ok cioteczko ale właśnie o to chodzi Toro jest adopcyjny, i bardzo bym chciałabyś raz na np 3-4 dni napisała co u niego, może jakąś fote wkleiła itd. to nie jest tak że na Ciebie naskakuje ale totalnie nie ma wieści a wątek jest praktycznie pusty...
ojjojoj :) długo mnie nie było tak bardzo się cieszę jak narazie i mam nadzieję że na zawsze same pozytywne informacje oby tak dalej:) zaraz sprawdzę konto i zobaczę czy coś przyszło:)
masakra!!!!!!!!! co za podejscie durnego babska!!! to co ona chciała psa który tylko śp0i i jak jej się zechce z nim pobawic to on wtedy też ma mieć ochotę??!! masakra nienawidzę takich ludzi!!! Kesh nosek do góry znajdziemy Ci super domek gdzie Cie pokochają że jak nawet nasrasz na środku to nie będą Cię chcieli oddać!
masakra ja dopiero teraz przeczytałam.... ale rozpacz tak nagle, wtedy kiedy znaleźliście mu domek:(:(:( alenajważniejsze jest to że odszedł szczęśliwy i kochany!!!
halllloooo??? jak tu cicho!!!!!! masakra nic o Tobie nie waidomo.... ciotka pisz co u niego, to że jest w dt to nie znaczy że nikt się o niego nie martwi, napisz coś czasem............
[quote name='giselle4']rozmawialam z pania
nie mysli jego oddawac
ale
potrzebuje naszej pomocy wzgledem kastracji
Kesh pojechal do chaty nie wykastrowany
i pani mysli ze po zabiegu bedzie spokojniejszy i nie bedzie chcial wszystkeigo gwałcic
bo to o to tylko chodzi...
on szczypie kiedy chce czegos wiecej jak zabawy...nie ma mowy o gryzieniu ,warczeniu itd
dzisiaj ja musze odpowiedziec....[/QUOTE]
świetnie!!!!!!!!!!!! pokochali naszego chłopaka:):):):) to go wykastrujemy ja mogę dać 20 zł tylko niestety:(
wychodzi albo nie:) z mojego wyszło już w pierwszy dzień:) także długo nie musiałam czekać:) a może Kosteczek już całyczas taki pieszczoch będzie:):):)
mówisz że frishbie :) on jest aktywny nie ma co tu się kłócić:) chciałabym aby mi się telefon urywał po niego masakra.... a tu jeszcze ani jeden niezadzwonił...:(