DZIR
Members-
Posts
557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DZIR
-
podsyłam link do wątku transportowego [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!/page5[/url]
-
Piszcie proszę do Jola li.
-
Bez przesady z tym doświadczeniem Trzeba po prostu być i zobaczyć co to za ludzie Czy to nie meliniarze. Już wiemy dużo. Pies będzie mieszkał w mieszkaniu. , ewentualni właściciele nie mieli wcześniej psa. Elinaa już powiedziala , że trzeba będzie popracować nad psem nie wiemy jak się zachowuje w domu Na początku trzeba wychodzić często. Po pierwsze dlatego, że psu w mieszkaniu będzie gorąco / na początku/ i będzie dużo pił i dużo sikał Częste wychodzenie nauczy go szybko zachowywania czystości w domu Koniecznie polecić lekturę w internecie NOWY PIES W DOMU. Nalezy też powiedzieć o transporcie. Na pewno organizacyjnie to załatwimy ale czy oni są skłonni dołożyć się finansowo.
-
Elinaa napisz proszę coś więcej na tamat domku. Czy pani mieszka w bloku , czy dom z ogródkiem? Czy miała psy. ? Czy wie ,że pies jest w schronisku i czy coś mówiła na temat transportu?.
-
Diego-życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Ja jestem spokojna . Nowa pani diego miała kaukaza . To też psy stróżujące a więc terytorialne, więc ma doświadczenie . Ja mam doświadczenie ze sznaucerami olbrzymami. To też psy obrończe i strużujące. Suka , która wychowała się w bloku. nie chciała siedzieć sama lub z pozostałymi psami na dworze . Tylko z nami. Ona też okazała się najostrzejsza dla obcych jak zorientowała się,że ma własne terytorium. Psy ,które od szczeniaka były w domu z ogrodem nie chciały siedzieć w domu. więcej przebywały na dworze.. Diego sam wybierze to co dla niego będzie najlepsze. Teraz jest zima więc będzie w domu Do wiosny - to już będzie jego dom i jego terytorium.
-
To zmienia sytuacje. Chętni się znajdą to piękny duet. tylko ten czas.
-
Ogłaszać, ogłaszać i cierpliwie czekać/ żeby nie blokować energii/. To jedyna droga. Można rozważyć ogłoszenia poza internetem Tylko 5% osób powyżej 60 lat korzysta z internetu. A to bardzo adopcyjna grupa osób. . Na allegro można zamówić niewielkie plakaciki, porozsyłać między nas.Co o tym myślicie?
-
Ze względu na chorobę olbrzymka domek powinien być bez innych psów tzn tylko te dwa i ew. koty. Moja sąsiadka ma jamniczka z padaczką. Podaje mu leki i jest dobrze.
-
Witajcie Wczoraj na Terierkowie Tilia pytała czy ktoś nie widział w schronisku charta. Wysłałam jej wiadomość o Błysku i przesłałam ogłoszenie na tablicy z 24. 01.2012. Napisala że zgłosi go na" CHARTY w Potrzebie" [URL]http://chartywpotrzebie.pl/index.php/adopcje/charty-mix.html?start=5[/URL] Patrzyłam - nie ma go tam jeszcze. Pilnujcie proszę . W razie czego same zgłoście. Pozdrawiam.
-
I słusznie. Im więcej ogłoszeń, tym wiecej ludzi ogląda AMORKA i wysyła dobrą energie /nie wiedząc nawet o tym/ . Ta energia zmaterializuje się w końcu wspaniałym domkiem. Dlatego zachęcam do codziennego odwiedzania AMORKA również na wątku. Pozdrawiam wszystkich.
-
Tat jest uroczy i taki kochany. Dobrze,że ma już duże futro - Te loczki po rozczesaniu wyglądają tak jak u pudla. Mój pszeniczy tymczas też ma takie loczki na nogach i szyji . Po rozczesaniu - wata. U softów to tzw, wersja amerykańska . Zastanawiam się jak wyglądałby Amorek w klasycznej fryzurze pudla.
