Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Dziękujemy. A bazarek - nie wiem. :) Jak uważasz. :)
  2. Cioteczki, czekam na ostatnią wpłatę w bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-koniec-rozliczam-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo-zapraszamy-do-261014-22g/?p=15846549 od Pliszka. Ponaglenia wysłane. Czekam. Jutro rozliczę się z Maruda666 z kwoty bazarku, bez wpłaty Pliszka. A gdy tylko ona wpłynie (bo liczę, że wpłynie), to wówczas doślę Wam tą kwotę dla Bartka.
  3. Aaaa.. :) To talię mierzył przez ciuchy, ale nie bluzę. Tylko przez koszulę taką zwykłą męską i podkoszulkę. One pewnie z 1-2 cm dodały. Jakąś rodzinę ma, ale w Polsce i kontaktu brak. Ta najbliższa rodzina - rodzice, rodzeństwo - nie żyją. Wasze Wielkie Serca kochane wprost mnie onieśmielają. :oops: :iloveyou: Na listopad karmę Rex ma, Cudak na dniach zawiezie. Na grudzień zapas się skończył. Chłopak je Brit Premium Adult Large. Prześlę Ci nr do Cudak (Tosia&Lesio) smsem.
  4. Tak, będę chciała pojechać. :-) Jakby co, to wymiary wpisałam w post rozliczeniowy #3, żeby nie trzeba było szukać po wątku. W sumie, to 4 cm różnicy tylko. Niby niewiele. Myślę, że ta miara jest zależna od tego co (ile) Pan Marian ma możliwość zjeść. Może i miewa mniej niż 96 cm często.. Jak Ci zbywają jakieś spodnie, podaj proszę. może akurat będą pasować. :)
  5. Tak czy inaczej wszędzie potrzebne finanse. Free, nie przepraszaj, nie masz absolutnie za co. :calus: Twoja pomoc wszelka potrzebującym czworonogom i dwunożnym jest nieoceniona. :) Doskonale Cię rozumiemy. I wiemy, że portfele nie są z gumy, a potrzeby przerastają nasze możliwości. Pomagasz Maxowi i Jego Panu, a nadal pamiętasz o Rexie i P.Marianie. :) Jesteś po prostu Aniołem. :) Jak pozostałe cioteczki są Aniołami o wielkich serduchach. :loveu: Już się robi. :)
  6. Zabieram się dziś za bazar dla Rexa. Dostałam pozwolenie od moda. Co by na karmę na grudzień było. :-)
  7. Bazarek dla Podopiecznych TOZ POLICE - ZAPRASZAMY http://www.dogomania.com/forum/topic/143765-bazarek-dla-toz-police-zapraszamy-do-171114-20-godz/?p=15878660
  8. Tatankas, narobiłaś się przy powyższej liście. :) Ta część zmian na dogo średnio wyszła.
  9. Z powyższego bazarku czekam jeszcze na dwie wpłaty / wysyłki. Jak tylko wpłyną, to się od razu rozliczę z Maruda666. Przygotowuję kolejne dwa bazarki, z fantów dla Urgo jeszcze sporo zostało, to w nowym bazarku dodam kilka z adnotacją, że to dla Dziadka Bartka. Niech by dziadzia Bartek pamiętał o dużym koledze. :)
  10. Metr drzewa to około 200 zl. Plus dowóz.
  11. Dzięki. :) Dla Rexa priorytetem będzie teraz sucha karma i mokra na grudzień. Bo został jeszcze tylko worek na listopad. I zapasu już nie ma. Dostałam zgodę od moderatora na bazarek dla Rexa na karmę, to przygotuję na dniach. p.s. Cudak (Tosia&Lesio) jeszcze nie była u P.Mariana zobaczyć nową kozę. Jesień przyszła, dzieci się pochorowały. Jak tylko będzie miała możliwość to podjedzie.
  12. P.Marian otrzymuje z opieki talony na obiady w stołówce szkolnej, w czasie trwania roku szkolnego. Oraz niewielką część opalu - drewno. Ilość niewielka, a drzewo też różne. Rok temu chyba dostał wierzbę, drzewo niekaloryczne, do tego niewdzięczne przy rąbaniu.
  13. O matko ! Ucałowania dla siostry ! :loveu: :loveu: Podzielić jakoś celowo?
  14. Dziękujemy Shilomaniak. :) Mamy całość potrzebnej kwoty. Dziękujemy pięknie Wszystkim za wsparcie, za pomoc w leczeniu Urgo i w uregulowaniu jego ostatniej drogi. Dzięki Wam wszystkie doczesne sprawy Urgunia zostaną uregulowane. Jutro wstawimy skan ostatniej faktury na kwotę 279,90 zł. Bazarek, który zrobiłam na spłatę długu Urgo, będzie w całości przeznaczony dla kolegi Urgo - dziadka Bartka, który również przebywa u Myngey na DT.
