Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Przesłałam parę zł. Jutro powinny być na koncie.
  2. Cudak postara się jutro odwiedzić P.Mariana i Rexa z wielkanocną wyprawką.
  3. Hej. Z zaproszenia. Podeślijcie proszę nr konta. Przeleję cosik do Brita.
  4. LILUtosi... bardzo mi przykro.... Moja Heruś odeszła 13.09.13... też się wykrwawiła... po walce z dzikiem leczyliśmy ranę, która pięknie się goiła.. a ona miała gdzieś krwotok... którego wet nie zlokalizował.. na usg nic nie było.. i kiedy przetaczaliśmy krew... było już za późno, by organizm dał radę... Trafiłam tu z bazarku.. czytam, że Rudy Miś odszedł... i... i tak mi żal jego, żal Ciebie... na nowo rozdrapałam ból po odejściu Hery... Przytulam z daleka.... Podeślijcie proszę nr konta, dołożę trochę do spłacenia długu Misia..
  5. Wpłynęły pieniążki od Martini77 i daśka. Dziękujemy pięknie. :loveu:
  6. [quote name='irysek']ponieważ ciężko mi się odnaleźć w bazarkach proszę o posłanie mi pw z moimi zaległościami wpłatowymi,a wiem, że kilka takich jest na bank.[/QUOTE] Jest historia postów w profilu. Można swoje posty przejrzeć...
  7. [quote name='daśka']Mój Ojciec po rozmowie zemną również 10 zł na psiaki przekazuje:-) Wiem to niewiele w morzu potrzeb,ale jeszcze do Matuli zadzwonię,może kolejna dyszka wpadnie:-) Póki co przesyłam 20 zł[/QUOTE] Podziękowania wielkie dla Taty. I już "z góry" podziękowania również dla Mamy. :)
  8. [quote name='daśka']Wiedziałam,że na tym wątku ktoś mnie szybko przywita:-) Chcę powiedzieć,że czytając ten wątek czułam się jakbym czytała "miłośc nad rozlewiskiem";-).......dwie bardzo zżyte ze sobą istoty,po drodze alkohol i poród:-) P.S.Mamusi i maluszkowi życzę wiele,wiele szczęścia. Na razie nie wymyśliłam nic innego jak poprosić o nr konta na pw....niestety nie mogę ze względu na moją sytuację przelać więcej niż 10 zł:-(,ale wierzę,że niebawem znów będę mogła pomóc:-) Serdecznie Was pozdrawiam,jesteście niesamowite:-)[/QUOTE] Daśka, każda złotówka cieszy i każda się przyda i zostanie dobrze spożytkowana. :) Dziękujemy. :loveu: Nr konta zaraz prześlę. Cieszę się, że tym wątkiem, choć przecież trochę smutnym, ale jednak optymistycznym - możemy kogoś zainteresować, w taki fajny sposób, ciepły i miły. p.s. A Synuś Cudak rośnie. :) Ale to Cudak sama podziękuję za życzenia jak zajrzy. :)
  9. [quote name='daśka']Witajcie dobre duszyczki,siedziałam i czytałam wątek od dechy do dechy,no i nie mogę go nie zapisać.....pomyślę jak mogę pomóc.Jesteście WIELKIE (WIELCY;-))[/QUOTE] Witamy nową cioteczkę. :) I dziękuję w imieniu wszystkich [B]dobrych serduszek[/B] tu pomagających i zaglądających. :)
  10. [quote name='Cudak']Fajnie by było, gdyby się udało z tą butlą...[/QUOTE] Mam nadzieję.. Niby dla gminy nie jest to duży wydatek. A p.Marianowi na 2 miesiące taka butla pewnie wystarcza.
  11. Pierwsza dekada kwietnia minęła. Ciekawe czy p.Marian poszedł do gminy w sprawie butli gazowej ? I ciekawe czy ją otrzymał ?
