[quote name='kora78']kupie odziez ciazowa, glownie plaszczyk na jesien, ub kurke, byle nie sportowa. na 2trymestr jesienia. wiec nie jakis namiot wielki.
no i ogolnie jakies bluzki, sweterki, golfy,czy spodnie na gumie.[/QUOTE]
ja też jestem zainteresowana taką odzieżą:):) oraz ciuszkami na maluszka nie wiem jeszcze co będzie:):), ale ma się urodzić w lutym:)):)