Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [B]W tym samym czasie co Ikarek, do domu pod Warszawą dojechał Mozart :) na podziękowania i rozliczenia będzie czas jutro/ pojutrze. Teraz się cieszmy i... Chyba szampana stawiam wam wszystkim :)[/B]
  2. Dziś do swoich domów trafił Ikarek i Mozart :):multi: Coś tam zostanie na koncie i będzie wsparcie dla Czarusia - muszę zapytać darczyńców z fb :)
  3. [quote name='Panna Marple']No to teraz zacznę się znów denerwować czy wszystko się dobrze potoczy...[/QUOTE] Chyba nie ma czym... zobaczymy... Pani zaprasza na wizyty... Własna pańcia, bez dzieci, innych ogonów, dom z ogrodem, spanie pewnie w łóziu / nie wierzę, ze nie ;) /... czułość - tego właśnie Ikarek był godny i spragniony :)
  4. [quote name='AtaO']Napisałam, że dzisiejszą noc spędzi w nowym domu - nie doczytałaś, ale to pewnie wszystko z nadmiaru emocji :) Tak, jest w domku SWOIM :multi::multi::multi: [h=5]PRZYWITAŁ SIĘ Z PANIĄ SERDECZNIE I JAKBY CZUŁ, ZE TO JEGO DOM :) BYŁ BARDZO ZADOWOLONY I GRZECZNY - POŁOŻYŁ SIE NA DYWANIE, POTEM NA BALKONIE, NA KTÓRYM JUŻ BYŁ PODCZAS DRUGIEJ WIZYTY PA :)[/h]Dzwoniłam do Pani przed i po adopcji, długo rozmawiałam i powiedziałam na koniec jedno - kochajcie się :loveu:
  5. [quote name='AgiW']Ja również zaglądam do Edzia :) A pieniądze już w drodze.[/QUOTE] Dzięki, uzupełniłam wszystko... kurczę, dostałam na maila piękne zdjęcia, ale spakowane... Nie daję rady rozpakować... chyba wyślę kolegi komputerowca, aby to rozgryzł i mi odesłał.
  6. [quote name='Avilia']Podnoszę swoje pytanie.[/QUOTE] Poprosiłam Lilianę, napisze... albo sciągnę z opisów z fb
  7. [quote name='Avilia']Nieśmiało zapytam: da radę załatwić jakieś środki na odpchlenie? Psy strasznie się drapią ;/[/QUOTE] Napisz dokładnie ile i co - tak, jak pisała Emiś zamówimy duże opakowanie :) Fiprexim - tak?
  8. [h=5]Kochani - sprawa się wyjaśniła :) Pani chyba naprawdę miała wczoraj wypadek... dość nietypowy... Zadzwoniła dziś do Pani Anety. Podczas potrząsania gruszy, jeden owoc trafi Panią centralnie w oko... wiec biegała po lekarzach. A komórki chyba nie ma jednak. No cóż, jeszcze się okaże, ze "limo";) / jego brak lub nie !!!! / zadecyduje o adopcji Ikarka !!!![/h]
  9. [quote name='Anja2201']Zaraz mu zrobię FB[/QUOTE] Zaproś mnie od razu, powysyłam
  10. Dawno mnie u Maciejki nie było, tyle bid.... Czy Maciek ma wydarzenie na fb? Przy okazji zapraszam na fajny bazar potwornie zadłużonego Miśka / też Pszczyniak / i bezomienną sunię - bazar trwa do jutra... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232647-Srebro-bizutki-dla-Misia-i-suni-bezimiennej-do-6-10-godz-20-00[/url]!!
  11. Mozacie, nikt sie nie cieszy z Twojego szczęścia, a już transport mamy na sobotę załatwiony :)
  12. [quote name='krolik2014']wyslalem swoja deklaracje za pazdziernik ale widze zadnych wiadomosci od 12 wrzesnia co sie dzieje piesku[/QUOTE] Dzięki - doszło, uzupełnię wszystko przez weekend - nie wiem, w co łapcie wsadzić ....
  13. [quote name='AtaO']Jutro do/po Arona wraz z Panią jedzie też Pawel11 - znamy skrót, żeby ominąć korki, które na tej trasie są obowiązkowe.[/QUOTE] Oby Aronkowi się udało, jak dziś Mozartowi - jedzie do domku :)
  14. [B][B]Po wizycie - Andżelika oceniła dom na 5+, a może nawet na 6 !!! To co, pakowanie walizek ????? Kochana, bardzo dziękujemy za zrobienie wizyty - czekamy na Twoją relację[/B][/B]. I szukamy transportu Wieliczka - Czosnów pod Warszawą
  15. [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/561050_409769395743131_1431964313_n.jpg[/IMG] Czyż nie jestem piękny?
