Jump to content
Dogomania

Falkaa

Members
  • Posts

    644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Falkaa

  1. świetne prace :loveu: Ależ oczywiście ze nie tylko ty :) Tylko zdjęć Tosi brakuje :cool3:
  2. Hmm.. to do takich kwiatków właśnie to jaki najlepszy?
  3. Oo to nie taki mały psiór [FONT=Garamond][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=4]:cool3: [COLOR=black]Aaale.. więcej do kochania :loveu:[/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. Fajnie wytłumaczyłaś bo zrozumiałam :D (dawaj mi korepetycje z fizyki :o) :D czyli w sumie taki najbardziej odpowiedni do zwykłych (bliskich) zdjęć byłby ten który masz Ty :)
  5. Szukalam, oblecialam mnostwo for, ale w sumie za wiele sie nie dowiedzialam :( najwyzej jeszcze spytam sie w sklepie :) Magdo, a powiedz mi czym sie rozni obiektyw np. 18-55mm ood 17-300mm ? Bo ja ciemna w tych sprawach :D
  6. Heej :) Boziu jaki on jest prześliczny! :loveu: Jak myślisz, dużo jeszcze urośnie? :)
  7. [quote name='magdabroy']Ja mam d3000 i jestem zadowolona ;) Myślę, że będziesz zadowolona z Nikona :) Jedyne co mogę poradzić, to kup sobie odrazu drugi obiektyw, żeby mieć większe możliwości ;) Ja mam 18-55mm i 55-200mm. Teraz muszę poprosić męża o 70-300mm :)[/QUOTE] Dzieki za odpowiedz :) obiektyw tez chcialabym zakupic.. bodaj nikkor 18-55mm :) tylko mam dylemat miedzy samymi aparatami..d90 a d5100.. :)
  8. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img221.imageshack.us/img221/4500/201201271443111631.jpg[/URL] przepiekny :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='magdabroy']Nero jest coraz piękniejszy :loveu: I mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy w Twojej galeri tego szczylka kaukaza :loveu:[/QUOTE] Nieskromnie się z Tobą zgodzę :D jest w innej miejscowości, ale postaram się o zdjęcia co jakiś czas :) [quote name='Joann']wow ale Nerus urósł , świetnie wyglada;] cała banda jest super i ten maluch też! [/QUOTE] Baardzo :o Dziękujemy! :) [quote name='kalyna'] [INDENT] [URL="http://img11.imageshack.us/img11/7342/2012012910503430.jpg"]http://img11.imageshack.us/img11/734...2910503430.jpg[/URL] :loveu: [URL="http://img713.imageshack.us/img713/3644/201201271444505711.jpg"]http://img713.imageshack.us/img713/3...1444505711.jpg[/URL] ale chłopak urósł :smile:[/INDENT][/QUOTE] Baardzo :o Ale to dobrze :) niech rośnie jak największy! :) [quote name='Tina.Sara'] [INDENT] [URL="http://img221.imageshack.us/img221/4500/201201271443111631.jpg"]http://img221.imageshack.us/img221/4...1443111631.jpg[/URL] jaaaaaaki kudłacz :loveu::loveu::loveu:[/INDENT][/QUOTE] Niesamowity.. Już dwa zgrzebła pękły na jego portkach :D [quote name='betty_labrador'] [INDENT] ojej! jaki wilczur sie z niego zrobił :loveu: super! i spacer udany :-D :smile:[/INDENT][/QUOTE] Prawie jak Cywil :cool3: bardzo udany :) w sumie to rzadko się zdarza, żeby się nie udał :D [INDENT] [I]Tak po kryjomu powiem, że mam cichą nadzieję na nowy sprzęt :cool3: (d5100 lub d90):roll: jakieś zdania? opinie? przestrogi? co waszym zdaniem lepsze? :D[/I] [/INDENT]
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/201201271443111631.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4500/201201271443111631.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/2012012910503430.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7342/2012012910503430.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/20120129105113450.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/443/20120129105113450.jpg[/IMG][/URL] Michu :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/20120129110247219.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4518/20120129110247219.jpg[/IMG][/URL]
