-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nio i obrót o 90 stopni - piszę na bieżąco, aby niczego nie pominąć. Przy następnym podejściu delikatnego czesania chyba trafiłam na najbardziej czułe miejsce, bo Blunio chapnął mnie w palec... na szczęście nie do krwi. Musiałam zareagować natychmiast - następne 10 min chłopak leżał na grzbiecie przyciśnięty moim ciężarem do momentu, gdy widziałam, że się poddał całkowicie. Potem wyszliśmy na spacer. Był grzeczny, jak nigdy. Po powrocie już bez sensacji rozłożył się i pokazał to, co go boli. To orzeszek, który został mu po kastracji. Zaczerwieniony. Pokażemy Pani Doktor. Teraz, gdy razem leżymy na łóziu, gdy mówię - pokaż - bez problemu i przymusu odsłania swoją dawną męskość. Nie chcę, aby Blunio mnie się bał, bo to byłaby porażka. Teraz tulimy się pięknie, ale ja zerkam na Eurosport, bo fantastyczny turniej snookera - O Sullivan szaleje... -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak tu nie kochać słodziaka :loveu: nad słodziaki... Przerwałam czesanie i szczotkowanie dżentelmena aby donieść niniejszym, że teraz czesząca łapcia panina jest lizana z wdzięczności...:lol: Przedwczoraj był atak na grzebień... -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Udało się:lol: Czy mamy jakieś wieści z domku Miodzia... -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi']Może taki, zrobiony na szybciutko :) [url=http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-człowieka-który-pokocha-Go-całym-sercem...][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4350/pepej.jpg[/IMG][/url][/QUOTE] Dziękuję pięknie, spróbuję wstawić do siebie, instrukcję gdzieś wyczytałam. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Beta ata[/B], dzięki... W pn jesteśmy umówieni z Bluniem u Pani dr, do której chodzi też Asia z Rawicza. Jest też tam sklepik z karmą. Blunio ma jednak coś ze spaniela... uszka. Czyszczę, ale Pani dr obejrzy, bo słodziak często się drapie. -
Jestem, zapisuję, wieczorem przeczytam cały wątek.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mamy problem... Blunio ma łupież. Wiem, że przyczyn może być parę, ale pojawił się niedawno, po przejściu na tą karmę z Rossmana... Jest w okolicy pupci, Blunio wrażliwiec, ledwo dał się obejrzeć i wyczesywać. Wczoraj atakował grzebień, dziś już spokojniej. -
[quote name='beta ata']Zamówiłam pakiet dla Pepe na baz.ogł. u Akrum. Nie ma co czekać, niech Pepe bedzie stale w ogloszeniach, wtedy prędzej ktoś na niego trafi. Znowu poproszę kogoś (zerduszko ? :-) ) o wstawienie tekstu i zdjęć. Lobario, popraw tekst, jak uważasz i wybierz zdjęcia.[/QUOTE] Który tekst - Pepe ma ich parę... Ostatni w moich ogłoszeniach, poprawione... Jest pierwszy w skali Polski na ale.gratka.pl w kategorii Zwierzęta - Psy - Mieszańce
-
W sobotę kończy się wyróżnienie na tablicy wielkopolskiej, które zamówiłam. Nie stać mnie w tej chwili na dalsze wyróżnienia. Odsłon ogłoszenia dużo, odsłon telefonu ok. 30 - ale telefon milczy... Może rzeczywiście ludzie na wiosnę czekają... Pepuniu kochany, niech domek Ciebie w końcu doceni... Masz najwspanialsze oczęta pod Słońcem po tym słodziaku po lewej...
-
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
Lobaria replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści, Oskarku, masz szczęście... -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kasia1381']Moje maleństwo nie tylko weszło nam na głowy, ale... prowadzi nas na sznurku !!!! Jest słodszy niż 1000 pączków![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wpadliście jak śliwki w kompot a Kubuś szczęśliwy :multi::multi::multi: -
[quote name='Justyna Lipicka']a nie da się edytować dodając zdjęcia?[/QUOTE] No nie. I to mnie dziwi. Tekst mogę moderować, zdjęcia są nieaktywne. Może pierwsze zdjęcie było zbyt duże. Ciekawe jest to, że przez ok 1 godz po dodaniu ogłoszenia zdjęcia były widoczne, a potem nagle zniknęły. Nie jestem netową analfabetką, ale mam roztrzaskaną matrycę w laptopku... Widzę coś, daję radę, ale w tym wypadku poległam.
-
[quote name='Justyna Lipicka']Lobaria ogłoszenie ok, choć wg mnie trochę za duże zdjęć zza krat...to moje subiektywne zdanie, ale wiele osób może odstraszać...można np na początek dać zdjęcia luźno biegającego;) Ja bym mu napisała ogłoszenia psim językiem i tak też ogłosiła:) Może tak być po 20tym?[/QUOTE] Kochana Cioteczka jesteś, ja też myślałam o pisaniu w imieniu Pepcia, ale mam tyle kłopotów, że nie byłam w stanie nic fajnego napisać.