Paja przepraszam ale jeszcze nie pytałam innych dt, co do ogłoszeń to nikt do mnie nie dzwonił aprzynajmniej mi się tak wydaje bo dużo gadam a mi sie później nie pokazuje że ktoś chciał się ze mną połaczyć, masakra ale jestem zmasakrowana... wstałamo 4,30 do wałbrzycha na 6h szkolenie poźniej wrocek po lekarstwa a niby jeszcze teraz mam isc do kolezanki na parapetówę... chyba tam usnę:( najchętniej przytuliłabym się do Nikiego i Kalvisia gdyby tu był:) a jutro cały dzień głubczyce...