Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. łoj macie przeboje z tymi gryzoniami i psiulami , Jaśminku bądź silny
  2. ja też odwiedzam prosiaczki
  3. [quote name='Havanka']Czy Fionka wróciła z adopcji, czy dopiero wróci? Jestem załamana. Jeżeli wróci, to gdzie? Może ponownie ją ogłosić?[/QUOTE] Fionka jest w swoim domu, byłam u pani jakoś sobie radzą ,Fionka bardzo się klei do córek Gdyby jednak sobie nie poradzili razem to jest awaryjny dom HAVANKA ODNAWIAŁAŚ OGŁOSZENIA FIONKI BO OD GODZ 19.45 MIAŁAM 3 TELEF W JEJ SPRAWIE ,GDY MÓWIĘ ŻE MAŁA NISZCZY JAK ZOSTAJE SAMA TO WYCOFUJĄ SIĘ
  4. Mogę adoptować na siebie psa z Fionka tak było ale jednej osobie odmówiono adopcji beniastej i teraz jest jakaś dziwna zmowa milczenia na ten temat i raczej już taka akcja nie przejdzie Ta gmina i urzędnicy to jakieś komunistyczne betony i nic do nich nie dociera , patrzą człowiekowi w oczy i kłamią mi już brakuje spokoju na słuchanie tego i ręce opadają
  5. Ona jest ogłaszana przez fundację , były do mnie dwa telefony , przekierowałam ludzi do gminy ale czy dzwonili nie mam pojęcia
  6. Białogard to tam gdzie Pimpek umarł :shake: czy poplątałam coś
  7. [quote name='gosiaczek1984']Kochani dzisiaj zdarzyl sie cud,zadzwonila Pani z zagranicy i tak przejela sie losem Cziki,ze przelala cala kwote na operacje calutkie 2000zl,dzwonilam do fundacji,pytaja czy pieniadze zebrane od nas moga przeznaczyc na dalsze leczenie Cziki,zadecydujmy razem,Czika ma zaplanowana operacje na wtorekwna godz 15,a wiec trzymamy kciuki[/QUOTE] oby do wtorku , jeden cud się zdarzył czekamy na drugi wtorkowy
  8. Zaglądam do malutkiej ,jak ona się czuje dziś ? Widzę że Ciocia jo ka będzie majstrować bazarek dla malizny kochanej :loveu:
  9. kolejne bidoki , jakie one są , wydaje mi się że wspominałaś o wycofaniu tych psiapiółek ?
  10. [quote name='Anula']Jestem na zaproszenie gosiaczek1984.Biedna malutka.Gdzie i w jakiej w tej chwili Lecznicy Czika przebywa? Postaram się coś wpłacić.Mam też fanty różności(dla psiaków,ciuszki dla pań,buty i takie tam jeszcze) na bazarek,mogę wysłać tylko ktoś musi się podjąć zrobienia bazarku.[/QUOTE] Anula zaproponowała fanty na bazarek , ja bym zrobiła ale zepsuł mi się aparat , może ktoś chętny zrobić ?
