Czepiała się mojej koleżanki że "nie pokazała temperamentu psa", za co dostała 2/5...
Ale ja bym się nie kierowała sędziną, jeśli masz możliwość wystartowania to to zrób, dostaniesz te kilka punktów, ale nabierzesz doświadczenia i dowiesz się, co robisz źle.