Przeczytałam cały wątek:) mało tego jak na taki okres czasu... ale spoko trzeba działać, z tego co wiem to Strike mial być w TV z behawiorystą, może byśmy zamisat niego Kostka dali:)? co Wy na to? a po 2 moim zdaniem dt byłby wskazany.... przeraziło mnie to że bardzo rzadko wychodzi na spacery bo się cieszy... jakma się nie cieszyć jak tak rzadko wychodzi się wyhasać. Wujek który się wypowiadał na temat Kostka, żeby go wziął itd gdyby nie kot, to wątpie aby nas ściemniał co do zachowania psiaka. Widzi goczesto i ma z nim bardzo dobry kontakt, możliwe jest też to że to właśnie jego akceptuje:) też tak może być, ale to potwierdza moje zdanie że trzeba go wysłać do dt aby się przyzwyczajał, aby można z nim pracować bo nie ukrywajmy że w Azylu jest dużo psiaków i na pewno nie mogą sobie pozwolić na poświącanie więcej uwagi dla naszego Kostka:)
widzę to tak:
po pierwsze trzeba uaktualnić opis Kostka w pierwszym poście
2 wydarzenie na fejsie że zbieramy kase na resocjalizację
i szukanie dt co wiąze się z zbieraniem kasy:)
mamy trochę ułatwioną sprawę że duzó kasy przejdzie z Strika... ja na dobry początek daje 20 zł stałej