Jump to content
Dogomania

Jara

Members
  • Posts

    3085
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jara

  1. Być może psiarze nie mają doświadczenia, bo żaden rozsądny nie daje psu czekolady czy winogron? Owszem jedno winogrono może nie dać efektu już teraz, ale za kilka lat może pojawić się np niewydolność nerek.
  2. Wystarczy poszukać w internecie. Dasz psy cebulę, czosnek, czekoladę to też ją zeżre.
  3. Ale tu nie ma nic do pisania, poza tym nie bylo kiedy. Powyzszego posta pisalam jadac autobusem do Wroclawia. Wizyta wypadla pozytywnie, osoby odpowiedzialne za adopcje zostaly powiadomione. Natomiast co dalej to bedzie wiadomo zapewne w poniedzialek, czy Pani bedzie w 100% zdecydowana. ;) Nikt nie chce zapeszac.
  4. Wizyta już się odbyła. Teraz wszystko w waszych rękach.
  5. [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/09/6e58ea30c2bad61ad7975376a61ff3e0.gif?1346841123[/IMG] [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/09/fccda8d3d2a233a20082085f074a05db.png?1346759628[/IMG]
  6. Rozmawiałam własnie z Panią Olgą, która chce adoptować Łatka. Czeka na wieści od Karoliny w sprawie pozostawania psa samego w domu.
  7. Po co psa z Wrocławia, wystarczy rozjerzeć się po Trzebnicy. Psy straż miejska zwozi na teren jakiejś oczyszczalni czy coś, tam są przetrzymywane, a później gdzieś wywożone. Ślad po nich ginie.
  8. Hahaha, tylko czemu nikt nie zapyta czy przeszłam tą wizytę? :diabloti:
  9. Jak dziewczyny, do których napisałyście nie będą mogły to ja mogę się wybrać na wizytę. ;)
  10. Ja mogę się wybrać ;)
  11. Raczej dawno, bo od 2lat żaden pies nie kopyrtnął w parku ;)
  12. Czemu miałaby nie działać? Obroża jest wodoodporna, więc woda jej nie szkodzi. Mój pies non stop się kąpie, a obroża nadal działa. Poza tym dlugość sierści nie ma znaczenia, bo obroża ma dolegać do szyi psa, a nie być luźna. To już 5 miesiąc jak moje psy noszą Foresto, jeden gładkowłosy, a drugi sierściuch jak haszczak i nie miały kleszczy. A po kroplach to były dwa kleszcze po każdym spacerze.
  13. [quote name='Hill.']A czy ktoś wie jak to jest z pomidorami? Bo mój ostatnio zasmakował :shake: i nie wiem czy mu dawać.[/QUOTE] Pomidor jest ok, ale polecam go spażyć i obrać ze skórki aby ta nigdzie się nie przykleiła w żołądku.
  14. Raczej nikt go nie szuka. Mam koleżankę, która właśnie jest w takich klimatach i pytałam czy komuś z jej kręgów nie zginął pies. Owszem, zginął ale ruda suka. Okazało się, że zna historię Amira z facebooka (?), ale nie kojarzy, by ktoś szukał psa zaprzęgowego.
  15. O 11:45 jest marsz, 10:00-17:00 [COLOR=#444444][FONT=Verdana]na stoiskach wokół sceny zasięgnąć będzie można fachowej porady ekspertów, m.in. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]1. Fundacja Psi Los – punkt informacyjny poświęcony znakowaniu zwierząt [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]2. Fundacja Jamniki Niczyje – punkt informacyjny poświęcony psiej adopcji [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]3. Punkt „Zielonej Strefy” [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]4. Punkt porad weterynarza [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]5. Punkt porad dietetyka zwierzęcego [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]6. Punkt porad psiego behawiorysty [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]7. Punkt znakowania psów SAFE-ANIMAL [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]8. Punkt doradztwa instruktora szkolenia psów [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]9. Punkt edukacyjny – akcesoria dla psów [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]10. Punkt bezpłatnej dystrybucji zestawów czystości [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]11. Punkt petsitterów [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]12. Salon psiej piękności [/FONT][/COLOR]
