Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Tak , pisała. Czeka na telefon po 18-stej.Własnie odebrałam od niej pw.
  2. No chyba nie bywał na balach:) Ale urodę ma iście królewską i gdyby nie jego problemy przystosowawcze to już dawno miałby dom. Ta kobitka ma też suczke ze schroniska i ona też w domu mieszka. Planowała by Kudziu zanim przyzwyczai się do domu mieszkał na ogródku ale to niskie ogrodzenie... Ona nike ma żadnych kojców.
  3. No nie tak do końca ,że nikt się nie odzywa.Dzisiaj dzwoniła do mnie kobitka , której Kudłaty wpadł w oko.Tylko ,że ona ma tylko półtora metrowe ogrodzenie...Chciała też żeby Kudłaty spał w domu a nie wiem jak on na domowe warunki. Pani ma jeszcze przemyśleć sprawę i zadzwonić Ale wniosek jest jeden-ogłoszenia warto robić i odnawiać! Ja ma kilkanaście ogłoszeń na Kudzia i cały czas je nadzoruje.
  4. No fakt , jak się uda to będzie mega farciarzem!
  5. Przekazałam martka1982 telefon do Pani Elzy z Milicza. Prawdopodobnie wróciła już nasza Pani kierowniczka więc myślę ,że wkrótce coś się dowiemy. Tyle cioteczek kciuki zaciska,że poprostu musi być dobrze:)
  6. Fakt , że może to być poprostu zaćma starcza ale warto to skonsultować. Tym bardziej że nie miał takich konsultacji. Ja myślę ,że każdą szansę trzeba wykorzystać...
  7. Wiem i rozumiem kochana. Można go jeszcze zważyć - jak wagę z domu przywiozę:) ale myślę ,ze ma trochę więcej niż 5 kg:(
  8. Golfik i Kajtuś to moja szczęśliwa rączka:) Napiszę zaraz do Pani Elza.Milicz-dzięki za info
  9. Dzięki Agnieszka , Bingusiowi to się przyda jak Kajtusiowi się poszczęści. Kurcze ciężko wyczuć ile waży tak dokładnie na dźwignięcie , ale tak koło 7 kg może mieć...
  10. Jasne ,że warto babkę nakierować na dobrego okulistę.Ona nie wiedziała , że on nie był diagnozowany i jak jej powiedziałam ,że nie jest powiedziane ,że to ostateczna ślepota to strasznie się ucieszyła.Powiedziała ,że będzie szukać w necie klinik we Wrocławiu ale warto by jej coś polecić.Obiecałam jej wsparcie finansowe na ewentualne leczenie czy operacje ( oczywiście po okazaniu faktur od weta) bo Kajtuś ma od Was pieniążki na to uzbierane. No i ta wizyta przedadopcyjna to teraz priorytet. Piszcie kochane gdzie się da , bo Pani zależy na czasie bo wakacje się kończą ,pliss... A Inga to faktycznie chyba ma szcęśliwą rękę , nie da się ukryć:) Chociaż ja tak narazie po cichutku się cieszę bo Pani się z mojego ogłoszonka zgłosiła , ostatnio też mam dość szczęśliwą rączkę:)
  11. Miejmy tylko nadzieję , że znajdziemy kogoś na tę wizytę... I jeśli Kajtusiowi uda się z ty domkiem to cioteczkom zdeklarowanym na Kajtusia nieśmiało proponuje naszego Binga , który też rozpaczliwie potrzbuje DT... Oto wątek Binga : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203555-Bingo-13-[/url] letni-porzucony-zim
  12. [COLOR=red][B]Kochane cioteczki! Właśnie odebrałam telefon od Pani z Milicza tj. 60 km od Wrocławia , która chce adoptować Kajtka!!! Pani jest nauczycielką i zależy jej by Kajtek trafił do niej jak najszybciej żeby zdążył się trochę zaadaptować póki są wakacje i Pani ma wolne. Pani powiedziała , że poszuka kliniki we Wrocławiu by skonsultować oczka Kajtka.Więc pieniążki zebrane na leczenie napewno będą dla nie dużym wsparciem. W związku z tą sytuacją pilnie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej! Pani się na nią zgadza i chce ją odbyć jak najszybciej! Tak więc cioteczki - pomocy!!! Kto zna kogoś na wizytę przedadopcyjną z okolic Milicza????? [/B][/COLOR]
  13. Jeszcze nie. Czekamy na powrót naszej kierowniczki z urlopu.
  14. Dzisiaj weszły pieniążki od Donaty , bebcik (od Sylwii) i Andzia69-z bazarku Dziękujemy ślicznie!
  15. Byłam dzisiaj ze śliczną babcią na spacerku.Grzeczna i ułożona jak zawsze i ostra z niej kobitka , nie pozwala psom na zaloty , pokazała to dzisiaj Gryfiemu:) Zrobiłam kilka zdjęć ale faktycznie pogoda do fotografowania była kiepska i nie są najlepsze...
  16. Byłam dzisiaj u Kajtusia z wizytą.Jak dostaje parówki to bardzo ładnie daje się głaskać i nawet widać,że to lubi.Ale na ręce nie daje się wziąść.Warczy...
  17. Byłam dzisiaj u Golfa , Kajtka i reszty z parówkami. Golfik był zadowolony i szczęśliwy. Może czuje ,że dla niego zaświeciło słoneczko!
  18. Gustawek fajny psiaczek , który wcale nie wygląda na swoje lata.
  19. Mam słaby aparat ale zobaczę co da się zrobić...
  20. Dzisiaj wezmę babcią na spacerek.Uwielbiam ją wyprowadzać bo chodzi na smyczy idealnie. Poprostu ma babcia klasę:)
  21. Jeszcze nie dziś. Ale już niedługo:) Dzisiaj idę do Kajtula z wizytą.Przekaże mu buziaczki od cioteczek:)
×
×
  • Create New...