[quote name='iwona_lena']Witamy cieplutko :-)
Widzę że Hantek nabrał trochę masy? Czy futerka?
Lubi chyba szukać kretów? Moja za kretami ryje jak dzik :-)
Zimę w górach macie piękną.
Pozdrawiam.[/QUOTE]
Hej dzięki, zima na całego szczególnie przez ostatnie dwa dni... Hantek nabrał masy i to dużo:-)