  12. [B]Zapraszamy na bazarek zorganizowany dla URGO : [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252208-KRAMIK-dla-URGO-Zapraszamy-Do-22-04-14-20-00?p=22042900#post22042900[/URL]
  13. [B][COLOR=#0000cd][SIZE=3]Zapraszamy serdecznie na bazarek dla TOZ Police :[/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252132-Bazarek-dla-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-Do-22-04-14-20-godz[/URL] [/B]
  14. Wpłynęły pieniążki od free. Dziękujemy ślicznie. :loveu:
  15. A Urgo na pekiny jak reagował ? Bo nie zapytałam ? ;)
  16. Wpłynęły pieniążki od madziakato. Dziękujemy. :loveu:
  17. [quote name='KrystynaS']Jaką Rex ma sympatyczną mordkę. Dopiero teraz na tych zdjęciach to zobaczyłam :oops:. W ogóle to taki fajny pies. No i świetnie wygląda, ani za gruby, ani za chudy, taki w sam raz Bardzo zdemolował zasłonkę do budy, jak taki to niech mu wieje ...[/QUOTE] Sympatyczna, uśmiechnięta morda. :) Tą zasłonkę trochę zdemolował. Ale zasłonka pewnie mu też pomogła. Ta guma wraz z deseczką razem mają ze 2-2,5 cm. A te zszywki tapicerskie są takie na styk. Nie że się od dołu "zamykają", tylko są tak włożone na wprost. Za małe po prostu. I jak Rex wchodził/wychodził, to musiały się powysuwać. Z zimowego czasu to myślałam, że Rex je pościągał. Ale teraz popatrzyłam i jedna guma wisiała tak na jednym zszywaczu - także to raczej nie przez niszczenie, a przez użytkowanie rozkłada na części pierwsze. :) Pomyślałam sobie teraz, że mogłam P.Marianowi powiedzieć, by tych gum nie wyrzucał. Tylko by naprawił, byłaby zasłonka na jesień przygotowana. Poproszę Cudak by powiedziała, gdy pojedzie przed Wielkanocą z wizytą.
  18. Piękna modelka, dobry fotograf. :) Kwietniową deklarację puszczę jutro.
  19. [quote name='madziakato']Najbardziej "wzruszający"to chyba ten wpis- kopiuję: "odnaleziona latka dziwnym cudem pod krakowem ,HORROR Pani ktora przygarnela pieska za pobyt suni chce prawie 2 tys zl zwrotu kosztu pobytu suni w jej hoteliku bagatela niektorzy wlasciciele pieskow nawet tyle nie zarabiaj czyzby sunia mial...a iscie krolewskie warunki pobytu w hoteliku nadmienie ze to pobyt okolo niby 20 dniowy gdzie ciezarna sunia zostala poddana PSIEJ ABORCJI mam pytanie czy u szczennych zwierzat jest to dopuszczalne ?????? bo skoro mowimy o ochronie praw zwierzat to jak jest mozliwa sterylizacja ciezarnej suni czyz one nie maja prawa ??[COLOR=#3b5998]"[/COLOR][/QUOTE] O matko... co za "specyficzne" babsko. :) Aż się oplułam herbatą ze śmiechu. :)
  20. [quote name='grazia_1979']Ooo widze że ciocia smakołyków nagotowała,piesa napewno był zadowolony :)[/QUOTE] Akurat głodny nie był. :) Dostał ciastko, to zostawił. Ale jak mu żołądki zapachniały, to zjadł tą część co tabletki do niej włożyłam. Reszty już nie chciał. :) [quote name='free']witam cioteczki ;) Rexio wygląda super...wiosna robi swoje,wszyscy odzywają. Ja rzucam palenie to też grosz wyśle na koze.Zawsze tylko psy i psy,a raz na koze dam ;) pozdrawiam cioteczki![/QUOTE] Pozdrawiamy serdecznie free. :) Koza też stworzenie fajne. :)
