Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Cioteczki kochane dziękuję! Zaraz prześlę Wam konto dla Kajtusia! W Koninie nie ma specjalisty od oczek i w schronisku Kajtek stopniowo tracił wzrok. Mamy nadzieję ,że w Warszawie specjalista dr Garncarz pomoże naszemu psiaczkowi. Oczywiście będziemy informować na bieżąco na wątku co i jak. Po 15.08 ma jechać do ingi.mm do DT do Warszawy i ona będzie go wozić do dr Garncarza.Dlatego oprócz deklaracji tak ważne są wszystkie nawet najdrobniejsze wpłaty na diagnozowanie i leczenie malucha.
  2. Bo cioteczki i wujkowie są kochane/i i nieocenione/ni:)
  3. aga_1234 przeznaczyła na Kajtusia 50% dochodu ze swojego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212482-Bazarek-bi%C5%BCutkowy-nr-8-wszystko-po-10-z%C5%82-do-11.-08.-godz-20-wszystko-po-10-z%C5%82?p=17400076#post17400076[/URL] DZIĘKUJEMY Dzisiaj weszły pieniążki od Gonia13, Eliza71, AAGATA8 , Arim , ASL i Radka ! Dziękujemy bardzo!
  4. Awit Kajtuniu nie ma czego wybaczać tylko dziękuję za zainteresowanie jego skromną psią osobą. Mamy nadzieję , że uda mu się wkrótce pojechać i wyleczyć oczka.No i oczywiści odnotowujemy chęć dorzucenia do leczenia. Dziękujemy!
  5. Wiem , rozumiem ,że większość z nas ma już zwierzaczki na głowie.Ale sama obecność na wątku jest ważna kochani!
  6. No ma słodką mordeczkę. I dzisiaj nawet jak dostał parówki był milusi.Dał się głaskać i merdał ogonkiem:) Mam wielką nadzieję ,że odzyska wzrok...
  7. Dziękuję bardzo wszystkim za obecność na Kajtusiowym wątku. Wspólnymi siłami damy radę!
  8. Dziękujemy ślicznie arim. Już wysyłam konto!
  9. Kochana cioteczko Irenaka , ja wysyłałam Ci zaproszenie prawie na samym początku wątku...Może gdzieś się przeoczyło... No ale najważniejsze ,że już jesteś:) No i cioteczkę Julię też witamy!
  10. Dzięki.Bazarki robi Angel. Stałych deklaracji mamy 245 zł , brakuje 65 zł
  11. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i każdą inną pomoc kochane cioteczki. Kajtuś może jechać po 15 sierpnia. Dzisiaj byłam u niego i przekupiłam go parówkami i dzięki temu mogłam go głaskać po małym kochanym łepku:)
  12. W piętek wysłałam 10 zł za sierpień. Mam nadzieję ,że wkrotce znajdzie domek...
  13. W piętek posłałam moją stałą deklarację. Oby już wkrótce to nie było potrzebne...
  14. Rozumiem ana , fajnie ,że wpadłaś.
  15. Już sprzątam skrzyneczke:)
  16. Dziękujemy pięknie! Kajtuś już prawie w lepszym życiu! Już wysyłam konto!
  17. Dzieki Angel! Teraz trzeba się wziąść za rozsyłanie bazarków !
  18. Dziękujemy pięknie! Dane do przelewu wysłane!
  19. Dzięki wielkie kochana cioteczko!
  20. Wpłaty na TOZ dostanę jak tylko kierowniczka wróci z urlopu. Już wysyłam konto Agnieszka K . Angel - trójpak 10 zł:)
  21. Pewnie , że zdobędziemy! Innej opcji nie przyjmuje!
  22. Dziękujemy pięknie dziewczyny za wpłaty , deklaracje i każdą możliwą pomoc. Też mam nadzieję ,że dr Garncarz pomoże Kajtusiowi... Angel wysłałam mailem zdjęcia i opisy do bazarku. Weszło 20 zł od Enigna79 - dziękujemy!
  23. Dzięki za wszystko! Angel jak będziesz robiła bazarek to mogę Ci też wysłać zdjęcia moich fantów bo ja bazarków nie umiem robić tylko podaj mi adres mailowy.
  24. No to kochana przy okazji ścignij ją o wpłaty na Kajtka bo tam powinno trochę być z FB czy allegro...
  25. Dziękujemy cioteczko Elizo! I witamy na Kajtusiowym wątku. Zaraz wysyłam konto:)
×
×
  • Create New...