Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
  • Posts

    7460
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danusiadanusia

  1. [quote name='Doda_']sabina02 no cóż, nie mam nic do powiedzenia.:evil_lol: danusia, trzymam przeogromnie kciukasy! a daleko ma Klusia do tego domku ?[/QUOTE] od nas do Lublina jest 70 km a do schroniska jest 50 km czyli razem mamy 120 km w jedną stronę:) rzut beretem
  2. [quote name='paula_t']Zaglądam do Pandorki z nadzieją na TĘ wiadomość...[/QUOTE] ja też...........
  3. [quote name='karolkamadry']dawno mnie nie było na dogo ale dzieki Paulinie jestem znowu:) trzymam kciuki za Kluseczke:)[/QUOTE] witaj Karolina:):) fajnie, że znowu jesteś z nami:) życzymy Ci dużo zdrowia i proszę zaglądaj do naszych psiaków:), bo przecież dzięki Tobie Nuka z tego samego schroniska co Kluseczka zamieszkała w Szczecinie , poznała smak domowego życia i odeszła:( kochana przez swoją rodzinę.... dziękujemy Ci za to:calus::calus:
  4. i tak jak wspomniałam wcześniej:) jadę do Lublina, umówię się z Panią :) wyraziła zgodę na wizytę p/a i ze względów rodzinnych tej Pani, gdyby wszystko wypadło ok! i dziewczyna wetrze się w towarzystwo już obecne w marcu Pani jest gotowa:loveu::loveu::loveu:, ale nie zapeszamy!! czekamy cierpliwie, chyba, że ktoś jest z Lublina i chce przeprowadzi tą wizytę p/a wcześniej... ciekawe jak zareaguje KLUSKA!!!!!!!:):) myślę, że nie narobi nam bałaganu....................
  5. [quote name='Maciek777']Czekam i się niecierpliwię:)[/QUOT czekam dalej na tel. ze schroniska:( sama się denerwuję, ale wychodzę z założenia, że .. jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.. w następny czwartek - piątek jadę do Lublina i spróbuję umówić się z panią:) oczywiście jeśli się nie rozmyśli!!!, ale wydała się być bardzo odpowiedzialną osobą i bardzo wrażliwą na los zwierząt, wywnioskowałam, że wszystkie jej zwierzęta to przygarnięte bezdomniaki
  6. [quote name='Doda_']i jak ? byla rozmowa z tymi domkami ?[/QUOTE] nie !! bo czekam na tel. ze schroniska:)
  7. wiecie obie Panie są ok! przynajmniej takie sprawiają wrażenie:) w bloku - 3 piętro domek jest we Wrocławiu , a z podwórkiem pod Lublinem:) i ja szczerze powiem, że ta 2 opcja jest bardziej realna, bo jest bliżej i można zawsze dojechać do dziewczynki:) sprawdzić, jutro jeszcze będziemy rozmawiać z Panią i dopytamy o szczegóły....
  8. [quote name='Bambino']witam dziewczyny . dostalam od beatyczl zapytanie o dt. niestety jest troche duza. poza tym na razie Bunia jeszcze sie oswaja z nowym domem. A do tego mam jeszcze od tygodnia nowa sunie w kojcu [ spadek po 80 letniej sasiadce] dla ktorej bede szukala domu[/QUOTE] dziękujemy za chęci:) na razie i tak nie mamy deklaracji, ale rozejrzeć się trzeba!
  9. [quote name='lunarmermaid']Ja też odwiedzam Klusię. Gdyby choć jeden z moich tymczasów znalazł dom to mogłabym wziąść Klusię - za dużo mniejszą kasę. Rachunek też mogę wystawić...[/QUOTE] to szukamy intensywnie mu domu !!! i jasne, że chętnie skorzystamy z Twojej oferty:):)
  10. a co tu tak cicho dzisiaj? kurcze znowu zaczyna boleć mnie głowa:( aż się boję, bo ostatnio miałam taką migrenę, że przeleżałam cały dzień!:(
  11. a dzisiaj jest tak pusto? moje psiaki pobiegały troszkę na podwórku ok. 2 godz. i chodzę i się śmieję, że jak tylko przyszły do domu od razu każde wpakowało się w swoje posłanie i ich nie ma:):):) słychać tylko chrapanie:):)
  12. super dziewczyny:) a Piękny jest rzeczywiście piękny:)
  13. [quote name='b-b']Trzymam kciuki za Tolę![/QUOTE] i ja też przesyłam dobre fluidu... trzymajcie się!
  14. ja tam nie umiem się poruszać:( jak pokaże się kinga to odpowie na pytanie! a ja pokazuję dziewczynę
  15. [quote name='paula_t']A może byśmy po parę grosików się złożyły obecne tu na wątku na wyróżnienie na tablicy? To naprawdę sporo daje. Oczywiście sukcesu nie gwarantuje, ale jest duuuużo więcej wejść. Kosztuje 25 złotych za miesiąc:roll:[/QUOTE] TO JA DAM 25,- zł. :):) czekam na dane komu przelać?
  16. [B]deklaracje stałe Kluski: [COLOR=#ff0000][B]doda - 5,- sabina02 - 15,- bjuta 5,- azalia - 20,- danusiadanusia - 20,- beataczl - 5,- kwiaciarenka - 20,- [/B]------------------------------- razem - 90,- zł. [/COLOR][COLOR=#000000][B]deklaracje jednorazowe: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]jotpeg - 50,- [/B][/COLOR][/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: KLUSECZKA dziękuje i prosi o jeszcze:oops:[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B]
  17. [quote name='Kwiaciarenka']Deklaracja stała 20 zł tylko mi piszcie coi jak bo nie rozkminiam tego wszystkiego.Trochę z kąpem jestem na bakier.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::calus::calus::angel::Rose::iloveyou: o kurcze!!! wielkie dzięki:) jesteś kochana:):) zaraz kinga dopisze:):) jak się cieszę, że znowu znalazła się dobra duszyczka:)
  18. [quote name='danusiadanusia']a ja dzisiaj dowiedziałam się:)[B]Kluska waży ok. 15- 17 kg /parówka :):)/ jest wysterylizowana[/B] i ciągle czeka :) kiedy będzie ten szczęśliwy Jej dzień? kiedy.....[/QUOTE] ponawiam pytanie....
  19. [quote name='Paulaabp']Hop hop hop ;)[/QUOTE] Paula napisałam Ci pw:)
×
×
  • Create New...