[quote name='paulaa.']No właśnie też teraz zobaczyłam ten link..
Jest jedna nerka, ale jakaś wielka i 24zł..
No ale jak nie będziemy mieli wyboru to kupimy ją.
My mamy tylko jedno frisbee, mam nadzieje, że starczy jak nie idziemy na rozszerzenie... :roll:
A szarpak zamawiamy u Oli i też odbieramy na obozie. :smile:[/QUOTE]
właśnie Ola:diabloti:
ja w końcu nie wiem czy iść na frisbee czy nie.z jednej strony bym chciała a z drugiej wolałabym obi.