-
Posts
6281 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Incia
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Cudna Gwiazdka:loveu: Nigdy nie zapomnę tego, że mogłam Ją przez chwilę u siebie gościć. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
Incia replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Czy Binguś miał robione te badania? -
Herbusek....jeszcze tylko uzbieramy na kastracje i mały będzie miał dom.
Incia replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Co tam u Herbuska? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] P.S.Czy szykuje się jakiś bazarek, bo mamy fant od Frajdy do dorzucenia- ewelinka_m zrobiła zdjęcie (używane ale w b.dobrym stanie łóżeczko mięciuchne dla psa).[/QUOTE] Albo w piątek, albo we wtorek zabieram się do bazaru na Kielce. Fanty różne, m.in. od P. Joli. Jak chcecie to dajcie mi na maila. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Miód na moje serce:lol: -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
Incia replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jakie On ma cudowne oczy:loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka'][COLOR=#000000]A wogule to ałtobusem można w samodzielną podrusz psa wysłać? Sprezętować chciał chłopaczyna psiaka mamusi, a Ty się Erka nabijasz... Nieładnie :shake::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie:evil_lol: Ciekawa tylko jestem, gdzie do szkoły uczęszcza;) -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Witamy nową Panią Aiszuni i dziękujemy za wieści:). Incia, doszła już wpłata z Twojego bazarku - 360 zł, bardzo dziękujemy:loveu:. A ponieważ dług wynosił 275 zł, więc zostało 85 zł:). Bardzo proszę napisz, na co przeznaczyc tą kwotę.[/QUOTE] Spadek po Aiszuni proszę przeznaczyć na potrzeby kieleckich psiaków, rzecz jasna:lol: -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Zak0ończył się bazar dla Królewny, a Ona już w domku:loveu: 360 zł. poleciało na konto erki. Poprosze o potwierdzenie! -
Też bym chciała wiedzieć, niepokojący jest ten brak informacji..
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaisaran2']Aiszka trafiła do domku, i to jakiego ;) Tak się składa, że znajduje się tuż obok mnie, i jest to dom mojej dobrej koleżanki ;) Uwierzcie, że obie są w sobie zakochane :loveu: Aisza nie odstępuje pani na krok ! Wczoraj dostała ode mnie kilka zabawek, którymi mój psiak się już nie bawi, oszalała na punkcie gumowej kości ;)[/QUOTE] Wycałuj Aiszunię od nas wszystkich!!! To Anioł w psim ciele:loveu: Jak to dobrze, że trafiły na siebie... -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B]Incia:cool3: to już trzeci raz.[/B] Wpadłam jeszcze dopisać,że: Pani bardzo się zmartwiła stłuczką tz wegielkówny.:roll: Ja jej dziękowałam,że podarowała dom Aiszy a ONA przepraszała za kłopot:loveu: I jeszcze dodam,że jak spotkaliśmy się na parkingu z Wielkim M. to powiedział,że stłuczka na szczęście niezbyt groźna, ale biedna psina najbardziej w tym wszystkim ucierpiała( w sensie,że tak wydłużyła się podróż) -punkty za wrazliwość...:lol:. Zaproponował,żebym się przespacerowała z Aiszą przed dalszą drogą, coby si se zrobiła. No to się karnie dostosowałam do zalecenia. Wracałyśmy do chłopaków biegiem, bo jakaś podejrzana panienka w ich stronę podążała.:diabloti: Chyba się trochę rozczarowała jak usłyszała tupot białych mew:evil_lol:[/QUOTE] No co??? Czego mi tu ostrzeżenia daje??? Savahniu, PW odczytałam, bardzo, ale to bardzo Ci dziekuję:loveu: Kochana kobitka z Ciebie:lol: Odpiszę jutro, jak mi się oczy nie będą tak bardzo zamykały.. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Też wytłukę kieliszki i będę dobrą przyjaciółką :)[/QUOTE] Oj, przyjdź no do mnie, przyjdź... Dzikim prosięciem poszczuję... -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Znowu piłaś i nie zaprosiłaś... Buuuu... Taka z Ciebie przyjaciółka :shake:[/QUOTE] Nie zaprosiłam, bo tylko na 2 kieliszki miałam. Dobra jestem przyjacióła, nie chciałam Ci przykrości robić:diabloti: -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
A ja wczoraj ryczałam, potem wino piłam toasty za Aiszunię i Jej Domek wznosząc:lol: Dziś to mi się już tylko micha cieszy idiotycznie... -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A ja wiedziałam o domku. Przeciek miałam....:siara: Wiadomo może z jakiego serwisu ogłoszenie? [B]Inciu[/B], ale czy Ty dasz radę z kursem? Bo on o tej porze się będzie zaczynał.:diabloti:[/QUOTE] Sukces wymaga poświęceń! -
[quote name='andzia69']o Inkę zero telefonów, "wypadła" z kolejki, bo trzeba było ciachać 4 kocice w ciąży! pojdzie na sterylkę w innym terminie...za to Tusia szaleje jakby nie miala żadnej operacji!;):)[/QUOTE] Szkoda...Ale nic, jak te ogłoszenia wygasną, to zrobi się nowe, jak będzie trzeba. Może spróbuję załatwić kogoś z aparatem i zrobimy jej więcej zdjęć, te co ma są średnie.
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Inciu, ogłoszenia się bardzo przydadzą, ale juz nie dla Aiszy, bo ona jedzie jutro do Krakowa:).[/QUOTE] Że co????????????Że jak????????????Jejku, chyba nie zasnę! Pisz mi proszę, co to za domek, bo umrę z ciekawości!!! -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Incia :hand:ja Cię prosze.....:megagrin: Nie wal takich tekstów....to już drugi z serii jak dobrze pamiętam....:hmmmm: Poważnie chcesz na kursik?:diabloti: Co Tam u Aiszy nowego???:p[/QUOTE] Z Tobą, Savaniu, mogę uczyć się wszystkiego:evil_lol: Właśnie, jak się Hrabianka miewa? Jeszcze jedna wpłata i będzie bogatsza o parę setek:lol: PS. Mówiłam całkowicie poważnie. Nie mam pojęcia jak się robi ogłoszenia, a mam sporo wolnego czasu, i mogłabym Cię czasem wyręczyć:lol: Choć takiego mistrzostwa nigdy nie osiągnę:cool3: -
Mortes, nie martw się. Widać, że nowa opiekunka Niko to poukładana osoba. Dadzą sobie radę. Niko na pewno tęskni za Mironem, ale sądzę że Miron dłużej będzie tęsknił za Niko:lol:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przelałam na kieleckie psiaki 55 zł z bazarku z biżuterią.