[quote name='Donvitow']Nie . Dodatkowa wpłata na podratowanie stanu konta- 50 PLN /z 10.05.2012./
Deklaracja za czerwiec 100 PLN/ z 2.06.2012./[/QUOTE]
tak pisałam o tej ekstra no i teraz juz za czerwiec mam, wczesniej jak pisalam to jeszcze nie miałam, ok tozaraz Ci przeleję