[quote name='agniecha82x']osz kurcze na tych starych fotach gdyby nie ten sam pysio to Adelka nie do poznania !
a ta pierwsza fota i to spojrzenie po prostu wymiata :D[/QUOTE]
Dokładnie, nic dodać nic ująć.
Może właśnie w tym spojrzeniu ktoś się zakocha.
Łapki ma masywne i krótkie, jak mój tymczas /dożywotni zresztą/
Ale siądą jej te łapiny w końcu.
Nie można jej jakoś wydzielać jedzenia?
Foczko kochana, dieta od zaraz wskazana...