[quote name='elik']No i co z tą kastracją ?
Przeczytałam kilka stron i któraś Cioteczki pisała, że wysłała do mnie PW, ale albo nie doszło, co często się zdarza na dogo, albo w natłoku wiadomości, czyszcząc skrzyneczkę wykasowałam nie czytając.
Napisał do mnie piescofajnyjest i przypomniał mi, bo o kastracji pisałam tak dawno, że zdążyłam zapomnieć :)
Uzgodnijcie z wetem termin zabiegu i cenę, przyślijcie metryczkę i do roboty :)
Wet musi wystawić fakturę przelewową na Fundację i [B]musi być napisane na fakturze, że to za kastrację bezdomnego psa Misiek.[/B] Jest to warunkiem uregulowania należności
Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków
NIP 9452164992
Gdyby jakieś niejasności, proszę pisać na PW. Lepiej zapytać, niż zrobić nie tak, jak być powinno :)[/QUOTE]
ciocia super że jesteś:) tylko teraz sie pozmieniało jakbyś mogła się spytać w fundacji czy pokryjecie koszt kastracji 250 zł bo okazało się że w marcu była promocja i można było tylko wtedy ciachnąć jajka za 150 a teraz już 250:(