Jump to content
Dogomania

Issa

Members
  • Posts

    332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Issa

  1. [quote name='Aneta Nowak']A żądaj se :D :D..Mało ich widziałaś? :P[/QUOTE] Mało :P :D :D :D
  2. wczoraj się wypakowaliśmy ;) Achhh 5 maluszków :) 3 chłopaków, dwie suczki. Jesteś dumna z mamusi :D :loveu:
  3. Trzymam ! Za Ciebe ppaula2 i sunię z maluchami. :)
  4. My już na ostatnich nogach ;) 59 dzień ;) ppaula2- juz po? Gratuluje tym co maja juz to za sobą :) Niech maluchy się zdrowo chowają ! :loveu:
  5. [quote name='ppaula2']Ja potwierdziłam w 26 dniu. Dziś już 59 dzień, więc adrenalina sięgnęła zenitu ;)[/QUOTE] Kawa uszykowana? Materacyk przy kojcu dla Panci? :P Trzymamy kciuki!!! U nas jeszcze bez nerwów.....53 dzień :diabloti:
  6. Dziś 45 dzień...czekamy z niecierpliwością. Już z górki.... :cool3::loveu:
  7. Proponują zapoznać się z planem remontów w Poznaniu. Nie ukrywam, ze pół miasta jest rozkopane. Największe utrudnienia są w pobliżu MPT- miejsca, gdzie będzie sie odbywać wystawa. [URL]http://www.zdm.poznan.pl/issues.php[/URL]
  8. Fajne szczyle, oby sie zdrowo chowały :)
  9. czytam, czytam.... "porady"i ręce mi opadają :crazyeye:
  10. fajny poczochraniec :evil_lol:
  11. ppaula2 - no to czekamy z niecierpliwością wspólnie ;):evil_lol:
  12. My już mamy potwierdzenie. :D Termin - koniec października. Na usg złapaliśmy 3 kluseczki <3 :diabloti:
  13. Śliczne maluchu :D uwielbiam ten wątek przeglądać :) Niech sie zdrowo chowają. My za tydzień ew. potwierdzenie ciaży- trzymam kciuki ;)
  14. Bardzo proszę o dodanie. [url]http://dollasmonii-kennel.manifo.com/[/url] Dziękuje :)
  15. Byłaś w FCI? hmmmm ciekawe.... ;)
  16. Groszki sa piękne :D chyba sie skusze i coś zrobie dla moich. :D w sklepach nic mi sie nie podoba a jak już jest fajne to albo za grube albo nie to podszycie :D
  17. My dzisiaj zaliczyliśmy cudowny letni wręcz spacer na Cytadeli. Psiaki sie wybiegały, poćwiczyły a teraz spią padniete. Niestety psich towarzyszy do zabawy jak na lekarstwo :)
  18. Prywatna osoba hmmm czyli ta sama, która się podszyła pod fundację z tego wynika. Żenada.
  19. No coż..ja nadal czegoś nie rozumiem. cytuję z wydarzenia na fb: " [h=5][URL="https://www.facebook.com/gerappa.fuentes"]Gerappa Fuentes[/URL] [/h][h=5]Sytuacja wyglada tak - u mnie zostala sunia i jej jeden maluch. Wiadomosci z nowych rodzin maluchow - jeden ma na imie chudy i juz ustawil hierarchie - podporzadkowal sobie psa grzywacza i kota. i rzadzi. w drugim domu piesek spi z pania w jednym lozku, ma wielki apetyt i pani ma co sprzatac.spytam dzisiaj o imie psiaka. prosba o pomoc -chcialabym zabezpieczyc sunie i poddac ja zabiegowi kastracyjnemu - moze ktos moglby zasponsorowac zabieg? pieniadze nie do mnie tylko do lecznicy gdzie zaprowadzialabym pania grzywaczke? mama i jej syn bardzo ale bardzo duzo jedza -istne studnie bez dna. mam na utrzymaniu 16 kotow, wieczna tymczaske z problemami medycznymi i znikad pomocy - moze ktos mnie wspomoze kasa na karme?karma moze byc w naturze jesli macie panstwo obawy ze chce kogos naciagnac na kase." Link do wydarzenia, którego nagłówek był już chyba setki razy zmieniany. [url]https://www.facebook.com/events/152793948217740/153802098116925/?notif_t=event_mall_reply[/url] Pytam dla jasności.... - gdzie w końcu powinny trafić pieniądze na sterylkę dla suki? - u kogo jest ona w tej chwili? I pytanie najważniejsze.... dlaczego nie skorzystano z pomocy, która była oferowana od razu? Nie dziwcie się, że teraz pomoc nie wali drzwiami i oknami skoro tak wiele niejasności jest od samego początku. Mam nadzieję, że ktoś to wreszcie wyjaśni jasno i zwięźle! [/h]
  20. Polecam wizytę u weta ;) dam Ci namiary na PW co do stron polecanych.
  21. Tu nie chodzi czy ktoś jest znawca rasy czy nie. Mam nadzieję, że obrazki do Ciebie przemówiły. Grzywacze dla jednych są rasą marzeń dla innych rasą przynoszącą problemy. Aby uniknać tych drugich juz teraz czytaj, czytaj...i jeszcze raz czytaj.
  22. Zanim sie kupi psa określonej rasy warto poczytać prędzej. Temat nagości u grzywaczy był już poruszany nie raz. Tutaj np. obejrzyj sobie stopnie zarastania grzywka. [URL]http://www.genetics.unibe.ch/unibe/vetmed/genetic/content/e2885/e3121/e3123/files3124/Untersuchungsantrag_FOXI3_2011Apr01_d_ger.pdf[/URL]
  23. Już ktoś jedzie po szczeniaki stamtąd ;) Na razie mają DT. Jesli ktoś chętny dac DS dam namiary ;)
×
×
  • Create New...