tak , pamiętasz naszego Śleputka - Chińczyka, zaraz wkleję Ci link do wątku:) On właśnie wyjechał i wiem, że przez jakiś czas był w Polsce u siostry p. Joasi żeby załatwić formalności http://www.dogomania.com/forum/topic/94814-%C5%9Bleputek-po-11-latach-w-schronisku-dosta%C5%82-szans%C4%99-na-cudowny-dom/ str. 19 poczytaj! szczepienia, paszport, czipowanie!