Jump to content
Dogomania

owczarek'ab

Members
  • Posts

    829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by owczarek'ab

  1. Nie wiem czy nie mogły, przynajmniej nie od strony ulicy. Może jakoś od strony sąsiadów czy coś.. Albo jest na działce, tylko że nie ma ochoty przychodzić. Ona raczej jest spokojna, wątpię żeby uciekła tak sama z siebie. Nie ma jej od chyba 2 tygodni, nie wiem dokładniej, nie chodzimy tam często bo już się szybko ciemno robi. Azik to w sumie zależy kiedy... Raz u mnie, raz u kuzynki, raz tam na działce... Ucieka tam, chociaż nie mają już cieczki. Chyba już się przyzwyczaił. Zwiał mi z podwórka wtedy kiedy mieliśmy jechać do weta, dlatego nie zrobiliśmy prześwietlenia. Jedyny dzień kiedy byłyśmy wcześniej zwolnieni ze szkoły i dałybyśmy radę - teraz nie ma kiedy...
  2. Dodam tylko, że Daisy od jakiegoś czasu w ogóle nie widzimy...
  3. Piękna suczka! Na razie mogę tylko zapisać sobie wątek.
  4. Azik dzisiejszą noc spędza u mnie, a jutro ok. 14 jedziemy do weta. Zobaczymy, co pokażą prześwietlenia..
  5. [quote name='Lindsay']owczarek'ab oczywiście że możesz. Tydzień przed wystawą napisz do mnie pw to się dokładniej zmówimy. [/QUOTE] Dziękuję! ;)
  6. [QUOTE=owczarek'ab;17921169][B]Pusia - przyszły sportowiec w typie BC[/B] Szukamy aktywnego, doświadczonego w pracy z psami domu dla młodej (ok. roku) suczki w typie BC. Umie kilka komend, łapie frisbee i niedługo zaczynamy agility. [url]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/0015.png[/url] [url]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/005.png[/url] [url]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/003.png[/url] Więcej o niej: [url]http://www.agilityinfo**********/sos,43/pusia-przyszly-sportowiec-w-typie-bc,1853.html[/url][/QUOTE] Nieaktualne :D
  7. W następnym tygodniu pojedziemy chyba z Azim na prześwietlenie.
  8. Lindsay, mogłabym ją wziąć w niedzielę? ;)
  9. Ten facet chyba już się wprowadził.... A Pusia nadal szuka domu. Już ładnie chodzi przy nodze na kontakcie i łapie coraz dłuższe backhandy. [IMG]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/0015.png[/IMG] [IMG]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/005.png[/IMG]
  10. [B]Pusia - przyszły sportowiec w typie BC[/B] Szukamy aktywnego, doświadczonego w pracy z psami domu dla młodej (ok. roku) suczki w typie BC. Umie kilka komend, łapie frisbee i niedługo zaczynamy agility. [IMG]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/0015.png[/IMG] [IMG]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/005.png[/IMG] [IMG]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/Ala%20Pusia/003.png[/IMG] Więcej o niej: [url]http://www.agilityinfo**********/sos,43/pusia-przyszly-sportowiec-w-typie-bc,1853.html[/url]
  11. Przede wszystkim trzeba pogadać z tym facetem, ja często jestem w tamtych okolicach, przechodzę tą ulicą, a jego jeszcze nie widziałam... Pusia robi postępy, dzisiaj byłam z nią na frisbee i nauczyłam ją chodzenia przy nodze z patrzeniem na przewodnika :)
  12. Wątpię, bo chyba większość schronisk nie przyjmuje psów od osób prywatnych... Tak czy inaczej nie wiadomo gdzie trafi jeśli szybko nie znajdzie domu, może komuś na łańcuch, gdzie spędzi resztę życia?
  13. Nikt nie chce? Mamy mało czasu :(
  14. [QUOTE=owczarek'ab;17815358]Szukam psa na grudniową wystawę w Legionowie ;)[/QUOTE] Mam już psa na sobotę, szukam na niedzielę :)
  15. Ale prędzej czy później trzeba będzie ją wziąć na sterylkę. Jak weźmiemy pierwszą Daisy to może jej bronić. Dzisiaj mówiłaś, że jak chciałaś podejść do Daisy to na ciebie warczała Chilli. A poza tym najpierw trzeba porozmawiać z tym facetem i jeśli będzie na tak pomyśleć co z transportem. Jakoś nie widzi mi się jazda autobusem z nimi, takie wiejskie burki. Nie dość że będą zabrane, to jeszcze autobus, a potem ciachanie - strasznie dużo stresu jak na jeden raz...
  16. Myślałam że Chilli.
  17. Tamtą to rozetą nazwać nie można było :P Mi też nie podoba się za bardzo biały ogon, ale kupiłam tylko po metrze każdej tasiemki i bordowego ani zielonego mi nie starczyło.
  18. Macie jakiś sprawdzony sposób na mycie obroży? Muscat nam się zabrudził, nie myłam go jeszcze bo boję się że go zniszczę. A poza tym, w czym lepiej? Muscat czy łańcuszek? [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1281/royov.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2725/royoo.jpg[/IMG]
  19. Ja bym proponowała cienki łańcuszek lub "żmijkę" + cienka, krótka smyczka, ew. ringówka ;)
  20. Nie wiem czy są takie chude... Daisy wydaje mi się za gruba, ale to może przez futro. Głodne też raczej już nie są, bo jak przychodzę i daję im karmę to nie od razu ją zjadają. Wątpię, żeby dały się wziąć na ręce - szczególnie Chilli, już próbowała mnie ugryźć...
  21. Moja pierwsza rozeta [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/roxe.png/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8120/roxe.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/roxx.png/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5681/roxx.png[/IMG][/URL]
  22. Będziemy w jakieś dni wolne z Azim u tego weta to się zapytamy. Nie wiem co z tym facetem.... Chciałam mu powiedzieć że istnieje możliwość sterylki, ale nie widziałam go w ogóle.
  23. Ode mnie jest ok. 10 min autobusem. Co do dorosłych, to moi rodzice odpadają - jakoś niechętnie przyjmują do wiadomości to, że pomagam obcym zwierzętom, jeżdżę do weterynarza z nimi itd... Moja siostra nie ma czasu, studiuje. Mama borderterrier też chyba nie może. Nie wiemy co z tym zrobić...
×
×
  • Create New...