na początku zostawiać psiaka samego na cały dzień. Dziś Ikarek pojechał w odwiedziny do swojego przyszłego domu i bardzo Mu się spodobało. Także kciukasy, plucie, pukanie w niemalowane i inne czary przedłużone....
  2. Pani Aneta jeszcze raz jedzie do Pani na wizytę, teraz z Ikarkiem... Pani ponoć się ciut rozchorowała i chce o tydzień przesunąć adopcję Ikarka... :shake: Dam znać, jak tylko Pani Aneta wróci .
  3. [quote name='rapkar']informuję, że Fuks od dwóch dni ma nowy dom. Lepszego nie mogłem sobie wymarzyć - kochająca zwierzęta rodzinka z małego miasteczka, domek jednorodzinny z dużym ogrodem. Zawsze ktoś w domu i kompan (jork) do towarzystwa. Spędziliśmy tam kilka godzin, by była pewność, że się odnajdzie w nowym otoczeniu, ale od pierwszych minut czuł się jak u siebie, baraszkując w krzakach, pilnując furtki i informując psy sąsiadów, że teraz on tu rządzi :). Nawet nie zauważył, że wyszedłem i z tego co słyszę specjalnie nie tęskni, biega i dokazuje całymi dniami, a na legowisko idzie tylko jak już nie ma siły stać :) Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.[/QUOTE] Bardzo sie cieszę, że psiak ma taki dobry dom :) Powodzenia w walce z przeciwnościami !
  4. Wysłałam do Klaudii tel zarówno Pana Grzegorza, jak i Moniki z Szarej Przystani - mam nadzieję, że wspólnie coś postanowią i ustalą termin przewozu obu psiaków.
  5. [quote name='__Lara']O ludzie, Lobaria coś wiadomo z tym domkiem?????[/QUOTE] [h=5]Pani Aneta, była z sunią u weta, gdy pojawiła się inna Pani pytając w recepcji, czy mają psiaka do adopcji, czy znają ogłoszenia / Pani pewnie nie internetowa / . Traf, jakich mało... Recepcja wskazała panią Anetę - u Niej parę psiaków jest. Od razu razem pojechały do hoteliku :) Pani chciała większego psiaka, a tam są tylko dwa - właśnie Ikarek i inna sunia. Pani na początku spodobała się sunia, ale ta Ją obszczekała... Ikarek zaś podszedł do Pani nadstawiając się do głasków / jak to Ikarek :) /. Potem Pani Aneta zrobiła wizytę PA - bardzo pozytywna. Z fachową diagnozą potrzeb i pytaniami wybiegającymi w przyszłość. I stwierdzeniem, że suni nie odda, ponieważ jest ADHD, a ta Pani potrzebuje psiaka spokojniejszego. Ta przyznała racje i chce Ikarka. Dlatego tak bardzo potrzebne są kciukasy !!!!! [/h]
  6. [quote name='AtaO']Rozmawiałam dzisiaj z DT Luny, sunia mimo, że była kilka godzin na trawce swoje potrzeby załatwiła w pokoju :(. Biednej spacer wcale nie kojarzy się z siusiu i kooopą.....Ona chyba rzeczywiście była trzymana w zamknięciu. Jest bardzo grzeczna, ładnie szama co dostanie w misce, a nie dostaje byle czego - weterynaryjną karmę z Royala :)[/QUOTE] Wygląda na to, że była w pseudo jednak...
  7. Widzę, że zainteresowanie Mozartem zerowe... :shake:
  8. ludzie - trzymajta kciuki i to bardzo mocno - Ikarek ma szanse na dory domek - oby pani się nie odwidział... Tfu, tfu, 3 razy w niemalowane !!!!! Jakie jeszcze czary znacie ????
  9. [quote name='Ada44']- czyli za Aramisa byłoby 165 zł ??? - kiedy będzie transport??? - z tego co pisze Jamor musi być do wtorku.... - wiesz co, napisz do mnie na priv...[/QUOTE] Nie, źle zrozumiałaś - po ok. 280 - 300 zł za jednego psiaka - 165 zł za psiaka to byłoby znacznie poniżej ceny benzyny...
  10. [quote name='asiuniab']myślisz, że się ucieszy?;)[/QUOTE] Myślę, że dziś będzie bardzo nieszczęśliwy :( Mam dzwonić po 19 -tej
  11. Ok. 1000 w obie strony, bo tamten psiak ma być zabrany z Warszawy - a nie, jak było pierwotnie - z Bydgoszczy, więc pewnie wyjdzie jeszcze mniej za psiaka. Szara Przystań musi mieć rachunek / podraża to o 20 % /, ale powiedzieli, że różnicę biorą na siebie. Swoją część za Aramisa wpłacamy na konto fundacji, na ta chwilę tyle udało mi ustalić.
