-
Posts
759 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sabinka40
-
Kochane cioteczki zajrzycie proszę do Koksika, pieska z peronu.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/220716-Koks-zaczyna-traci%C4%87-nadziej%C4%99....Musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT...?p=18465221&posted=1#post18465221[/url]
-
Witaj Koksiku i witaj Kasiu:lol: Smutna historia, ale zakończenie dzięki Tobie fajne:buzi: Porozsylaam na dogo cioteczkom Koksika, tyle moge, na pewno domek znajdzie bo jest przesliczny....trzymajmy wszyscy kciuki:thumbs:
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
sabinka40 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pojadę, bo sprawa pilna....Nestorek jest prześliczny i tak pięknie się uśmiecha na tych zdjęciach, jak mogłabym odmówić:razz: Oby tylko ten domek okazał sie kochający, trzymajcie wszyscy kciuki mocno, a ja jutro zadzwonię i się umówię na wizytę. -
Buziaczki dla kochanej trójcy:loveu::loveu::loveu:
-
witam wieczorkowo:loveu: śliczne te niedzielne foteczki, cudowne faflaczki kochane:loveu::loveu::loveu:
-
:sweetCyb::laugh2_2::bigcool::klacz::thumbs::cool2: poprostu super!!!! Faflaczki kochane mają swoją galerię.....:multi: i jestem druga:multi::multi::multi:
-
Aguś, macie może w schronie czarnego spaniela? Znajmy mnie pytał, bo taki wlasnie odszedł i takiego chcą....
-
Macie może w schronie czarnego spaniela? Sorki że tak, ale prośba taka była, tamten odszedł i chcą takiego wlaśnie....czekoladowego już posłałam..taki biedny i chory, zobaczymy.
-
Wisień, ale szczęściara jesteś....:multi: superrrrr!!!!!:buzi: Ale foteczki muszą być:mad:
-
Zagłosowałam:lol:
-
Wspaniałe wieści:multi::multi::multi:
-
Jestem i ja....śliczna dziewczynka, podam dalej.....
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Za kurami nie przepadam, może dlatego że ogólnie nie lubię ptactwa.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Kury są fajne:eviltong:, łażą i grzebia w ziemi, robaczki wyjadaja wstrętne, i jajka znosza i gdakają sobie....fajne:eviltong: ale jak nie lubisz to trudno:evil_lol: [quote name='Chiquita&DeeDee']Zapraszam nieśmiało... Szukamy domku..;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221342-Tequilka-mikro-chihuahua-szuka-kochaj%C4%85cego-domku?p=18425904#post18425904[/url][/QUOTE] Ok;) zaraz skocze poznac to cudeńko.....
-
Tequilka w swoim kochającym domku!!! :):):)
sabinka40 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Już w nowym domu
Przyszłam poznać to maleństwo....śliczne i takie malutkie:loveu: Laleczka taka słodka, na pewno domek znajdzie, trzymam kciuki mocno:thumbs: -
Alu, ale fotki superasne bardzo:loveu:, biedny Kapselek, ale bardzo wyrozumiały dla malucha...takie to są te boksie, wkurzją sie, a jednak bardzo opiekuńcze:loveu::loveu::loveu:
-
Szelest - pies z celi 720 - W KOCHAJĄCYM DOMU
sabinka40 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Szelest w domku:multi::multi::multi: -
Biedny Neruś śniegu nie ma:glaszcze:, niektórzy musza podwórka odśnieżać zeby chomiki siku mogły zrobić;) co za sprawiedliwość:shake: Wyślę Ci troszkę śniegu co by dziecko sie pobawiło:evil_lol:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
sabinka40 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
No fotki są, ale Gremlinków mało widać:evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc01285py.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3047/dsc01285py.jpg[/IMG][/URL] A może jakieś podwórkowe fotki:hmmmm::eviltong: -
[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahahah :D nie naśmiewaj się z Gremlinków:D ale co fakt to fakt... małe są..;) A filmik dobry... ;) hehehe[/QUOTE] Musisz uważać żeby Gremlinków w śniegu nie pogubić:evil_lol: Ja też zimy nie lubię:razz:, ale cierpię dla sabinki ona sie świetnie bawi:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Też lubię kozy...są genialne i śmieszne, do tego dość towarzyskie. Gdybym mieszkała gdzieś za miastem i miała kawałek ogródka to z pewnością miałabym kozę! :loveu: To nic że zjadłaby mi wszystko co w tym ogródku by się znalazło i tak byłaby najpiękniejsza, najukochańsza i w ogóle naj naj :evil_lol: Czyżby Ozzy robił striptiz dla Sabinki? Czasami ma kubraczek, czasami niema ... chcę wiedzieć co tam się działo! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ja tez uwielbiam kozy:lol:, jak byliśmy latem nad morzem to mieszkalismy w takim ośrodku gdzie były małe kózki, cudowne:loveu:, Saba sie z nimi zaprzyjazniła i chciała sie z nimi bawić:evil_lol: Jak bym miala gdzie to bym takie miala:evil_lol: i kury, bo lubię:eviltong:(nie jeść:eviltong:) [quote name='unikatowydiament']super foteczki,nawet mój zbój bardzo lubi śnieg:)[/QUOTE] Bo w śniegu sie fajnie bryka:evil_lol: [quote name='monia&nero']ale macie duzo sniegu! u nas to co spadnie to stopnieje buuuu! a Nerus tak kocha snieg[/QUOTE] Przyślę Ci w paczce:eviltong: [quote name='Alicja']Ozzy wczoraj rył w zaspach :lol:[/QUOTE] A co on ryjówka:crazyeye::eviltong: [quote name='Chiquita&DeeDee']Nom u nas za chwile trzeba będzie tunele kopać;) sypie i sypie...[/QUOTE] No sypie i sypie, a mialo zimy nie być:razz:, teraz będzie do maja:mad:
-
baster i lusi...to piękne:-( popłakałam się kurde.......:-(:-(:-(
-
Tak mi przykro....nie wiem co napisać:-( Omarku śpij spokojnie[*]