  16. Kraków! W niedzielę, 2 września odbędzie się marsz jamników. Od Barbakanu na rynek. I właśnie na rynku w namiocie Safe Animal będzie można [b]za darmo zaczipować psa[/b].
  17. Jakieś szkolenie tam nadal jest, ale ja bym tam swojego psa nie wysłała. Chodzi tam znajoma z psem, ale według mnie to niczego go nie nauczyli. Druga znajoma chodzi ze szczylem i jest zadowolona. Jednak jeśli szkolenie pozytywnymi metodami to darcie japy nad psem to nic tylko reklamować takie szkoły. ;) Bros ja wiem, że takie parkowe ekipy są i przemijają i wraz ze szczylami pojawiają się nowe osoby, ale ja pisalam o tej grupie, o której mówi Joanka ;) Terierfanka, u mnie to samo. 5 minut stana w jednym miejscu i albo zaczyna piszczeć albo wpadają do głowy głupie pomysły. Poza tym mojego psa szybciej męczy ruszanie głową niż bieganie bez celu ;) Mimo wszystko, kiedy moja Buła była dzieckiem to była dla niej najlepsza szkoła i wspominam to bardzo dobrze.
  18. Te spotkania w Parku Skowronim poniekąd zapoczątkowałam ja z Bułą i Weimar z Oskarem ;) Na początku we dwoje się tam spotykaliśmy, pod tym dębem, a później grupa się rozrosła. Przychodziła Aśka z Barym, Ela z Carrie (teraz przychodzi też z Pestką), Ania z Homerem, pani Ewa z Aresem, Bartek z Melą i Koką. Grono zaczęło rosnąć. Nadeszła zima, Damian wyprowadził się, a my już tam nie wróciłyśmy. Stawiamy raczej na bodźcce umysłowe w terenie niż stanie i patrzenie jak psy same się wybawią ;) Ostatnio tam byłam z psami, ale widać, że moje psy odstają od grupy, zwyczajnie się nudzą. Poza tym ostatnio jakąś kobietę z psem poniosło, zamachnęła się smyczą na mojego psa, po tym jak moja suka się odgryzła za skakanie jej po plecach. :mad: Dobrze, że w ostatniej chwili przypomniała sobie, ze cudzych psów smyczą się nie bije.
  19. Było mokro :eviltong: [IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Ziva/RIMG0785.jpg[/IMG] [IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Ziva/RIMG0805.jpg[/IMG] [IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Masza/RIMG0793.jpg[/IMG] [IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Ziva/RIMG0838.jpg[/IMG]
  20. Jednak idę nad ta wodę! :)
  21. Park Wchodni to park jak każdy inny, są tam spacerowicze, biegacze, psiarze, rowerzyści, dzieci, wędkarze. Paulina przełknij to i tyle. Ty go nie zauważyłaś, a on może miał zły dzień lub po prostu nie lubi psów. Wiele jest takich osób i żadnej z nich nie dogodzisz ;) Przejdź nad tym do porządku dziennego i tyle, stało się ;) edit: Jednak dzisiaj nie idę nad rzękę, najnormalniej mi się nie chce. Jutro pójdę jeśli będzie pogoda :)
  22. Podobnie jak spuszczanie psów ze smyczy w miejscach publicznych, więc po co sapać do nich skoro same nie jesteśmy takie święte. Lepiej żyć z takimi w symbiozie. Nie puszczać psów w miejscach gdzie wędkarze łowią, bo płoszą im ryby. ;)
  23. Dam znać. Jeśli pogoda się utrzyma, będzie ciepło to będę z domu wychodzić o 17, czyli na miejscu będę w okolicach 18 ;)
  24. Macie jakieś zdjęcia żeby zacząć robić mu ogłoszenia?
  25. Nie chce nikt dziś wybrać się nad Ślęzę? Do Parku Grabiszyńskiego popławić psy w rzece? :)
×
×
  • Create New...