  10. ten mały, puchaty burek to mieszaniec kaukaza - psiak przyjaciółki, wzięty ze schronu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/20120127144304238.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4803/20120127144304238.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/20120129110547514.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/2527/20120129110547514.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/20120129110447586.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6715/20120129110447586.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/201201271444505711.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3644/201201271444505711.jpg[/IMG][/URL] Psotka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/20120129105137796.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2258/20120129105137796.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Pinesk@']Podoba mi się ta Twoja Sabusia. W jakim ona jest teraz wieku? Śliczna :) Raczej rozrabiara czy spokojna? ;) Nero- kawał piesa, ile on może mieć w kłębie? :D[/QUOTE] Sabinka? w Lipcu jej stukną 4 latka już :) Saba rozrabiara, ale jak zwrócę uwagę to spokojniutka jak baranek :loveu: Nero to dopiero nicpote psisko :D w kłębie.. ojej nie mierzyłam :P Jest juz minimalnie większy od Saby :) A Saba tak do połowy uda mi jest prawie że :P Wybaczcie długą nieobecność.. [quote name='biscuit']Hah, a zobaczysz, jaki wyrośnie z niego atleta, kiedy skończy 8 :-D FOTKI!!![/QUOTE] już juz daję :D NERO MA JUŻ 8 MIESIĘCY! :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/pageiu.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1939/pageiu.jpg[/IMG][/URL] wyścigi na śniegu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/802/20120115115954936.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9706/20120115115954936.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/2011122914452161.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9269/2011122914452161.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/20120129105122491.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5113/20120129105122491.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/2012012714443538.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7985/2012012714443538.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  12. Również witamy się cieplutko :loveu: Pięękne psiaki :) Bedziemy zaglądac :) I zapraszamy do nas :D
  13. [quote name='vege*'][url]http://img23.imageshack.us/img23/6499/dsc04488a.jpg[/url] on już taki wielki czy Saba nie jest zbyt duża? :-)[/QUOTE] Saba jest nieco ponad kolano :) można sobie wyobrazić :P [quote name='biscuit']Tak też przypuszczałam- DON-y w tym wieku charakteryzują się takim tłuściutkim wyglądem :-D[/QUOTE] tłuściutkim, mało powiedziane :D
  14. O Boże.. Strasznie mi przykro :( To straszne uczucie stracić ukochanego psa.. znam to uczucie :( Przeżyła z wami piękne, długie lata.. Wszyscy będziemy ją pamiętać. Naprawdę bardzo mi przykro.. Trzymajcie się jakoś.. A Sherry? co z nią?
  15. O jeejku :( A miało być tak pieknie..
  16. Zazdroszczę śniegu :( Piękny Atosek :loveu: Wesołych Mikołajków życzymy! :)
  17. Tak też 3 gim :DD ciekawe jak to bedzie.. nowa podstawa programowa ;/ ...
  18. Ma 6 miesięcy :) Wymiziam, wyczochram i ucałuję :loveu: Dziekujemy! :D
  19. Kora :loveu: Też ja oglądałam.. piękna jest ! Świetne fotki, ale chcemy więcej :) Widze że była reaktywacja bannerka i avatarka, śliczne :D Też masz próbne testy od środy? :o makabra.. 3 gim? :D
  20. Witaj Andrusowa! byłabym wdzięczna :) Hmm.. trzeba by zebrać jakąś ekipę ;)
  21. Przepraszam to nie ja pisałam ! Tylko moja wyrodna, głodna siostra :D Chciał mi zrobić na złość przez to że jej jeśc nie chce zrobic :D
  22. juz BYM DAWNO ZROBIŁA
  23. Z serem i ketchupem
  24. Z chleba wieloziarnistego
  25. Jestem wredna nie chce zrobić mojej ukochanej siostre kanapki!
×
×
  • Create New...