ja postaram się załatwić taka fajną rękawicę- kupiłam to u pewnego pana który przywozi takie różne rzeczy z Niemiec(proszki itd....) to jest rękawica z firmy Fackelmann (super fajna rzecz, jeszcze u nas jej nie widziałam)wyglada jak rękawiczka ogrodowa (praworęczna) tylko na spodzie ma takie wypustki które czesają pieska a jednocześnie daja mu uczucie głasków....nawet mój Bambuś się na to nabiera