  11. Czekamy na wieści jeżeli sunia będzie się czuła dobrze to jest potrzeba żeby przebywała tak długo w lecznicy
  12. super że jest już tyle pieniędzy na zabieg ja również zapraszam na bazarek z którego połowa jest dla Cziki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241318-DODATKI-KRAWIECKIE-SERWIS-DO-KAWY-CIUSZKI-I-WIELE-INNYCH-KONIEC-07-04-13-R-g20[/URL]
  13. Hej staruszku oby znalazł się domek z tych ogłoszeń :lol!:
  14. konto już ma kundelkowa skarbonka
  15. To pięknie , zaraz będzie całość po operacji Czika też będzie potrzebowała leczenia więc im więcej uzbieramy tym lepiej dla suni
  16. [B][COLOR=#333333]przekopiowałam z fb już się gubię ile jest kasy na Czikę ......................................................................................................................................................................................... To dzięki Wam Czika będzie miała szansę na zdrowie. ♥ Darczyńcy: * Justyna S, * Katarzyna W, * Beata J, * Maria M, * Natalia M, * Anna K, * Jolanta B, * Lena Sz - K, * Irmina Z, * Agnieszka B-J, * Barbara B, * Natalia S, * Anna K, * Katarzyna M, * Agnieszka O, * Przemysław K, * Sebastian B, * Jolanta W, * Paulina Ch, * Aleksandra S, * Elżbieta S, * Anna S, * Patrzycja Ł, * Klaudia M, * Dominika M, * Wioletta G, * Paweł S, Zebraliśmy 776zł!!! Za co bardzo dziękujemy!!!!! Zostało nam jeszcze około 1200zł :((([/COLOR][/B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=313637965430941&set=oa.467712436628198&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/388710_313637965430941_1446201668_n.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR]
  17. Sunia jest w Warszawie , Gosiaczek potwierdził zapraszam na bazarek połowa dla Cziki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241318-DODATKI-KRAWIECKIE-SERWIS-DO-KAWY-CIUSZKI-I-WIELE-INNYCH-KONIEC-07-04-13-R-g20[/URL] edit Iwonamaj są dwa wydarzenia zaraz odszukam i wstawię na tej stronie link udostępniajcie ,zapraszajcie [URL]http://www.facebook.com/events/394025747362039/[/URL] [URL]http://www.facebook.com/events/356439391131670/[/URL]
  18. Sunia jest chyba w Warszawie ale pewna nie jestem mam sms od Gosiaczek operacja planowana poniedziałek - wtorek muszą ściągnąć jeszcze jednego chirurga i dodatkowego anestezjologa który będzie monitorował serce podczas operacji edit transfuzja jednak była :-(
  19. To zdjęcie do ogłoszeń jest dobre , chwyta za serce
  20. Oj trzymamy cały dzień myślałam o tym cukiereczku w pracy będę wpisywała deklarowane kwoty a jak Gosia wróci z delegacji to uzupełni w pierwszy poście [B]akasha3791-? MALWA-50zł mdk8-? Livka-? Panna Marple - 50zł bazarek Soni1974 trwa-połowa dochodu dla Cziki(już jest 110zł) bazarek Livki 280 zł Poker-50 zł agusiazet- 50zł dorcia2 - 50zł smillea- 50zł kundelkowa skarbonka 100 zł razem około 700 zł tylko te deklaracje przy których jest deklarowana kwota [/B]:lol: DZIĘKUJEMY z fb nie mamy danych PROSIMY JESZCZE O POMOC SŁODKIEJ CZIKUNI :modla::modla:
  21. Cioteczki mam wiadomość od Gosi ,dzwoniła do mnie bo ma problemy z zalogowaniem przez telef. do rzeczy Czika pojechała dziś na badania jeżeli będą złe wynik , będzie miała przetaczaną krew Operacja jest planowana na poniedziałek ponieważ wet czeka na jakieś zatrzaski z Anglii które są potrzebne żeby po operacji Małej nie wzrosło ciśnienie .Operacja będzie polegała na umieszczeniu żyły w wątrobie ( obecnie żyła ta jest poza wątrobą i dlatego nie oczyszcza organizmu ) Pani z fundacji która się opiekuje Cziką bierze tydzień urlopu żeby zająć się małą po operacji .:lol: to na chwilę obecną tyle Gosia była na zebraniu więc krótko rozmawiałyśmy , wieczorem ma dzwonić jeszcze raz i dokładnie opowiedzieć oraz potwierdzić wersję o transfuzji CZYLI JUŻ WIEMY DLACZEGO TAK DŁUGO CZIKA MUSI CZEKAĆ NA OPERACJĘ - CHOLERNE ZATRZASKI :-(
×
×
  • Create New...