Jump to content
Dogomania

Nickelowa

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About Nickelowa

 • Birthday 05/21/1997

Converted

 • Location
  Kolbuszowa

Nickelowa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Cześć! Co jakiś czas w Kolbuszowej odbywają się wspólne spacery z psami :) Na chwilę obecną trochę nas mało :P Wydarzenie kolejnego spaceru na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/590733877712705/?fref=ts[/URL] Zapraszam :)
 2. [FONT=Lucida Grande]"Zapraszamy na 4 dni obediencowej zabawy pod okiem Asi Hewelt![/FONT] [FONT=Lucida Grande]Seminarium to jest skierowane do osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Pamiętajcie, że 11 listopada to Święto, więc nie trzeba brać za wiele urlopu ;P[/FONT] [FONT=Lucida Grande]Lokalizacja: Stadnina koni WRTC Furioso , Żukowice Stare pod Tarnowem.[/FONT] [FONT=Lucida Grande]Liczba uczestników z psem: max.8[/FONT] [FONT=Lucida Grande]Liczba obserwatorów: max.10[/FONT] [FONT=Lucida Grande]Ilość dni treningowych: 4[/FONT] [FONT=Lucida Grande]KOSZTY:[/FONT] [FONT=Lucida Grande]4 dni treningów - 600zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]1 dzień treningu - 160zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]4 dni obserwator - 200zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]1 dzień obserwator - 60zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]jeśli ktoś planuje zakwaterowanie na miejscu należy doliczyć sobie:[/FONT] [FONT=Lucida Grande]śniadanie 15zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]obiad 20zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]kolacja 15zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]nocleg z 1 psem 40zł, za każdego kolejnego psa 5zł[/FONT] [FONT=Lucida Grande]ZAPISY: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][FONT=Lucida Grande]"[/FONT]
 3. Zapraszam na psi spacer w Kolbuszowej, k/Rzeszowa. Może nie jest to prawdziwy dogtrekking, ale trasa około 20 km to już jakieś wyzwanie ;) Mile widziane również psy starsze, szczeniaki itp na krótszej trasie 7 km. [URL]https://www.facebook.com/events/158003671061288/[/URL] W razie pytań zapraszam na pw.
 4. super są :laugh2_2: kradnę fotki Nikiego i te zbiorowe <3
 5. [quote name='Merenwen']A jak dla mnie na opinię o turnusie składa się między innymi opinia o uczestnikach...[/QUOTE] Dokładnie ;) Bo zawsze milej spędza się czas, kiedy wszyscy są zgraną grupą, a znowu nie jest przyjemnie jak cały czas słyszysz, że ktoś ci obrabia dupe. Ej, a ja nic nie wiem o tej zupce.. D:
 6. no hej, hej c: co do czajnika, to możesz też zabrać swój. i ja pamiętam jak moja smycz była upaprana w kisielu wiśniowym, hmm XD' ale ten na 0,5l ..tego nie zapomnę. ja mam głównie fotki Nikiego i Shagga, ale jest też parę innych, więc wstawię, jak pożyczę od kogoś czytnik kart etc ..
 7. mam pytanie |D gdzie kupujecie te taśmy? W necie, czy w jakimś sklepie też można znaleźć?
 8. My wróciliśmy po 21.00 <; Cóż.. w pełni zgadzam się z Olą, nic dodać nic ująć. Ja na ozp byłam pierwszy raz i przywiozłam z Rynu bardzo miłe wspomnienia. Przede wszystkim wiele się nauczyłam przez te kilkanaście dni i zauważyłam duże zmiany w zachowaniu Nikiego, na lepsze rzecz jasna. Poznałam świetne osoby, szczególnie team z domku 11 :lol: przez które częściej jem kisiel, ale nie jem truskawkowego XD ale tak serio to świetnie się z nimi spędzało czas. A co do zdjęć, to u mnie większość jest ok ;)
×
×
 • Create New...