Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Mili głowa do góry,najgorzej będzie w dni wolne, bo w tygodniu to chyba wszyscy zaganiani jesteśmy, mieszkamy dość daleko więc nie bardzo mogę wesprzeć, a tęsknota jest ciężka, ale jeśli będziesz chciała trochę z siebie wyrzucić to daj znać na pw wymienimy się mailami i możemy sobie popisać, takie pogaduchy na odległość, a narazie trzymam kciuki pozbierasz jeszcze będzie tak że po powrocie nieraz pomyslisz, oj żeby znowu gdzieś pojechał, zresztą świat wbrew pozorom jest mały i czasmi dłużej podróżuje sie po Polsce niż do innego kraju :)
  2. Zaglądam, może się przydam, popytam, coś napiszę choćby po to żeby watek był w nagłówkach, a może będę miała szczęśliwą rękę, bo w tym tygodniu 3 psy z wątków przeze mnie odwiedzanych poszły do nowego domku i czwarty chyba zaraz też.
  3. Moje też przyzwyczajone, ale jak złosliwej Kaśce coś odbije to daje popalić. Niedawno z Toskiem bój toczyła. Zajęła mu posłanie i nie mógł się położyć, bo z pazurami startowała, no to się wkurzył i wywyspał jej z miski karmę, a ona jak to zobaczyła nasikała mu na posłanie, juz taka jest jak jej coś nie pasuje to z pazurami stratuje pies nie pies przeciwuieństwo Kiki
  4. Ja mam jeszcze mokre oczy, nawet nie myślałam, że na odległość tak się można do psa przyzwyczaić, a nawet pokochać. Jak czytałam to pani zakręcona na tle zwierzaków i dobrze mu będzie i będzie miał koleżankę, żeby gtylko z kotami się ułożyło, bo to czasem kapryśne bestie są i złośliwe.W każdym razie czekam na wiadomości jak się ułożyło.
  5. :bye::Cool!::cool2::kciuki::kciuki::kciuki: Czekamy na wieści z nowego dmku
  6. Do góry................
  7. [quote name='Maryna']Bardzo się cieszę i trzymam za rozkwit przyjaźni ,a nawet miłości wielkiej:-))[/QUOTE] Dog jest wielki to i miłość musi być wielka inczej się nie da:)
  8. I ja też:):):) A dziś mało gleby nie zaliczyłam jak Tosiek chciał mi bardzo podziękować za kość, razem z tą kością do mnie skoczył robiąc takie bryknięcie u niego to objaw radości
  9. no właśnie :)
  10. Moje tak robią jak chcą żeby miejsce na kanapie zwolniło
  11. Dzień dobry :) Jakie wieści? Czy domek juz pewny?
  12. Też wychodze teraz już z 2 dogami, haski i jamniko terierem lub odwrotnie i jest ok. ale wtedy mój koniu jeszcze roku nie miał i był taki brykający, teraz się porządne dożysko robi. Miałam wcześniej inne psy np. chrty polskie 3 na smyczy w jednym ręku prowadziłam lub przy rowerze jak jechałam i też wydawało mi się, że każdego psa utrzymam do czasu jak się dogi pojawiły i dog potrafi nieźle szarpnąć
  13. Ale może jednak, trochę optymizmu. A na długo wyjechał? Jak Ci będzie smutno cioteczki rozweselą:cool3:
  14. Ale może jednak, trochę optymizmu
  15. Ja będę miała ten dłuższy bo juz od jutra, odbieram nadgodziny, nie chcą płacić to mam wolne, psy się ucieszą, bo ostanio ciągle gdzieś ganiałam, musze je porządnie poczyścić, uszy, pazury przyciąć, wyszczotkować, a o porządkach nie wspomnę, z pewnością się nie będę nudzić
  16. Wczesną wiosną miałam podobna przygodę z Tośkiem, postanowiłam go lepeiej ucywilizować i poszliśmy na spacer z psami w bardziej tłoczne miejsca, w pewnym momencie jakiś pies podleciał, a Tosiek za nim ciągnąc mnie na smyczy, chciałam zaprzeć się nogami i padłam jak długa, wreszcie przestał, a syn zamiast mnie ratować z opresji stał i śmiał się, na szczęście taki numer się już nie powtórzył, jednak to miejsce omijam, ba za jednym z ogrodzeń jest taki mały dziamgot co wybiega i wszystkich obszekuje
  17. Miałam jamnika, który ciągle miski pilnował, u nas nigdy głodny nie był, ale wzięłam go ok. półrocznego miał dostać siekierą bo kury dusił. Jak ktos do nas przyjeżdżał to brał miskę w zęby i chował. Był przy tym troche namolny i jak się go chciało na jakis czas pozbyc to wytarczyło dać kromke chleba i powiedzieć pilnuj, znikał z tą kromką i pilnował. W marcu tego roku odszedł za TM i nadal go brakuje, choc dom pełen zwierzaków
×
×
  • Create New...