Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. Skrzaciku, Ciebie też trzeba na miau wysłać, ale nic o Tobie nie wiemy, jak z Twoim zdrowiem.
  2. [quote name='iwoniam']kiedys zamawialiśmy wózek dla Ady - sparaliżowanej - Fragment maila: Witam, taki wozeczek będzie kosztował 550,- z dostawą na miejsce. Czas oczekiwania ok. 7 dni. Płatne przy odbiorze. Będzie wyglądał podobnie do tego którego zdjęcie załaczam -------------------------------------------------------------- z pozdrowieniami Jerzy Firlej 602 476 155 www.wozekdlapsa.pl Czekam na odpowiedź na mojego maila, może jutro będzie.
  3. [quote name='mysza 1']Myślę, że nie trzeba imienia traktować tak dosłownie. ;)[/QUOTE] Krecik pasuje:p
  4. Kurka wodna, zrobiłabym Kubusiowi ogłoszenie na miau tu, w adopcjach [URL]http://forum.miau.pl/adopcje/profil.php?mode=add[/URL] ale nie wiem, jak zdjęcie dodać...
  5. [quote name='miki27']Napisałam sms do Klaudus,żeby pilnie weszła na forum bo jest poomoc oferowana tylko niezbędny jest Jej odzew.[/QUOTE] Klaudus w pracy, rozmawiałam z Nią, za ok godz będzie.
  6. Zrobiłam wątek na miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=135629[/url]
  7. [quote name='BasiaD']Z tego co ja wiem Kubuś nie ma wątku na miau..Gdybyś mogła założyć..Nowych zdjęć też chyba nie ma..Bardzo się martwię o tego kota, bo ON za bardzo lubi ludzi a jego "otoczenie" wcale nie jest kociolubne..Żeby chociaż ktoś Go zabrał na tymczas...[/QUOTE] Na razie na miau dałam info o Kubusiu tu [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=57504&p=8197056#p8197056[/URL] Zrobię dla niego oddzielny wątek, ale muszę zorientować się, jak na miau wkleja się zdjęcia. ... Już wiem:p
  8. Klaudus, gdzie Kubusiek ma ogłoszenia, czy ma wątek na miau - jeśli nie, to założę. Trzeba koniecznie chłopakowi jakąś opiekę załatwić i to na cito.
  9. Muszą by najpierw wyleczone te rany na skórze.
  10. [quote name='Marlena:)']Noc minęła spokojnie. Od rana mała zwleka mnie z łóżka i domaga się śniadania skomląc. Cały czas ze swoim ukochanym konikiem w pyszczku - żałuję, że aparat odmawia posłuszeństwa! :) Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! :)[/QUOTE] Dziękujemy za wspaniałe wieści
  11. Wysłałam maila do producenta wózków z zapytaniem o orientacyjną cenę i czas oczekiwania. Zainteresowanym Cioteczkom prześlę treść maila na pw.
  12. Jest instrukcja, jak mierzyć psa http://www.wozekdlapsa.pl/mierzenie.php Nic o cenach nie znalazłam...
  13. Zaglądam do Kubusia skoro świt. Z wózeczkiem nie drażniłby sobie skóry tym ciągnięciem nóżek. Klaudus, chyba trzeba wymierzyć Kubulka.
  14. [quote name='Kathy']Niezła metoda ;) ale nie wiem, czy 3 miesięcy to się jeszcze nauczy, bo przyzwyczajaliśmy ją do tego, że siku tylko na dworze.[/QUOTE] Skoro siuśka tylko na dworze, to chyba cel osiągnięty:p
  15. [quote name='ronja']Krecik dziś - nadal wystraszony, choć już nie taki spięty [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/100/10736387.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9590/10736387.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/k10t.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4555/k10t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/k11ub.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9821/k11ub.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/k12dz.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3079/k12dz.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Delikatną ma psychikę, jak mój Blunio, ale kochającemu domkowi zaufa - Blunio siedzi obok mnie i potakuje ogonkiem:p
  16. [quote name='Roszpunka']Potffór rośnie i rozrabia :mad: Roszpunka też by bardzo chciała Szkodnika zatrzymać, na razie prowadzi negocjacje z TZ-tem ;)[/QUOTE] To kciuki trzymamy, w razie czego zmień TZ-ta;)
  17. Nio ja jeszcze jestem - zaproponowałam Krecika osobie z psiarskim doświadczeniem, która szuka psiaka na dogo, ale chyba się nie zainteresowała pięknotem.
  18. Podnoszę, tylko to na razie mogę
  19. Kubulku, zaglądam do Cię wieczorową porą.
  20. Nie mogę tego zrozumieć - tyle domów i ludzi w mieście i ani jednego człowieka...
  21. [quote name='LILUtosi']Cwaniary. Niestety ale już żadnych psów więcej. Na razie mam 4 swoje i tak na razie zostanie. Ale że parowa fajna to i nie płacze że nie ma na razie domu.[/QUOTE] A miałam nadzieję, że się poddasz;)
×
×
  • Create New...