  21. [COLOR=#0000ff][B]No rzuć mi tą piłkę, no rzuć. :)[/B][/COLOR] [IMG]http://imageshack.com/a/img541/9660/a8s9.jpg[/IMG] ** [COLOR=#0000ff][B]Materac do budy i kocyk. Ciekawe ile po tygodniu z tego łoża zostało.[/B][/COLOR] [IMG]http://imageshack.com/a/img18/6854/w8yd.jpg[/IMG] ** [COLOR=#0000ff][B]Dehinel podano w potrawce z żołądków, na żółtej makaronowej pierzynce, okraszonej marchewką.[/B][/COLOR] [IMG]http://imageshack.com/a/img594/7900/zmif.jpg[/IMG] **
  22. Zdjęcia zakupów wstawiłam w rozliczeniu w poście #3, w opisie wizyty #553. A że nie zmieściły się wszystkie zdjęcia do postu - to wszystkie co zrobiłam wstawiam tu poniżej. :) Bo zadowolone psisko było. :) [IMG]http://imageshack.com/a/img819/9383/m8pb.jpg[/IMG] ** [IMG]http://imageshack.com/a/img34/4708/9ssa.jpg[/IMG] ** [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOCHANE CIOTKI, KTÓRE DBAJĄ O MNIE :) [/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://imageshack.com/a/img541/1729/p7xw.jpg[/IMG] ** [IMG]http://imageshack.com/a/img822/7438/4xof.jpg[/IMG] ** [IMG]http://imageshack.com/a/img22/259/3let.jpg[/IMG]
  23. [quote name='asikowska']może pozbierać kasę i kupić Panu Marianowi:>[/QUOTE] Myślę że nie jest to nierealne ale pozostaje montaż, z tym musiałby dać sobie radę sam. [quote name='KrystynaS']Dobre wiadomości, Rex na filmikach wygląda dobrze, zadowolony, rozbiegany. Jak młody pies. Szkoda, że jest problem z ogrodzeniem, bo teren do biegania jest bardzo fajny. Ale z tego co zrozumiałam Pan Marian spuszcza Rexa jak wyjdzie na podwórko. Pewnie nie biega sobie za długo, ale trochę. Do budy dobra by była gruba (1,5 cm) karimata, świetnie izoluje nawet w ujemnych temperaturach. Tylko chyba też dość łatwo Rex mógłby ją poszarpać.[/QUOTE] Tak Pan Marian mówi. Mam nadzieję że tak robi. [U]W każdym razie ja mu podkreśliłam by to robił.[/U] Jest coraz cieplej, może przeczytać gazetę, popatrzeć na mecz siedząc na ławce, a pies w tym czasie może pobiegać. Choćby te pół godziny. Zostawiłam P.Marianowi dwie takie pianki, co kupuje się z metra do łazienek, z przykazaniem, że jak Rex skanceluje gąbkę, to by P.Marian włożył do budy te dwie pianki. One też "czasowe". Ale zawsze coś. Zdjęcia wstawię jutro.
  24. [quote name='asikowska']znalazłam coś takiego tylko czy to się nadaje [URL]http://tablica.pl/oferta/piec-piecyk-nowe-piece-szamotowe-koza-zeliwny-ruszt-7-cegiel-wysylka-CID628-ID3vvdZ.html#98ea1eab26;promoted[/URL] w kwietniu z 50 zł mogę dołożyć i może coś wytargam od siostry[/QUOTE] Też wczoraj przeglądałam jak to wogle wygląda, po ile jest. :) W sumie używane, kosztują jak nowe. Ogólnie w cenie 150-180-200 zł są.
  25. [quote name='AlfaLS']Poczekamy :lol:. Ja korzystam z fotosika - niestety odpłatnie ale 19 zł. na rok jakoś daję rady ogarnąć :evil_lol:. Ztymi darmowymi zawsze miałam jakieś problemiczki...[/QUOTE] Próbowałam fotosika, ale jakoś mi nie "leży". :) W imageshack chciałam dziś opłacić przez paypala miesiąc. Ale okazało się, że można płacić tylko kartą kredytową. :angryy: A takowej nie posiadam.
×
×
  • Create New...