  15. Jutro podsumujemy finanse. Myngey jak znajdzie chwilę podjedzie po fakturę. Dziękujemy pięknie wszystkim za pamięć i pomoc dla Urgo.
  16. 15/10 wpłynęły pieniążki od asikowska. :) Dopiero dziś zauważyłam. p.s. Cudak wolną chwilą podjedzie do Pana Mariana zobaczyć jak/czy koza się sprawuje.
  17. Też czekam. Czasem z efektem. A czasem nie. Dlatego zwątpiłam.. Dzięki za info. No nic, będzie się trzeba uzbroić w cierpliwość. :)
  18. Na FB jest 180 zł. Na dogo 45 zł = 225 zł. Czyli do 270 zł brakuje nam 45 zł. Zrobiłam bazarek. Może coś uda się sprzedać. Jeśli tak, to w pierwszej kolejności zostanie uregulowana faktura za Urgo. A pozostała kwota (mam nadzieję choć parę rzeczy będzie cieszyło się zainteresowaniem) zostanie przekazana dla kolegi Urgo - Dziadka Barłomieja, który jest również na DT u Myngey. Bazarek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143388-bazarek-dla-bartusia-i-na-d%C5%82ug-po-urgo-zapraszamy-do-261014-22-godz/?p=15846549
  19. Dobry wieczór. Bartka znam z opowieści Myngey, na wątek do dziadka nie zaglądałam. U Myngey był Urgo, który odszedł w minioną sobotę. Brakuję nam trochę do uregulowania należności wobec weterynarza. Stąd ten oto bazarek. Dla Urgo będzie tylko tyle ile będzie brakowało do uregulowania faktury, reszta funduszy, które udałoby się zebrać - będzie dla kolegi Urgo, dziadka Bartka. (mam nadzieję coś sie uda sprzedać..) Zatem zapraszam serdecznie, może coś komuś wpadnie w oko.
  20. Hej, czy wy też macie problemy z modyfikacją postu ? Czasem mi sie pojawia modyfikowana treść, czasem widok który pozwala wgrać załączniki, ale nie ma dostępu do tekstu... Matko... jakie to męczące... A zaczęłam robić bazarek, tam muszę edytować posty często. I udręka z tą edycją, jakąś dziwną..
  21. Ciekawe, ciekawe. Ze śledzenia przesyłek z Pocztexu widzimy, że przesyłka dotarła. :)
  22. Teresa118, cioteczko miła, czy możemy prosić o Twoja decyzję ? Przepraszam, że ponaglam, ale musimy zorientować się w finansach po Urgo, by móc uregulować należność wobec weterynarza. Na wydarzeniu Urgo na FB mamy 180 zl, to brakuje nam jeszcze 90 zl. Stąd prosimy o cioteczki dyspozycję co do wpłaconych pieniędzy.
  23. Spoko dziewczyny. :) Domyśliłam się, która wpłata od kogo. :) Dziś przyszły pieniążki od KrysynaS, Tosia&Lesio (Cudak), i grazia_1979 :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  24. Szybko się uwinęłam, bo większość pieniędzy była, moj TZ dorzucił co brakowało. Jesień idzie. :) Promocja była, a nie wiem czy z nową aukcją też by mieli tą cenę niższa. Wszystko się dobrze poskładało, że się udało. Kozę Pan Marian powiedział, że zainstaluje sobie sam. Tam w sumie wielkiej filozofii nie ma. Najważniejsza ta szczelność, dlatego też zakup nowych kolanek i rur. Średnicami wszystko pasuje, Fi z piecyka pasuje do kolanka. Kolanko z nacięciem, da się nałożyć jedno na drugie mam nadzieję. Fi rury też 12, ale się zwęża, w kolanko wejdzie. Myślę że Pan Marian da radę technicznie. Do pomocy może sobie weźmie kolegę (bo to jednak koza swoją wagę ma, 30 kg). Czujnik czadu to mi chodzi po głowie od ostatniej zimy. Tak czy inaczej.. Choć to mieszkanie P.Mariana mocno szczelnie nie jest, zatem przewiew jest. Ale może, jak finanse pozwolą, to pomyślimy o tym zimą ? Póki co myślę, że Pan Marian temat zainstalowania kozy ogarnie. :) p.s. Producent wysłał fakturę mailem również. p.s1. Cudak, a może przy nowym nicku dopisz w nawiasie (Cudak) ? :) p.s.2 Dzięki KrystynaS za info o wpłacie. :)
×
×
  • Create New...