[quote name='Olaaabp']Mnie niestety nie bylo :( bo jestem chora, ale mam nadzieje, że pojade w niedziele i pobawie się w fotografa :D[/QUOTE]
pobaw!!!:) u nas też zimo! i strasznie wieje!! nie dziwię się, że dziewczyna chciała do budki, mam nadzieję, że nic jej nie jest.... Paula czuwaj proszę, gdyby coś się działo powiedz Sławkowi, że ja Go proszę i daj znać...