  16. [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/246410_409759415744129_27414620_n.jpg[/IMG] Udało się :) Laki stęskniony za Lilianą nie odstępował Jej na krok :)
  17. [quote name='jubu']Już mogę pisać... Zatem opowiem w kilku zdaniach. Biorąc pod uwagę możliwości Klaudus__ i Jamora w dziedzinie wydania i odbioru psiaka, wyruszyłem po Aramisa kilka minut po 3 rano. Byłem w Pszczynie przed 6-tą. Aramis chętnie wyszedł z Klaudus__ z boksu. Od razu widać było, że coś wyczuwał... Nie chciał odstąpić "swojej Pani" ani na krok. Skakał i łasił się na przemian. W końcu po krótkich namowach sam wsiadł do samochodu. Przypieliśmy Go. Długie pożegnanie... i w drogę. (O kilometrowym korku spowodowanych wypadkiem nie ma co wspominać... o konwoju policyjnym blokującym drogę nr 1 też nie... o robotach drogowych tym bardziej...) Aramis jechał spokojnie jak na te warunki drogowe. Nie szczekał, nie płakał. Czasem tylko wyglądał w moją stronę w nadziei, że Go uwolnię z wpinki którą był zabezpieczony. W hotelu u Jamora byliśmy kilkanaście minut po 12-tej. Bez problemów udało się Aramisa wypiąć i wyprowadzić z samochodu. Zaraz zrobił siusiu na trawnik i przez Jamora został zaprowadzony do nowego mieszkania. W sumie, (tak jak dyktowało mi doświadczenie), Aramis po zmianie otoczenia zachowywał się spokojnie i bezkonfliktowo. Ręce i nogi mam całe. Ucierpiał tylko pas bezpieczeństwa którym Aramis zainteresował się jeszcze w Pszczynie - nowa zabawka? :)[/QUOTE] Dziękujemy za wieści, cieszymy się ze obaj jesteście cali;)
  18. [quote name='Avilia']Nie zapominajmy o Marko, który nie ma wcale deklaracji, a jest w hoteliku u Emiś. Pies jest po przejściach, jego powrót do schronu może okazać się dla niego zabójczy. Wątek Marko: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232099-Piękny-wyszkolony-ON-wygryza-sobie-ogon!!!POMOCY!Pies-jest-w-kiepskim-stani******ch[/URL][/QUOTE] O nim też myślę :)
  19. 500 zl za hotelik dla takiej bidy to szaleństwo!!!!
  20. Dziś otrzymałam od Zuzi 101 zł zwrotu za hotelikowanie Aszki we wrześniu / dziękujemy / - na koncie zostało [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=orange][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2][B][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=red]452,40 [/COLOR] zł [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]i taką kwotę mamy dla innej biedy. [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][B][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]Myślałam o Goyi, ale [B]Smutek vel Czarek jest w tragicznej sytuacji finansowej[/B] / deklaracje się wykruszyły /. Nie ma pieniędzy na opłacenie całego października... Jednocześnie czekam na jutrzejszą adopcję Ikarka - jeśli dojdzie do skutku, to coś tam też zostanie... Mozart też ma szansę na adopcje, ale podróż będzie pewnie kosztowała / do Warszawy / i opłacenie hotelu za wrzesień / opłacamy z dołu /. Na opłacenie hotelu są środki, z ewentualnym transportem zobaczymy... Czarek jest w najgorszej sytuacji... [B]Ryjonek[/B], która we wrześniu wpłaciła 90 zł, napisała, że albo dla Aszki, albo na onka / chyba miała na myśli Czarka./ Zapytam głównego sponsora Aszki - Lilkę. [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Avilia']Oj nie ;) Tak daleko nie zaszłyśmy, ale przesiadujemy u niej w kojcu z obrożą i smyczą. Dotykamy ją nimi. Niestety nadal chowa się do budy ale nie protestuje tak bardzo przy dotykaniu.[/QUOTE] Może uzbieramy deklaracje i Michelle by się zgodziła wziąć ... Najlepiej byłoby u Liliany / tam, gdzie jest Laki, ale drożej no i transport... Trzymam kciuki za zdjęcia...
  22. [quote name='diana79']a ja chcę go poogłaszać ale nie mam danych[/QUOTE] Najwięcej wiedzą o psiku opiekunowie... Zdjęcia są, postaram się w najbliższym czasie sklecić dobry tekst, najpewniej w weekend .
  23. Na koncie Zuzinki jest [B]72 zł[/B] :) była zbiórka na szczepienia, ale kochana Aga J. z fb sam pokryła pierwszą turę :) Proponuję przekazać tą sumę dla Goyi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229420-Smutna-historia-dwóch-rozdzielonych-złamanych-serc[/URL] - brakuje Jej 90zł stałych deklaracji, a spontaniczna pomoc z fb może się skończyć , jak w wielu przypadkach bywało. Cioteczki, co o tym sądzicie ?
  24. [quote name='Avilia']Trzymajcie kciuki! Jutro przyjeżdża Pani zobaczyć Arona :) Wizyta wypadła ok :)[/QUOTE] To mocno kciuki trzymamy !!!!!
  25. [quote name='Avilia']Oby kierowcy po drodze nie zjadł...:roll:[/QUOTE] To sam dojedzie do Jamora ;)
×
×
  • Create New...