Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Witaj cudna Ramirko! Sunia jest naprawdę śliczna , ma ogłoszenia? Ona powinna mieć DS bo jest naprawdę urodziwa.Myślę , że jakby porobić jej dużo ogłoszeń to chętni by się znaleźli.
  2. Dziękujemy ślicznie za odwiedzanie wątku Binga. Cioteczko pietrucha wielkie dzięki za deklaracje. Dzięki takim osobom Binguś jest już naprawdę blisko szczęśliwego finału:) Zaraz wyślę konto na pw.
  3. O , matko dziękujemy pięknie cioteczko Randa! Binguś wielkimi krokami zbliża się do szczęśliwego finału! Zaraz wysyłam konto na pw a martka uaktualni:)
  4. Oj , dziękuję ślicznie cioteczko ranias! 5 zł miesięcznie to już krok do przodu! Binguś dziękuje z całego psiego serduszka! Konto Bingusia wyślę na pw.
  5. AnnaA wpłaciła 25 zł dla Kolczyka. Dziękujemy pięknie!
  6. Ło matko , paulinken daruj blondynce:)
  7. Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za Ramirkę.Narazie tylko podniosę. Może zróbcie jej jakiś bazarek , ten z kolczykami dla innych suczek reklamowany wyżej jest fajny. Sama bym cosik nabyła:)
  8. Weszło 10zł deklaracji od AgnieszkaK i 10zł deklaracji od ania-sister. Dziękujemy!
  9. No jest kawał drogi ale jakoś musimy dać radę coś załatwić.
  10. To samo chciałam Ci napisać. Napiszę do Ginn kiedy może jechać.
  11. Dziękują cioteczko malicjo w imieniu swoim i Bingusia. Zaraz wysyłam pw z kontem.
  12. Dziękuję kochane cioteczki! Każdy grosik się liczy. Kocurek , i w październiku napewno się przyda. A dzięki Tobie koelka brakuje już tylko 100 zł deklaracji:) Martka uaktualni w pierwszym poście! Kochane jesteście!
  13. Mnie też brak słów. Biedny psiaczek. A Pani Teresa... Też nie znajduje słów mogących określić jakim jest wspaniałym człowiekiem...
  14. O to super wiadomość! Weszło 20zł na Kolczyka od kaas1. Dziękujemy!
  15. Dzięki! Podnoszenie wątku też jest ważne. A bazarek ruszy w przyszłym tygodniu ale z fantami.
  16. Jestem na zaproszenie. Biedny pies.Jak dojdzie do siebie bedzie naprawdę piękny. Wierzę , że uda się zebrać pieniążki.Ja w tej chwili jestem spłukana ale zakupiłam jednego motylka...
  17. Dziękuję Wam dziewczynki.W przyszłym tygodniu Hania z Sanoka zrobi bazarek na Bingusia.Już jej wysłałam zdjęcia fantów i jak wróci po weekendzie to uruchomimy bazarek.Będę wtedy potrzebować Waszej pomocy w rozsyłaniu...
  18. Jestem na zaproszenie. Biedna psinka. Nie mam jak pomóc , ja mam zaklepane DT dla naszego dziadka tylko kasy nie ma... Będę podrzucać sunię.
  19. Jestem na zaproszenie. Podnoszę dziewczynkę.Narazie nic więcej nie mogę zrobić:(
  20. Weszło 10zł od Maryna. Dziękujemy pięknie!
  21. Wpłynęły pieniążki od manforte 50zł i Ren 100zł. Martka uaktualni w pierwszym poscie. Dziękujemy pięknie kochane!
  22. Jeszcze nie. Brakuje 110 zł deklaracji...
×
×
  • Create New...