-
Witaj Sara 2011 . Oczywiście możesz tak napisać. Jak będzie trzeba pomożemy w transporcie organizacyjnie i ewentualnie finansowo. Jak bardzo- to zależy od domku, który będzie adoptował psa. Osobiście uważam , że powinien chociaż częściowo partycypować w kosztach. Na razie napisz tak jak proponujesz.
-
Elaja tekst jest super. Proponuje zostawić wiek 3 lata . Nie można precyzyjnie określić wieku psa. Stan zębów to względna sprawa. Zależy między innymi od sposobu żywienia i pielęgnacji psa . Przykład We Wrocławiu przyjęto do schroniska rasowego psa i oceniono na 16 lat. Pies trafił do dt .Wet ,który go oglądał ocenił na 12 lat. Pies był ogłaszany i znaleźli się właściciele. Okazało się ,że ma 7 lat.
-
Dajmy krótki tekst . Osobiście nie czytam długich tekstów tylko istotne dane. W poprzednich ogłoszeniach były te historie. Proponuje dla odmiany krótki tekst patrz post 176. Wagę dajmy niższą- bliższą wzorca rasy. Wiadomo waga się zmienia. Następne ogłoszenia damy inne.
-
Tak tak ogłaszamy . Proponuje tekst. AMOR 3 letni pies w typie rasy PUMI prosi o dom. Jest wesołym ,łagodnym psiakiem dla ludzi i innych psów. Jest średniej wielkości : wys .48 cm, waga ok. 18 kg. Ładnie chodzi na smyczy., lubi jeździć samochodem. Kontakt :608 416 949. ELEJA proszę zrób ewentualne korekty ,masz duże doświadczenie. Zdjęcia - te z pierwszej strony i może jedno z tych ostatnich. Wybierz wg. uznania
-
Też tak uważam.
-
[quote name='Vicky62']Podczytuję wątek.I ja zrozumiałam tak...bardzo chcesz mieć pieska,ale chciałąbys aby spełniał Twoje oczekiwania tzn, najlepiej żeby był podobny z charakteru do Twojego poprzedniego.A jesli bedzie z Amorkiem cos nie tak (agresywny,szczekliwy) to wyjsciem awaryjnym bedzie schronisko. Na Twoim miejscu nie zawracałabym sobie głowy DT. Bo pies to stworzenie zywe i nie mozna tak eksperymentować.Nie ma żadnej gwarancji,że ten bedzie tym wymarzonym.[/QUOTE]osoba , ktora boi się psów nie powinna zawracać sobie głowy braniem psa na bdt. A swoją drogą yorki też potrafią niezle pogryźć. Oglądaj" ZAklinacza psów" to zobaczysz co potrafią mikropieski
-
Dalej mnie nie przekonałaś a wręcz utwierdziłaś moje wątpliwości ---bdt to jedno a szukanie psa to drugie. AMOR nie może być przedmiotem Twoich eksperymentóww tym zakresie.
-
Jak tak nie zrozumiałam. Zasady bdt znasz i doskonale wiesz jakich problemów mogą dostarczyć niezdecydowane osoby.
-
Spokojnie , spokojnie Ja mam wątpliwości Są mrozy i nie ma mowy o kąpaniu psa w schronisku.Po drugie bdt są sprawdzane / takie zasady obowiązują na dogomanii/ Po trzecie ARKADA jest pełna wątpliwości. Wywiera na nas presje i stawia warunki. Niech poczyta na innych wątkach jak funkcjonują bdt Mam psa na tymczasie . Nie przyszło by mi do głowy sprawdzać jak szybko można pozbyć się psa do schronu. To nie rzecz to żywe stworzenie Już wystarczająco został skrzywdzony przez los. Hotel w Szczecinku to schron. Nie wiem tylko czy lepszy od tego w Łomży Konsultowałam to z doświadczonymi ciotkamii są oburzone tak samo jak ja.
-
Jejku jaki słodziak jak moje psiaki. Czego tu się bać?