Właśnie w radio na rmffm mówili, że w Bolesławcu mają wprowadzić mandaty za posiadanie więcej niż 2 psów i 2 kotów :crazyeye:
Jestem skłonna to zrozumieć jeśli chodzi o stare kociary, co w domu brud, brak jedzenia, karaluchy się wysypują, a ma duży zwierzyniec. Chodzi o bloki i kamienice, nie dotyczy to domków jednorodzinnych.
[URL]http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/760619,radni-wprowadzili-limit-na-psy-i-koty-mozna-miec-po-dwa,id,t.html[/URL]