unixena
Members-
Posts
9335 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by unixena
-
Poprosze dane do przelewu .Wplace choc te 30zl jednorazowo ....Moze jakos wspolnymi silami zapewnimy staruszkowi lepsze zycie .
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']Timo na FB udostępniony postaram się mu zrobić jakieś allegro w wolnej chwili :)[/QUOTE] Kochana cioteczko jestes wielka :lol:.To dla nas wielka pomoc .:fadein: -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szafra ..znalazlam takie cos ... moze klikniesz do tej madrej ciotuni i Ci wytlumaczy ...bo to faktycznie wyzszy stopien wtajemniczenia ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/200259-Casablanca-darmowa-grafika[/url]! -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
unixena replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Hej malutka czarna kruszynko :bye:...juz za niedlugo bedziesz widziec .:lol:. -
Dzieki Lara za zaproszenie -jestem i zapisuje. Musze obczaic jak wygladaja finanse (cos przelalam na pay pala kolezanki ..i ona robi za mnie przelewy na Polske ) ...jak bedzie tak daleko to zglosze sie po dane do przelewu .Mysle ,ze choc te skromne 30zl da mi sie wysuplac dla Retro ...staruszka .
-
Zapisuje ten watek i tutaj na dogo .Mam biedna sunke na FB i wlasnie dzis poszedl grosik na jej leczenie na konto z FB .Okropna bida :-(..a taka kochana .Niech szlag trafi tego oprawce ....:angryy:
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczko DONka .Ja tez jestem komputerowa noga ..ale tego akurat sie juz nauczylam .Tak krok po kroku Wciskasz lewy przycisk myszy i jedziesz na banerku od prawej na lewa ..banerek Ci sie podswietli na niebiesko .Dajesz prawym przyciskiem opcje ..kopiuj .Idziesz potem na sama gore strony .(tam gdzie sie logujesz) ..Tam masz ustawienia .Wchodzisz ..potem po lewej stronie masz ..moje ustawienia ..wchodzisz tam na edytuj sygnature.W to okienko ,gdzie pisze sie teksty (po prawej masz emotki) wklejsz baner ..potem zapisz i wszystko ...gotowe . -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedactwo ..jednak pies ma dusze aniola .Ludzie wyrzadzili mu taka krzywde a on mimo wszystko teskni .Gleboko w to wierze ,ze jak tylko opusci kwarantanne i pojedzie do domku tymczasowego od razu poweseleje .Timciu kochany ..jeszcze troszke ..wytrzymaj ... -
Jak obiecalam wczesniej zagladam jeszcze do Saszki ..poczytalam caly watek i sie naprawde wzruszylam .Taka sliczna ..a taka chora .Ale najwazniejsze ,ze jest szczesliwa .Mimo swojej choroby potrafi miec usmiechniety pycholek i byc taka przytulasna .Dajcie mi nr .konta ..wplace choc 50zl dla Saszenki .
-
Lunka to juz bije rekordy w zlodziejstwie .:diabloti:Nie kradnie tylko jedzenia ale inne rzeczy .I za to ja uwielbiam .Tu niby zlodziejka ...a z wygladu aniolek:lilangel: niewiniatko ...Ma dziewczyna charakter ..Natusiu Luneta to najpiekniejsze kukulcze jajko:cool3:w dodatku z taka iloscia wdzieku osobistego ..ze jej proceder moze byc tylko skwitowany :roflt:..szerokim usmiechem .Ona jest niepowtarzalna ..;)
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
unixena replied to danavas's topic in Już w nowym domu
:hand:Dzien dobry kochany dzwoncu ....witajcie cioteczki . -
Fajnuchny niuniek z niego .Tylko mnie sie imie Parowka kojarzy z suczka a nie z chlopaczkiem ..ale moze tylko ja tak jarze ...Byly propozycje Kabanos ,,,Serdelek ..a moze Bekon ....caly przeglad psich smakolykow .W sumie chyba samemu psu to roznicy nie robi ..on sie cieszy ,ze teraz bedzie miec pelna miche i kogos do poglaskania i cieply kacik ...
