[quote name='bela51']Poczestowałam sie tez slicznym bannerkiem. Trzymaj sie biedactwo, napiszcie jak sunieczka sobie radzi.
A na pocieszenie zajrzyjcie do ONka z mojego podpisu, bez przedniej łapki, ktory jest u Czarodziejki i śmiga na 3 łapkach jak rakieta.
[IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/Czarodziejka/PICT9846.jpg[/IMG][/QUOTE]
toż to kochany Rafi