-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
Lobaria replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1']hej ciocie gdzie jestescie ??!! :placz:[/QUOTE] Jesteśmy... kciuki trzymamy za chłopaka. -
Cioteczki, możemy odetchnąć z ulgą...:multi::multi::multi: to tylko krwiak po [I]sprzeczce[/I] z innym psiakiem - nie wytrzymałam i zadzwoniłam do [COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/101907-Drzagodha"]Drzagodha. [/URL][/COLOR] Doszła stała od [B]MADZIUSKA[/B] - bardzo dziękujemy:Rose:
-
[quote name='ewu']Domek zrobił odjajczenie w ramach pieniędzy na utrzymanie. Może wyślij Lobario 150zł , które zostało do zapłaty za luty.[/QUOTE] Oki, zaraz przelew zrobie, choć liczę na to że w tym miesiącu Smutek znajdzie domek. W razie czego nadwyżka będzie na transport. Kochany dt, że ciachnięcie chłopaka zrobił w ramach opłaty.
-
Dziś doszły dla Smutka pieniążki od [B]pauliken[/B] - dziękujemy oraz - po raz drugi / bez nicka / 50 zł od Pani Marty Anny W. Przypuszczam, że to [B]MWo[/B], ponieważ taką kwotę deklarowała. Dziękujemy za wpłatę i prosimy o potwierdzenie nicka. Rozliczenie na dzień dzisiejszy zrobię po 18-tej, kiedy to jest ostatni zrzut wpłat.
-
Nio i Allegro usunięte :angryy::-( z taką adnotacją Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: FASCYNUJĄCY PSIAK PEPE O WYJATKOWYCH OCZACH (2099788791) W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. [B]Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym.[/B] Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem. Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami. Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl na warunkach ujętych na stronie: [url]http://tablica.pl/pomoc/oferty/zmiany-dotyczace-zamieszczania-ogloszen-w-kategorii-zwierzeta/[/url] Pomyślmy co zrobić, aby ominąć te ich obiekcje...
-
4 letnia mała Figa pomóżcie znaleźć dom tej słodkiej suczce!
Lobaria replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Jestem u maleńkiej, zapisuję -
[quote name='Justyna Lipicka']może np wyróżniona tablica mu pomoże??[/QUOTE] Z tablica.pl ogłoszenia zamieszczane są na allegro i nikt tych ogłoszeń nie wywala. Zrobiłam wyróżnione ogłoszenie dla Pepe na dolnośląskie. Gdy chciałam zrobić na Kraków, mi odrzuciło. Najlepiej chyba by było, aby każda z Cioteczek zrobiła ogłoszenia oddzielnie na duże ośrodki. Myślę o ogłoszeniach zarówno dla Smutka, jak i Pepunia
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Rozmawiałam z Panią jest bardzo kulturalna. Dzwoni do mnie mailuje. Piesek byłby u jej Rodziców. Są emerytami. Dom z ogrodem - solidne ogrodzenie. Państwo mają dużo czasu i miłości dla psiaków. Mieli wiele lat sznaucerka , niestety nie żyje:( Bardzo przeżywali stratę , nie mogli się z nią pogodzić. Teraz Córka jest z wizytą u Nich ze swoim pieskiem. Państwo zaczęli się martwić pustką ,jaka nastąpi po wyjeździe pieska. Zdecydowali zaadoptować pieska i padło na Miodzia. Miodzio oczywiście mieszkałby w domu:)[/QUOTE] Dobrze to wygląda i oby to był TEN domek, ale jazdę z psiakiem tyle km uważam za zbyt duże ryzyko bez wizyty pa. Mój Blunio też przyjechał do mnie bez wizyty, ale było znacznie bliżej. Z pewnością znajdziemy kogoś z tamtych rejonów na wizytę. -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']prawie 500 km w jedną stronę...[/QUOTE] Nie takie transfery na dogo były, najważniejsze, aby domek został prześwietlony, bo musi być najlepszy -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu'][B]Miodzio miałby dom -jest wspaniała Rodzina - dom z ogrodem-raj. Jedyną kwestią jest transport - na Mazury !!!![/B][/QUOTE] Transport da się załatwić, ale najważniejsza jest wizyta pa, aby sprawdzić domek od podszewki... -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
i jeszcze ten piękniś [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/356542127a2d.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/6a9703738ba3.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/5149e5fde96a.jpg[/IMG] -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Miodzio cd [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/16ea822c5b7a.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/85a2d3aef8f4.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/5d437c0d6fcc.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/78d316ba89cb.jpg[/IMG] -
[quote name='lena77']Mam wieści od Pani, która jest domem tymczasowym dla tych dwóch szczeniaczków. Sunia ma na imię od teraz Lutka, zaś piesek dostał imię Februś. Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.[/QUOTE] Trzymam kciuki za Lutkę, mam nadzieję, ze Pani wie, jak jej ciepło zapewnić...
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jeszcze to tak na szybko [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/02871021cd49.jpg[/IMG] -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/b64c8e668164.jpg[/IMG] Pierwsze wstawione, jak wrócę z odcedzania tego dżentelmena po lewej, to wstawie inne -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Lobaria replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam - jest cudowny, taki Miodzio - Mniodzio, tylko chrupać jak świeży boczek;)