barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Agula99']E tam bezmyślna!! A spacerowanie po trzy razy z naszą watachą to czysta przyjemność, ja już też znam każdy krzaczek, każde źdźebełko, tylko jeszcze jak na razie nie podsikuje ;)[/QUOTE] A Twoje domowe na tym nie tracą? Z nimi też spacerujesz?
-
[quote name='Agula99']Oj barb nie przesadzaj, głupi to są ludzie co psiaki wyrzucają i źle traktują a Ty starasz się coś z tym zrobić, pomóc, znaleźć domek, więc jesteś wspaniała!!! :) :) :)[/QUOTE] Nie przesadzaj Ciotka ;). Bezmyslna bylam w tym wypadku :oops:. A wspaniala to Ty jesteś - juz czytalam, że pieski w Przytulisku wyspacerowane. :multi:
-
Sunia2000 ostatnio tu nie zagląda? Wiem, że ma dużo innyc wątkow ale moglaby zobaczyć, że Chaba/Tunia wpadla odwiedzić Viki ? Przynajmniej wirtualnie. ;)
-
[quote name='Agula99']No to czekamy, a tak wogóle jak się tam malutka czuje??? :)[/QUOTE] Jak jutro nie dostane info to zadzwonie. Kurcze, nie pomyslalam, że przeciez ona po tej sterylce może jeszcze nie być w takiej formie zeby robić jej sesje zdjeciową. :shake: Jaka ja jestem glupia :oops:
-
[quote name='Agula99']Oby, oby, też liczę na Kolusię i na Pako!! Fajnie by było, choć Czoko i Ninka mogli by też już znaleźć domki ech...[/QUOTE] No i jeszcze Kaja i Blondi i Rudzik. Ale powolutku wszystko idzie w dorym kierunku. I jeszcze Cioteczka Baster i Lusi chustę dla psiakow kupila, żeby mogly sie promować przy szukaniu domkow. ;) Zeby tylko nowi pensjonariusze nie przybywali do Przytuliska.
-
[quote name='Agula99']No to nic że fotek nie ma, dalej czekamy ;)[/QUOTE] I dziś dalej czekamy....
-
[quote name='barb']Kopiuję z watku gdzie Sunia2000 wstawila oferte Hery [I]dostałam dzisiaj od pani ingi odpowiedź, że najbardziej spodobały jej się: astka z białej podlaskiej,[B] hera z wrocławia [/B]i jagódka z gaju(już nieaktualna bo ma od dziś dom), jednak okazało się, że pan z przytuliska w glinnie jest jej znajomym z pracy, więc dziś się tam z mamą wybrały i również spodobała im się jakaś duża suczka stamtąd. decyzja nie zapadła, 17 wracają z urlopu i wtedy podejmą ostatecznie decyzję.[/I] Trzymajmy kciuki za wybór Hery (pogrubienie tekstu moje)[/QUOTE] Hera jak najbardziej byla brana pod uwagę ! Po prostu suczka z przytuliska byla bardziej osiagalna. Ale zostal jej jeszcze test na koty, ktory Hercia zdala na piątkę. ;)
-
[quote name='barb']Dziś jeszcze obiecanych nowych fotek nie ma. :shake:[/QUOTE] Ale jako, że przyjaciele naszych przyjaciól sa naszymi przyjaciółmi wkleję tu link do bazarku, który robi Ciotka Wawer, która kiedyś pomogla Ciotce Sunii2000, która zasponsorowala ogloszenia Chabie [url]http://www.dogomania.pl/threads/214412-***-KOLOROWY-ŚWIAT-DECOUPAGE-na-dwa-chore-Kreciki-do-północy-20.09-***[/url] - na razie jeszcze nikt nic nie kupił :shake:
-
[quote name='Agula99']No to czekamy na fotki i trzymamy kciuki :)[/QUOTE] Dziś jeszcze obiecanych nowych fotek nie ma. :shake:
-
Kopiuję z watku gdzie Sunia2000 wstawila oferte Hery [I]dostałam dzisiaj od pani ingi odpowiedź, że najbardziej spodobały jej się: astka z białej podlaskiej,[B] hera z wrocławia [/B]i jagódka z gaju(już nieaktualna bo ma od dziś dom), jednak okazało się, że pan z przytuliska w glinnie jest jej znajomym z pracy, więc dziś się tam z mamą wybrały i również spodobała im się jakaś duża suczka stamtąd. decyzja nie zapadła, 17 wracają z urlopu i wtedy podejmą ostatecznie decyzję.[/I] Trzymajmy kciuki za wybór Hery (pogrubienie tekstu moje)
-
[quote name='Agula99']Jeśli chodzi o tekst Chaby, to może być!!! Wszystko na temat jest!! :)[/QUOTE] To czekam na obiecane foty :lol:
-
Bardzo prosze o wskazowki/ pomysły co do tresci ogłoszenia (post 226) Czy moze tak zostać czy coś dodać/ująć?
-
A to byłby tekst do ogłoszenia/allegro dla Chaby. [I]Chabunia - filigranowa sunia szuka domu! Młodziutka (roczna), średniej wielkości, sympatyczna, wesola sunia, podopieczna schroniska dla zwierząt w Orzechowcach, kochajaca ludzi, psy i koty . Okres szczenięcy spędzila we wspaniałym domu tymczasowym w Przemyslu, gdzie nauczyła się ładnie chodzić na smyczy i zachowywać czystość. Pomimo swych niewielkich gabarytow ma mnostwo energii, uwielbia biegać, skakać, bawić się. Dlatego najbardziej polecana jest do domu z ogródkiem lub powórkiem, ewentualnie dla osoby, która może zapewnić jej dużą porcję ruchu. Bardzo cierpi zamknieta w boksie. Ze względu na swoją wadę (uchyłek przełyku) sunia miała obniżoną szansę na adopcję - jadła karmę o rzadszej konsystencji, podawana na podwyższeniu. Aktualnie jada normalnie i czuje się bardzo dobrze, w domu zapewnienie jej j opieki nie jest w zupełności uciążliwe. Swoim opiekunom na pewno da mnostwo radości i nie pozwoli im na nudę. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Orzechowce tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [email][email protected][/email][/I]
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyja']Jestem na wątku Pako :) Kraków pewnie wziął się stąd, że ja i Magda jestesmy z Krakowa, a domek znalazła Magda u znajomych z Poznania :) Podeslę wątek do Magdy, a Magda pewnie podesle fotki znajomym i zobaczymy co z tego wyniknie :)[/QUOTE] Dzięki wielkie !!! :buzi: -
Wklejam u pieska lin do glosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień!
-
[quote name='Agula99']Tak zaglądałam, próbować zawsze można!! A ja muszę wreszcie stąd iść , bo za dużo czasu tu spędzam, a czas ucieka, ciąg dalszy jutro :)[/QUOTE] To samo mialam napisać. Dziś strasznie dużo czasu spędzilam przy komputerze przez bazarek Viki. Chcialam go pomóc podnosić i jeszcze trochę rozreklamować. To też juz kończę :bye: