-
Posts
7460 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danusiadanusia
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']sabina02 no cóż, nie mam nic do powiedzenia.:evil_lol: danusia, trzymam przeogromnie kciukasy! a daleko ma Klusia do tego domku ?[/QUOTE] od nas do Lublina jest 70 km a do schroniska jest 50 km czyli razem mamy 120 km w jedną stronę:) rzut beretem -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']dawno mnie nie było na dogo ale dzieki Paulinie jestem znowu:) trzymam kciuki za Kluseczke:)[/QUOTE] witaj Karolina:):) fajnie, że znowu jesteś z nami:) życzymy Ci dużo zdrowia i proszę zaglądaj do naszych psiaków:), bo przecież dzięki Tobie Nuka z tego samego schroniska co Kluseczka zamieszkała w Szczecinie , poznała smak domowego życia i odeszła:( kochana przez swoją rodzinę.... dziękujemy Ci za to:calus::calus: -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
i tak jak wspomniałam wcześniej:) jadę do Lublina, umówię się z Panią :) wyraziła zgodę na wizytę p/a i ze względów rodzinnych tej Pani, gdyby wszystko wypadło ok! i dziewczyna wetrze się w towarzystwo już obecne w marcu Pani jest gotowa:loveu::loveu::loveu:, ale nie zapeszamy!! czekamy cierpliwie, chyba, że ktoś jest z Lublina i chce przeprowadzi tą wizytę p/a wcześniej... ciekawe jak zareaguje KLUSKA!!!!!!!:):) myślę, że nie narobi nam bałaganu.................... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Czekam i się niecierpliwię:)[/QUOT czekam dalej na tel. ze schroniska:( sama się denerwuję, ale wychodzę z założenia, że .. jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.. w następny czwartek - piątek jadę do Lublina i spróbuję umówić się z panią:) oczywiście jeśli się nie rozmyśli!!!, ale wydała się być bardzo odpowiedzialną osobą i bardzo wrażliwą na los zwierząt, wywnioskowałam, że wszystkie jej zwierzęta to przygarnięte bezdomniaki -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']i jak ? byla rozmowa z tymi domkami ?[/QUOTE] nie !! bo czekam na tel. ze schroniska:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
wiecie obie Panie są ok! przynajmniej takie sprawiają wrażenie:) w bloku - 3 piętro domek jest we Wrocławiu , a z podwórkiem pod Lublinem:) i ja szczerze powiem, że ta 2 opcja jest bardziej realna, bo jest bliżej i można zawsze dojechać do dziewczynki:) sprawdzić, jutro jeszcze będziemy rozmawiać z Panią i dopytamy o szczegóły.... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']witam dziewczyny . dostalam od beatyczl zapytanie o dt. niestety jest troche duza. poza tym na razie Bunia jeszcze sie oswaja z nowym domem. A do tego mam jeszcze od tygodnia nowa sunie w kojcu [ spadek po 80 letniej sasiadce] dla ktorej bede szukala domu[/QUOTE] dziękujemy za chęci:) na razie i tak nie mamy deklaracji, ale rozejrzeć się trzeba! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='lunarmermaid']Ja też odwiedzam Klusię. Gdyby choć jeden z moich tymczasów znalazł dom to mogłabym wziąść Klusię - za dużo mniejszą kasę. Rachunek też mogę wystawić...[/QUOTE] to szukamy intensywnie mu domu !!! i jasne, że chętnie skorzystamy z Twojej oferty:):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
a co tu tak cicho dzisiaj? kurcze znowu zaczyna boleć mnie głowa:( aż się boję, bo ostatnio miałam taką migrenę, że przeleżałam cały dzień!:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jestem dopiero i ja:):) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ja tam nie umiem się poruszać:( jak pokaże się kinga to odpowie na pytanie! a ja pokazuję dziewczynę -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[B]deklaracje stałe Kluski: [COLOR=#ff0000][B]doda - 5,- sabina02 - 15,- bjuta 5,- azalia - 20,- danusiadanusia - 20,- beataczl - 5,- kwiaciarenka - 20,- [/B]------------------------------- razem - 90,- zł. [/COLOR][COLOR=#000000][B]deklaracje jednorazowe: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]jotpeg - 50,- [/B][/COLOR][/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: KLUSECZKA dziękuje i prosi o jeszcze:oops:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B] -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kwiaciarenka']Deklaracja stała 20 zł tylko mi piszcie coi jak bo nie rozkminiam tego wszystkiego.Trochę z kąpem jestem na bakier.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::calus::calus::angel::Rose::iloveyou: o kurcze!!! wielkie dzięki:) jesteś kochana:):) zaraz kinga dopisze:):) jak się cieszę, że znowu znalazła się dobra duszyczka:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
danusiadanusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']a ja dzisiaj dowiedziałam się:)[B]Kluska waży ok. 15- 17 kg /parówka :):)/ jest wysterylizowana[/B] i ciągle czeka :) kiedy będzie ten szczęśliwy Jej dzień? kiedy.....[/QUOTE] ponawiam pytanie....