Witaj cudna Ramirko!
Sunia jest naprawdę śliczna , ma ogłoszenia?
Ona powinna mieć DS bo jest naprawdę urodziwa.Myślę , że jakby porobić jej dużo ogłoszeń to chętni by się znaleźli.
Dziękujemy ślicznie za odwiedzanie wątku Binga.
Cioteczko pietrucha wielkie dzięki za deklaracje. Dzięki takim osobom Binguś jest już naprawdę blisko szczęśliwego finału:)
Zaraz wyślę konto na pw.
O , matko dziękujemy pięknie cioteczko Randa!
Binguś wielkimi krokami zbliża się do szczęśliwego finału!
Zaraz wysyłam konto na pw a martka uaktualni:)
Oj , dziękuję ślicznie cioteczko ranias! 5 zł miesięcznie to już krok do przodu!
Binguś dziękuje z całego psiego serduszka!
Konto Bingusia wyślę na pw.
Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za Ramirkę.Narazie tylko podniosę.
Może zróbcie jej jakiś bazarek , ten z kolczykami dla innych suczek reklamowany wyżej jest fajny. Sama bym cosik nabyła:)
Dziękuję kochane cioteczki! Każdy grosik się liczy. Kocurek , i w październiku napewno się przyda. A dzięki Tobie koelka brakuje już tylko 100 zł deklaracji:)
Martka uaktualni w pierwszym poście!
Kochane jesteście!
Jestem na zaproszenie. Biedny pies.Jak dojdzie do siebie bedzie naprawdę piękny. Wierzę , że uda się zebrać pieniążki.Ja w tej chwili jestem spłukana ale zakupiłam jednego motylka...
Dziękuję Wam dziewczynki.W przyszłym tygodniu Hania z Sanoka zrobi bazarek na Bingusia.Już jej wysłałam zdjęcia fantów i jak wróci po weekendzie to uruchomimy bazarek.Będę wtedy potrzebować Waszej pomocy w rozsyłaniu...