paniMysza-dzięki za odpowiedź.Już się nie trapię,że harry ma baaardzo ubogie owłosienie na łapach-zwłaszcza przednich.No i mój też między łopatkami to juz łysy-tylko na szyi jakieś kłaki rosną.Pozdrowienia dla Franciszki-telemaniaczki:):)
Filmik super-one są takie słodkie:):):) Frania lubi kopać???harietta kopie-kopie kołdrę,poduszke,koc...