  12. [B]Dzisiaj Mozart będzie pozbawiony męskości - w samo południe - trzymajcie kciuki !!!![/B]
  13. [quote name='__Lara']Oj tak, nie kupujcie jej chappi :/ co się zaoszczędzi teraz to się potem odbije na zdrowiu... polecam Purinę Pro Plan :)[/QUOTE] Mój Blunio to " niejadek", trudno dla niego było coś wyszukać, a Purinę Pro Plan zjada, aż uszy się trzęsą. Nie jest wcale tak droga. [B] asiczka31[/B] - mój Blunio też jest z tego samego punktu przetrzymań, co Aszka :) Również wędrował, zanim się na tym swiecie odnaleźliśmy. Pszczyna - Jelenia Góra / tam był w domu tymczasowym / - pod Kalisz, do pańci :)
  14. [quote name='Avilia'][B]Lobaria[/B] - pisałam 2 dni temu.[/QUOTE] Cieszę się, że doszła, ślepun ze mnie.
  15. Wieczorem będę znała koszt przewozu do spółki z Fundacją Szara Przystań, o ile u Nich to aktualne, ale chyba tak, bo maja rodezjana do przewiezienia na Śląsk
  16. Avilia, czy karma ju z doszła do psiaków ?
  17. [quote name='Avilia']Mamy DT dla Luny!!! Szukamy transportu z Pszczyny do Bytomia na jutro![/QUOTE] To niedaleko !!!!!
  18. wydarzenie Luny http://www.facebook.com/events/288262397946030/
  19. wydarzenie [url]http://www.facebook.com/events/288262397946030/[/url]
  20. [quote name='Ryjonek']Ależ sie pusto zrobiło na wątku.. jakiś efekt z ogłoszeń?[/QUOTE] Gdyby był, to pewnie już byśmy wiedzieli
  21. [quote name='asiuniab']Lobaria, a czy aby między Goliatem, a Motzartem i Czarkiem, nie jest ze 20kg różnicy??? Jeśli tak, to kochana jesteś handlarą "pełną gębą";)[/QUOTE] Tak, ale Pani miała zawsze owczarki... Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie... Przy okazji zajrzyjcie na bazar m. in. dla strasznie zadłużonego Pszczyniaka - Misia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232647-Srebro-bizutki-dla-Misia-i-suni-bezimiennej-do-6-10-godz-20-00[/url]!!
  22. [quote name='Baktor']Witam :) Przepraszam ze dopiero teraz pisze ale mialem dosc sporo i duzych problemow i nie korzystalem nawet z komputera. U Tofiego wszystko okej, zacieszny pies, ciagle sie bawi i wydurnia z nami. nie ma z nim zadnych problemow :) a na bloga wrzucam nowe zdjecia :)[/QUOTE] Prosimy, daj link do bloga tu, gdzieś jest daleko z tyłu :)
  23. [quote name='asiuniab']byłoby fantastycznie, gdyby się zdecydowała na inną bidę:)[/QUOTE] Pani nie ma neta, Goliata wypatrzyła jej siostra. Po długiej rozmowie i - że tak się handlowo wyrażę - " diagnozie potrzeb " Pani nakręcałam Ją na Mozarta. Wczoraj już było za późno, Pani nie chciała dzwonić po maila do siostry, ma to zrobić dzisiaj. Czekam... Oby siostra nie wypatrzyła innego psiaka psiak w necie. Nad Czarkiem też się zastanawiałam, ale On dla Pani jest zbytnim "wariatem ".
  24. [quote name='michelle04']Goya bardzo boi się smyczy,a zapięcie ją na nią wymaga kombinacji alpejskich,a gdy już się to uda to nie podoba się jej,że chodzę za nią i próbuje wowczas przede mną uciekać :( jednak gdy widzi chlopakow wowczas się uspokaja; dalej je tylko w nocy,gdy nikt nie widzi,przy domownikach jedzenia nie ruszy;nadal ucieka przede mną po calym pokoju,ale gdy wciśnie się już w swoj ulubiony kącik pod stoleczkiem wówczas kladę się przed nią pokazuję rękę i zaczynam glaskać,a ona mi na to pozwala chociaż trzęsie się jak osika i odwraca glówkę do ściany,ale nie ugryzie :)[/QUOTE] Porozmawiam z naszą kochaną Lilianą od Lakiego / dyplomowany behawiorysta /, jak postępować w takich sytuacjach. Dla dziewczynki doszło parę wpłat od Katarzyny Ł- K - 60 zł, Anety F. - 10 zł, Dominiki M. - 20 zł - serdecznie dziękujemy :) Post rozliczeniowy trzeba zrobić - napisze do moda.
×
×
  • Create New...