-
[quote name='WILCZUREK']On to najbardziej szczęśliwy,jak mi podpieprzy z talerza moją kanapkę kolacyjną..... oczywiscie już po zjedzeniu swojej kolacji :D[/QUOTE] Co za spryciarz i obzartuch :evil_lol:..ale zeby tak na oczach kradl ..hihihi .Moja wilczyca tez miala zlodziejskie zapedy.Zawsze przed wyjsciem do pracy szykowalam mojemu synowi kanapki ....Po powrocie ..widzialm na stole talerzyk z chlebkiem ..bez szyneczki :roll:.Trwalo to moze z 2,3 dni i w koncu synowi dostal sie ochrzan ,ze rozumiem ,ze w chlebku za duzo maki :diabloti:..ale zeby tylko zywil sie szyneczkami i kielbaskami ..Syn w koncu mi uswiadomil ,ze on owszem zje sobie jedna ,dwie kanapki ..ale reszte zostawia ..i jak wychodzi to kanapki sa jeszcze oblozone ..heheh .Potem sie wydalo ,ze moja owczarzyca Xena sama sie obslugiwala :eviltong:..a ze chlebek klul ja w zeby :cool3:to czestowala sie tylko wedlinka .Potem kanapki byly zamykane w pojemniku plastikowym ...ktorego zlodziejka wedlinek :haha:nie mogla otworzyc .Delciu to bardzo inteligenty owczar :lol:...najpierw sam swoje zje a potem na bezczelnego porwie kanapke ..czyli chlopak mysli ..nie da sie wykiwac ...Uwielbiam takich psich zlodziejaszkow .:grins:.
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zagladam do Timusia:loveu: -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
unixena replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Sabinka znowu pokazala na co ja stac :evil_lol:.Szkodniczek ogrodniczek :eviltong:.Ale piekna sie zrobila jak marzenie .Niczym nie przypomina tej zabiedzonej chorej i chudej psinki z budy koncentracyjnej :shake:jednak miloscia i super opieka mozna dokonac cudow i to wam sie udalo ....Kajciu ..Brylancie ..jestescie wielcy:Cool!: .Ten cudowny suniek odzyskal nie tylko wyglad ale tez osobowosc:loveu: .Jest radosna ,kochana .A ten ogrodek Kajciu to chyba w rozumieniu Sabinki ..byl tzw.atrystycznym nieladem:eviltong: ...Czekaj ,jeszcze ludzie beda stali w kolejce ,by im Sabinka zaprojektowala ogrod ..heheh :cool3:.Az sie serce raduje widzac ,ze tak odzyla i wypiekniala ....razem z Vikusia moga startowac w wyborach miss -owczarek .:klacz:.. -
Wilczurku zycze Ci z calego serca by w koncu te paskudne chorobska Cie opuscily .Delcio tez tak smutno patrzy na nas z fotki ,ze pancio chory ...A powiem Ci Adam ,ze 16 listopada obchodza urodzinki dwie fajne osoby ,ktore maja super charaktery .Jedna ,to moja mlodsza siostra ..a druga Dominika,z dogo(tez o golebim sercu i wielkiej wrazliwosci ..)Wiec na pewno sobie zapamietam ta date 16.11.Wysciskaj od nas pieknego Delcia .
-
Ja sie zawsze wkurzam na takich ludzi ,ktorzy dzwonia ..robia nadzieje i potem sluch po nich ginie albo maja tysiac roznych wymowek by psa nie brac .Sadze ,ze jak ktos sie juz na psa zapatrzy to musi byc pewny tego na 100% zanim zadzwoni .Nic kochany psiaczku ....bedziesz musial jeszcze poczekac na odpowiedzialny domek .
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przypedzilam z pracy i zaraz do kompa ..na watek Timo.Tyle tu fajnych i kochanych cioteczek sie zjawilo .Juz po malu do przodu ...Cioteczko fochu serdeczne dzieki za sliczne banerki -juz sie "poczestowalam" Timciu kochany :iloveyou:..cioteczki Cie uratuja ...:loveu: -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']kochana nie wiem jak się robi allegro cegiełkowe :/ popytam jak się dowiem to oczywiście zrobię![/QUOTE] Super !!! To by byla wielka pomoc .Ja wiem ,ze cioteczka Selenga robi cegielkowe ,ale gdzies czytalam ,ze jest zawalona robota ...wiec nie mam czelnosci pytac . -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
unixena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziekuje cioteczko fochu ,ze jestes .Zrob banerek prosze ...chetnie sobie podepne ..zreszta tu juz bylo na watku zapytanie o banerek czy mamy ..A moglabys zrobic allegro cegielkowe?