-
Posts
1137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rasowa2410
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
rasowa2410 replied to taxelina's topic in Galeria
O Matuńciu! Jaka niespodzianka! Przeeeeeeecudny prezencik. Po cichu zazdroszczę :D Muszę zasłonić Kapselkowi oczy, żby przykro mu się nie zrobiło :) -
O widzę, że kupiłaś sobie nowy posążek przedstawiający jamnika. Świetnie pasuje do wnętrza :evil_lol: :loveu: :evil_lol: [patrz: ostatnie zdjęcia]
-
a ode mnie dodatkowo mocno wycałuj w policzki każdego po kolei! :)
-
Hej! Witamy się... wiosennie ;) Zwabił nas tu Twój banerek z naszymi ulubionymi rasami psów :loveu: Na razie to na tyle. Czekamy na jakieś zdjęcia :lol::p bo będą prawda?:mad: Uszaty musi mieć wiosenną sesyjkę :evil_lol: Pozdrawiamy: Karolina z Kapselkiem
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
rasowa2410 replied to Amber's topic in Foto Blogi
:loveu:Jamniczkiiiii! Prześliczne Panienki ;) I Pan Dobek też cudny. Jak Ty dużo zdjęć wstawiasz :crazyeye:. No gratulacje. A jaka dobra jakość... :multi:Będę zaglądać. Będę często zaglądać, bo warto. Jeszcze raz NO MUSZĘ DODAĆ - jamniiiisie! cudne po prostu! :loveu::loveu::loveu: -
... a jamniki??? :D
-
[quote name='Jean']Felek słodki bombelek :D[/QUOTE] No masz rację. Wyglądem przypomina takiego "bąbelka"... a może raczej wielkiego Bąbla? :D
-
Ale jeszcze z niego dzieciak! :D Najlepsze są 6-cio latki <3
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ej no! Spokojnie! Co Wam się tak spieszy? :D Felinek może spokojnie poczekać. ;) Tęsknie za nim baaaaaardzo bardzo. Już się nie mogę doczekać kiedy do niego pojadę
-
Zapisuję sobie temat bo niesamowicie ciakawy :)
-
Chyba ta sobota będzie przełomem. :D Pewna nie jestem ;) Jak nie ta to kolejna już prawie na 100%
-
Jak ją dobrze sobie kilka dni temu poobserwowałam to ta Nasza Księżniczka się nieźle roztyła HAHAHA :D :-D
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Cockermaniaczka']a ja testowalam ta truskawkowa i dla mnie lipa;p Furminator nie jest dobry dla spaniela...[/QUOTE] Ja miałam też truskawkę i poprostu wielbię ten zapach!!! Super!
-
Ale ogólnie, podsumowując temat, to chyba nikt narazie nie oddał by psa Victorii... Ojjj bidulka :D Dobrze, że nie wchodzi na Dogo ;) Dla mnie jest ona zwykłym trenerem, których na świecie są miliony...
-
Bast! Wszystko będzie dobzie :)
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8859/imagescam9w1b1.jpg[/IMG] i na poprawę humoru: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/623/imagescaun62e3.jpg[/IMG]
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
rasowa2410 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Kilka dni temu wstawiłam tutaj wiadomość, dlaczego nie mogę wziąść Cinka do domu. Jak widzę została usunięta... :razz: :watpliwy: -
Witamy się w niedzielny poranek :) Wstawiaj filmiki, wstawiaj bo bardzo lubię oglądać psiaki "prawie na żywo" Czekamy ;)
-
No ja już powoli się denerwuję, ale mam adres do Holandii więc możemy się skrzyknąć i zrobić wyjazd do Talesika/Rokiego :D A by się chłopak zdziwił :)
-
Celinka- ja wiem. Tylko, że w schronisku siedzi jeszcze jedna bida, która jest już za kratkami chyba z 5 lat. Serducho mi jednak podpowiada, że mam adoptować Felka. A mózg że tego drugiego... :) Ale chyba Felicjan wygra. Bo jest z niego nieziemski psiak! [QUOTE]Witamy sie u Kapselka pierwszy raz [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/207515-Kapsel-mały-dżentelmen-śmierdzący-leń-i-pies-cyrkowiec/images/smilies/love.gif[/IMG] Genialny jest ten pycholek! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/207515-Kapsel-mały-dżentelmen-śmierdzący-leń-i-pies-cyrkowiec/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] Dzinkuję ;) Też będziemy do Was zaglądać, bo widzę na banerku prześliczne uśmiechy :D
-
Co racja to racja. Victoria nie nadaje się do trudnych przypadków. Już choćby młody amstaff by ją powalił, gdyby na nią skoczył ;D Żarty żartami a tu trzeba na poważnie. Myślę że "Złoty środek" nigdy nie powstanie. Są różne psy i różne metody ich wychowania. Oglądaliście polski serial "psi psycholog"? To była istna załamka i upokorzenie. No wstyd. Kobita sobie z jamnikiem nawet nie poradziła... Moim zdaniem rasy małe, z małymi problemami zleciłabym Victorii a te z mocnym charakterkiem wrzuciłabym co Sizara ;)
-
[quote name='GAJOS']Soko, zgodze się z Tobą – z tym, że mimo świadomości Milana, jego program wygląda tak a nie inaczej. Niestety to czysty biznes, i mimo że facet na pewno nie chce źle, to liczy się dla niego jak i dla producentów programu popularność i pieniądze. Reasumując facet zna się na rzeczy, skoro tyle lat pracuje z psami i ma obie ręce i żyje. A , że żyjemy w świecie gdzie ludzie są idiotami to już inna kwestia. Ja po prostu nie jestem zwolennikiem migdalenia się do psów, a tego uczy Cesar i to mi się podoba. I gdybym miał jakiś problem ze swoim bydlenciem, i miałbym możliwość skorzystania z konsultacji to wybrałbym Milana .[/QUOTE] AMEN :p Brawo! Świetna wypowiedź! Popieram! :multi: