dziewczyny, jestem poza domem a z komputera korzystam gościnnie, bo dzwoniła mama, że odebrała jakieś przesyłki, więc zajrzałam z którego bazarku, ale się pogubiłam:( a odpowiadając na pytanie: następnym razem poprosimy o to córkę Państwa, żeby przejęła wątek i na bieżąco wstawiała zdjęcia:) oraz opisywała nam zachowania Tiffani. Ja wstawiam tylko informacja i zdjęcia, które dostaję. Sama jestem ciekawa co u niej! w niedzielę wracam i postaram się dowiedzieć czegoś:):)